نرخ بیکاری به بالای 4 میلیون نفر به کارگران آمده و خاموش کردند

این OBR معتقد است بیکاری می تواند آمار 12 درصد تا پایان سالشاتر بیکاری می تواند بالای 4 میلیون در پایان سال با

توسط AKHSHIJNEWS در 25 تیر 1399

این OBR معتقد است بیکاری می تواند آمار 12 درصد تا پایان سال
شاتر

بیکاری می تواند بالای 4 میلیون در پایان سال با 1.3 میلیون نفر رفتن مستقیم از کردند به افزایش بیکاری با توجه به دفتر بودجه ،

اقتصادی دولت پیش بینی شده است تا سه سناریو در 160 صفحه پایداری مالی گزارش: بدترین سناریو مرکزی الگو و صعودی سناریو. در مرکزی سناریو را پیش بینی می کند که نرخ بیکاری خواهد رسید 4.1 میلیون دلار, و یا نرخ 12 درصد بین ماه های اکتبر تا پایان سال.

در سناریوی خوشبینانه بیکاری را 10 درصد و در بدترین حالت آن بازدید 13 درصد در سه ماهه اول سال 2021. آخرین باری که نرخ بیکاری آمار 12 درصد بود در سال 1984 در حالی که این زمان نرخ بیکاری است 3.9%.


این OBR را پیش بینی ها در برابر امید 'V' شکل بازیابی که در آن اقتصاد جهش بازگشت به زندگی به سرعت به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم بازگشت به کار.

اعلام پیش بینی های دیروز, OBR رئیس رابرت Chote گفت: این نوع از بازیابی خواهد بود وابسته به چهار عامل: این دوره از ویروس ها و در دسترس بودن واکسن و درمان-سرعت و سازگاری با آن دولت می تواند محدودیت; چگونه افراد و کسب و کار در پاسخ به محدودیت برداشته بودن و اثربخشی هر گونه سیاست های طراحی شده برای محافظت از کسب و کار و حفظ اشتغال است.

او گفت: "به دنبال پیش رو, چشم انداز بیکاری بستگی دارد در بسیاری از furloughed کارکنان که جریان به بیکاری به جای بازگشت به کار.

"ما باید فرض 10, 15 و 20 درصد در سه سناریو. ما همچنین فرض کنیم که ساختاری نرخ بیکاری افزایش می یابد 1 درصد در مرکزی سناریو و با 2 امتیاز در حرکت نزولی این یکی."

او اضافه کرد که چشم انداز اقتصادی شده است می تواند "بسیار بدتر بدون اقدامات دولت گرفته است" اگر چه Coronavirus کار احتباس جایزه اعلام شده توسط صدراعظم Rishi Sunak هفته گذشته خواهد اضافه کردن 50 میلیارد پوند به قرض گرفتن در این سال در بالای £142 میلیارد هزینه کردند و دیگر طرح های حفاظت.

در پاسخ به این آمار و ارقام Sunak گفت: "امروز آمار و ارقام تاکید مقیاس چالش مواجه هستیم. من می دانم که مردم نگران امنیت خود شغل و درآمد. به همین دلیل من مجموعه ای از طرح ما برای شغل در هفته گذشته پس از PM قرارداد جدید برای بریتانیا برای محافظت از پشتیبانی و ایجاد شغل به عنوان ما با خیال راحت بازگشایی اقتصاد ما."

پل جانسون رئیس موسسه مطالعات مالی گفت: پیش بینی بود "بسیار خوب و جدی بیانیه ای از خطرات ما به عنوان یک نتیجه [از همه گیر]".

استعداد مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر استعداد مدیریت مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن