سازمان ملل متحد@75 & آینده ما می خواهیم

دموکراسی ویراستاران' انتخاب, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, بی عدالتی, IPS سازمان ملل متحد: در د

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399
دموکراسی ویراستاران' انتخاب, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, بی عدالتی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

دکتر جولیا Stamm موسس و مدیر عامل شرکت آتی پروژه به عنوان یک "غیر انتفاعی ابتکار برای تبدیل راه ما فکر می کنم و شکل آینده دوباره تجسم نقش فن آوری و نوآوری می تواند در کمک به ما متوجه آتی ما می گذارد."

برلین, مارس 27 سال 2020 (IPS) - بحران ما را فکر می کنم کوچکتر است. وقتی که همه چیز نامشخص است ما به نوبه خود به سمت داخل: ما به خانواده ها و جوامع ما نیازهای فوری در اطراف ما. ما تمرکز بر روی ضروری و فوری; ما برای زنده ماندن.

در سطح فردی این غریزه می تواند روشن به عنوان آن را ممکن است به تمرکز بر قلمرو واقعا مهم است: ما نزدیک ترین روابط انسانی ما سلامت جامعه ما آزادی ما.

به دنبال گذشته این دایره فوریت آن را روشن کنید که زمان جهانی همه گیر خواهد شد و تقاضا خیلی بیشتر از ما. فراتر از این در اینجا و در حال حاضر آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که او Covid-19 بحران عظیم ایجاد نیاز و ضروری برای کار آینده است.

آماده شدن برای پرداختن به این چالش های آینده نیز توجه به ضرورت بزرگ. در پاسخ به نیازهای فوری لحظه ای در حالی که نگه داشتن آتی ما می خواهیم در این زمینه ما از چشم انداز ما نیاز به عمدی و متفکر در مورد انتخاب ما را در حال حاضر.

آینده پروژه وجود دارد دقیقا در این مقطع که در حال و آینده می آیند به گفتگو و از این دیدگاه آن است که روشن است که ما نمی توانیم به بحث در مورد حل مشکل در حال حاضر بدون مطمئن شوید که ما می دانیم که در آن ما می خواهم برای رفتن.

یکی نیاز نیست دنبال جایی برای دیدن نقشه راه آینده نیاز است که در حال ظهور در نور Covid-19 بحران است. اگر شما به دنبال ترک آستین موجود است اما عمدا نادیده گرفته شده است که کاملا به نمایش در چند ماه گذشته شما را ردیابی می تواند راه خود را به برخی از چالش های است که آینده ما را شکل خواهد داد.

با بسته شدن مدارس ما نه تنها واقعیت های متفاوت دسترسی به اینترنت و شبکه های, اما همچنین ترجمه مستقیم از این اختلاف به نتایج: برخی از دانش آموزان را به مدرسه بازگشت نگهداری می شود تا با یادگیری خود و دیگران بیشتر سقوط خواهد کرد ،

ما می بینیم که برای کسانی که بدون مسکن پایدار و دسترسی به آب و غذا اجتماعی, فاصله, شستن دست و پناهگاه امن در خانه هستند به سادگی امکان پذیر نیست. ما می بینیم که ما کارگران ضروری اند حداقل جشن معیشت خود را در میان حداقل محافظت می شود. اینها تنها چند نمونه است.

جولیا Stamm

ما همچنین نگاه کنید که راه حل های ممکن—است که به خصوص اگر ما در حال حاضر به اذعان نابرابری که ما رشد کرده راحت با, در بخش هایی از جهان که استفاده از آنها را ما می تواند به رفع مشکلات ما است. این را عظیم reimagining از آنچه ممکن است و عظیم recalibrating از آنچه مورد قبول ما است.

این UN75 در گفتگو با ابتکار راه اندازی شد برای جشن 75 تولد سازمان ملل متحد در ماه اکتبر سال 2020 باز بین المللی در گفت و گو با دقت این موضوع است.

ابتکار می پرسد مردم به صحبت در مورد آینده درخواست سه "سوالات بزرگ": چه نوع آینده ای که ما می خواهید ایجاد کنید ؟ ما در مسیر ؟ چه نیازی به پل شکاف?

البته زمانی که این سوال نوشته شده بود و ابتکار عمل راه اندازی شد هیچ کس گیراندم تحول که آمده بود. با توجه به شکل گسترده ای که Covid-19 باعث شده است که این سوالات ممکن است در نگاه اول احساس خارج از محل. در یک بحران همه چیز را احساس می کند فوری. و تا حدی درست است: ما باید برای انطباق با پاسخ بکشید و آن را از طریق.

به نظر ما هر چند که پاسخ به بحران و فکر کردن در مورد آینده رفتن دست در دست. در این نامشخص لحظه درخواست خودمان و هر یک از دیگر در مورد آتی ما می خواهیم به زندگی فراهم می کند نور برای ما مسیر.

با توجه به گاهی اوقات خسته کننده دامنه بحران با استفاده از آینده به عنوان راهنمای ما خواهد شد کمک به ما در پیدا کردن بعدی ما گام های کوچک. 2020 بود که آغاز حیاتی دهه سازمان ملل متحد در دستور کار 2030 اهداف توسعه پایدار و حتی اگر بیشتر نیست عامل جهانی همه گیر به پاسخ خود برنامه SDGs همچنین ارائه یک طرح برای آینده است که می تواند در خدمت به راهنمای ما بحران پاسخ.

اگر ما هر گونه امید برای تعمیر ترک از پیدا کردن راه حل برای مشکلات فوری است که نه تنها ما را از طریق این لحظه اما همچنین هموار کردن راه برای یک بیشتر انعطاف پذیر آینده ما باید مردم را هم در سراسر مرزهای بخش و مرز برای ایجاد یک چشم انداز برای آینده و برنامه ریزی به عمل می کنند.

این دقیقا همان وظیفه ای که UN75 سوالات تسهیل و زمینه که در برابر آینده پروژه ساخت آن کار می کنند.

تعهد ما در طول این زمان این است که در خدمت به عنوان یک مباشر تفکر و انجام کمک می کند که همه ما را حفظ آتی ما می خواهیم به زندگی و آینده ما امیدواریم که نسل های آینده می تواند ساکن در این زمینه ما از چشم انداز.

ما زمان ابتکار نوآوران برای آینده پل بازتاب عمل و تفکر و انجام ساختمان از UN75 سوالات. با شناسایی پروژه های که با داشتن اثرات مثبت خود را در جوامع در حال حاضر در حالی که همچنین نگه داشتن چشم در آینده آنها می خواهم برای دیدن ما به دنبال چه UN75 سوالات مانند نگاه در عمل است.

نوآوران برای آینده گسترش UN75 گفت و گو با درخواست نه تنها چه نوع آینده ای که ما می خواهیم برای ایجاد, بلکه آنچه که ما انجام می دهند برای دریافت وجود دارد ؟ و برای ما در آینده در پروژه ما در حال پرسیدن: چگونه ما می تواند کمک به ساخت پل بین فکر کردن و انجام; بین حال و آینده ؟

از طریق اجتماعی ما تاثیر شتاب دهنده ما نیز دست وام حمایت از انجام تحصيلات و جهان و چشم انداز آینده را برای جوامع خود را نسبت به آنها که در حال ساختمان است.

بالاتر از همه, های آتی پروژه و فراخوانی برای نوآوران در مورد تعهد به این ایده که ما می توانیم—و—ساخت آینده بهتر. ما نمی دانیم که دقیقا چه این به نظر می رسد.

ایجاد این چشم انداز آینده بخشی از کار است. ما با این حال از صمیم قلب باور است که ما تصور جهان از فردا می تواند به ما در مورد چگونه به انجام بهتر از امروز. ما متعهد به انجام کار در آن طول می کشد برای ساخت جهانی که ما می بینیم مشخص شده در سازمان ملل متحد چشم انداز و ما همچنان امیدوار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن