سازمان ملل متحد و شرکای درخواست $267.5 میلیون برای پاسخ به نیازهای انسانی ناشی از COVID-19 همه گیر در کنیا

آفریقا سلامت, شرایط اضطراری انسانی نایروبی, کنیا May 9 سال 2020 - دولت کنیا از سازمان ملل متحد و شرکای بشردوس

توسط AKHSHIJNEWS در 24 فروردین 1399
آفریقا سلامت, شرایط اضطراری انسانی

نایروبی, کنیا May 9 سال 2020 - دولت کنیا از سازمان ملل متحد و شرکای بشردوستانه باید امروز راه اندازی یک فلش درخواست تجدید نظر درخواست $267.5 میلیون برای پاسخ به فوری ترین و مهم نیاز of10.1 millionpeople.

کابینه وزیر خزانه ملی و برنامه ریزی UkurYataniKanacho گفت: "هنگامی که زمان در حال به چالش کشیدن شما را وادار به می دانم که دوستان خود بهتر است. من می خواهم به ستایش کنیا سازمان ملل متحد کشور تیم و شرکای بشردوستانه برای اینکه دوستان واقعی و مبارزه با ما شانه به شانه ما به عنوان مبارزه با این حمله همه گیر".

درخواست تجدید نظر است که به دنبال بسیج بودجه اضطراری برای آژانس های سازمان ملل و سازمان های غیر دولتی برای تکمیل دولت آمادگی و پاسخ تلاش برای شش ماه آینده. این بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از بهداشت عمومی پاسخ حاوی گسترش COVID-19 همه گیر در کشور و ارائه هدفمند کمک های بشر دوستانه و حمایت به آسیب پذیر و در معرض خطر جوامع

از زمان سازمان ملل متحد در چارچوب کمک های توسعه ای به کنیا 2018-20 سازمان ملل خانواده مستقر بر 45 میلیون دلار برای حمایت از کنیا در پاسخ به COVID 19 بیماری همه گیر. سازمان ملل متحد نیز اعزام بیش از 70 کارکنان و داوطلبان برای کمک به دولت کنیا.

کنیا کابینه وزیر برای انتقال و عسل یوجین Wamalwa گفت: در راه اندازی: "این تجدید نظر شود خیلی قدردانی است.بلافاصله پس از چندین بلایای طبیعی از سال 2016 این تجدید نظر هدف رساندن کمک های بشردوستانه در یک زمان که در آن ما همه کشیده به حد مبارزه COVID-19"

این COVID-19 شیوع در کنیا است که اتفاق می افتد در یک چارچوب قابل توجهی مزمن آسیب پذیری و همچنین افزایش نیازهای انسانی به عنوان یک نتیجه از بازگشت به خشکسالی مداوم و سیل و یک ملخ قیام.

"ما اعتقاد داریم کنیا است که در مهم نقطه اوج و که ما با هم می توانید این حرکت را به مسیر درست است. ما با اعتماد به نفس است که ما با هم می تواند صاف COVID-19 منحنی و کاهش thethreat در کنیا در حالی که همچنان به تقویت نظام سلامت و اقتصاد است. ما از سازمان ملل و تمامی شرکای خود را برای حمایت از"رئیس اداری وزیر بهداشت و درمان دکتر راشد امان گفت.

سازمان ملل متحد و سازمان های غیر دولتی همکاران پاسخ متمرکز شده است نسبت به صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از از دست دادن معیشت.

در علاوه بر این به فوری و مستقیم اضطراری برای بهداشت عمومی در پاسخ به فلش تجدید نظر اولویت بندی کرده است که در ادامه تحویل اساسی خدمات ضروری و همچنین حمایت از معیشت دارایی و حمایت غذایی به آسیب پذیر ترین جوامع است.پاسخ این است که در مورد حصول اطمینان از دسترسی به ضروری در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, حفاظت, خدمات به زنان و کودکان آسیب پذیر جامعه از جمله افراد مبتلا به HIV آواره, جمعیت مردم در غلظت های بالا در مناطق شهری و نیمه شهری مناطق پناهندگان و افراد متاثر از سیل و ملخ قیام.

"ما ایستاده در همبستگی کامل با دولت و مردم کنیا در مبارزه با COVID 19 گفت:"هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در کنیا, Siddharth Chatterjee. "این درخواست روشن بیان از ما همبستگی خود را به عنوان ما بسیج پشتیبانی برای سرعت بخشیدن به ما COVID-19 دیدگاه در کنیا در قدم اهسته با دولت است," او اضافه شده است.

تداوم عملیات بشردوستانه حیاتی خواهد بود و خواهد تکیه دولت را حمایت و تسهیل داخلی حرکت انسان دوستانه لوازم و کارگران در مورد یک مستند; تسهیل عملیات بشردوستانه پروازهای بین نایروبی و اردوگاه های پناهندگان و آسیب پذیر جوامع; سریع و تسهیل سفارشی روش را در کمک و تسهیل دسترسی انساندوستانه به ویژه آسیب پذیر hotspot مناطق از جمله اردوگاه های پناهندگان شهری و شهرک.

انسانی جامعه را دقيقا رعايت مقررات در محل قرار داده شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و تنها پرسنل که باید با پیروی قرنطینه مورد نیاز و آموزش دیده در امن/جسمی از فاصله و مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مستقر خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب