به اتفاق آرا تصمیم به گسترش برکلی منطقه مدرسه های فولادی تا پایان سال تحصیلی

در طول چهار برکلی Unified School District یا BUSD, هیئت مدیره, جلسه, اعضای, به یک تصمیم به اتفاق آرا به تمدید

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

در طول چهار برکلی Unified School District یا BUSD, هیئت مدیره, جلسه, اعضای, به یک تصمیم به اتفاق آرا به تمدید تعطیلی مدارس تا 15 ژوئن.

BUSD سرپرست برنت استفن گفت: این تصمیم به بستن مدارس تا پایان سال تحصیلی را تحت تاثیر قرار بود توسط آالمدا کانتی اداره آموزش و پرورش's توصیه به گسترش تعطیلی مدرسه باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی همراه با داده های علمی.

"همه از آن تراز از پیام ها را به یک سیگنال بسیار روشن برای همه ما در مورد جدی بودن نگه داشتن مدارس ما بسته از طریق بقیه سال" استفن گفت: در این نشست است.

استفانز' توصیه می آید با یک نکته: هیئت مدیره ممکن است دوباره تصمیم به بستن اگر آالمدا کانتی بهداشت عمومی افسر نشان می دهد که بازگشایی مدارس ممکن است قبل از 15 ژوئن. Stephens نیست باور مدارس را بازگشایی این مدرسه در سال است.

به دنبال به جلو به امکان بازگشایی برای پاییز سال 2020 ترم Stephens ارائه سان Diego شهرستان اداره آموزش و پرورش's طرح بازیابی مفروضات و توصیه.

"زمانی که با هم گرفته — هدایت از شهرستان از سان دیگو — این قطعا به مدرسه سازمان به دلیل توقف فکر" استفن گفت: در این نشست است. "در حالی که این یک طرح مشخص و ... آن است که تا به امروز من فکر می کنم یکی از بسیاری از بسیار متفکرانه پاسخ به فرماندار نقشه راه برای باز کردن."

سن دیگو طرح شامل ایده های اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که با داشتن برخی از فرد راهنما مانند تغییر بل برنامه متناوب زمان شروع و اجرای یک بلوک برنامه در مدارس متوسطه به کاهش جنبش دانشجویی و آلودگی متقاطع در میان کلاس های درس.

عضو هیئت مدیره Beatriz Leyva-کاتلر ابراز نگرانی کرد که برخی از مناطق در این شهرستان ایجاد می شود ممکن است بهتر آموزش از راه دور برنامه های جذب پدر و مادر به حرکت می کند فرزندان خود را به آن مناطق.

Leyva-کاتلر پیشنهاد یک جلسه ویژه برای منطقه مدیره رئیس جمهور و superintendents به بحث آموزش از راه دور قصد دارد به "نشان می دهد پدر و مادر وجود دارد برخی از یکنواختی بین مناطق."

"هر مدرسه منطقه متاسفانه در حال کار بر روی خود و ... که در مجموع ما می تواند ساخت یک طرح بهتر" Leyva-کاتلر گفت: در این نشست است.

جولی Madsen است منجر مدارس و جوامع خبرنگار. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @Julie_Madsen_.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب