ایران در مبارزه با COVID-19: ساسکاتون PPE تامین کنندگان انطباق عملیات برای محافظت در برابر ویروس

محتوای مقاله در ادامهTratch پرشور در مورد موثر PPE و می خواهد مردم را به تبدیل شدن به بیشتر در مورد تصفیه سطوح

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Tratch پرشور در مورد موثر PPE و می خواهد مردم را به تبدیل شدن به بیشتر در مورد تصفیه سطوح از ماسک به دلیل برخی از مردم یک حس کاذب از ایمنی از محصولات است که حفاظت از پوشنده لباس است.

"آن را تقریبا مانند یک غیر اخلاقی stranglehold از محصولات یکبار مصرف راندند بر روی بازار و این همه در مورد تولید سریع است که ارزان است و دست ما تمرکز بر روی کیفیت و یا چرا ما با پوشیدن ماسک" Tratch گفت.

SASKATOON, SK--JULY 17/2020 - 0731 news cover ppe suppliers - Jason Tratch demonstrates the removable filter on the EcoLibra PPE's silicone respirator. Tratch is the owner and CEO of EcoLibra PPE, the only Canadian distributor of the respirator, which cuts down on waste of disposable surgical masks, are more cost effective and fit to the curves of the face for better protection. Photo taken in Saskatoon, SK on Friday, July 17, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
Jason Tratch نشان می دهد این فیلتر قابل جابجایی در EcoLibra PPE سیلیکون تنفسی. Tratch مالک و مدیر عامل شرکت EcoLibra PPE تنها توزیع کانادا از تنفسی که کاهش در اتلاف یکبار مصرف ماسک های جراحی است که بیشتر مقرون به صرفه و متناسب با منحنی های صورت برای حفاظت بهتر. مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

Tratch گفت: انجمن دندانپزشکی سراسر کانادا شده اند به خصوص علاقه مند است. اما او تا به حال موفقیت کمتر قانع کننده سازمان های عمومی مانند بهداشت و درمان منطقه را به اتخاذ این محصول است.

"یکبار مصرف ماسک سریع و آسان است و حتی اگر آنها می تواند صرفه جویی در پول و صرفه جویی در محیط زیست آنها عدم علاقه" Tratch گفت. "مناقصه ها و مزایده نیست طراحی شده برای استفاده مجدد ماسک در حال حاضر آنها طراحی شده اند برای آنچه آنها می دانیم."

EcoLibra PPE لوازم 20,000 سنگاپور-تولید ماسک برای بازار کانادا هر چند هفته. Tratch گفت: او کار خود را با استانی و فدرال نوآوری بخش به تبلیغ آنها به طور گسترده تر.

"من احساس می کنم که COVID است و نه دور و من به کسب و کار است که یک جنبه از آموزش و پرورش به طوری که آن را نه فقط نقطه قیمت می باشد. من عاشق یک محصول است که نوآورانه و بازار تو رفتگی در دیوار و آن را تنظیم می روند" Tratch گفت.

ساسکاتون به تولید کنندگان مختلف است که به سرعت تنظیم شده در طول هفته اول از خاموش کردن به تولید PPE در طول یک زمان بحرانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن