بدون مزد کار به معنی زنان underpaid توسط £126bn

بدون مزد کار مانند مهد کودک پخت و پز و تمیز کردن به معنی مسابقۀ بسیار بالاتر از آمار رسمی با توجه به خیریه Pr

توسط AKHSHIJNEWS در 24 فروردین 1399

بدون مزد کار مانند مهد کودک پخت و پز و تمیز کردن به معنی مسابقۀ بسیار بالاتر از آمار رسمی با توجه به خیریه Pro Bono اقتصاد است.

موسسه خیریه تاسیس توسط اقتصاددان ارشد بانک مرکزی انگلیس اندی Haldane استدلال می کند که دفتر آمار ملی مسابقۀ از 8.9 درصد به حساب نمی "حد کامل که کار زنان کم ارزش گذاری شده است".

تخمین می زند که بدون مزد کار انجام شده توسط زنان بین سنین 16 و 65 به ارزش £4,840 بیشتر از یک سال از مزد کار انجام شده توسط همتایان مرد خود. این به این معنی است که زنان کم ارزش بیش از £6000 سال (همچنین با در نظر گرفتن تفاوت های جنسیتی در حقوق و دستمزد) و در مجموع در حال از دست دادن £126 میلیارد دلار در سال است.

می آید به این شکل کار کردن که اگر ساعتی پرداخت جریمه £1.08 اعمال می شود به طور متوسط تعداد ساعت در حال حاضر مشغول به کار توسط زنان سن 16-65 هر زن می تواند از فکر به عنوان underpaid حدود £1,190 یک سال است. علاوه بر این هر کاری است که از دست رفته در حدود £13,500 برای مزد کار انجام شده هر سال آن را ادعا می کند. در سراسر کشور این است به £126bn.

در آن گزارش کار زنان: سیاست پرداخت پیشرفت و مجازات است که باقی می ماند Pro Bono اقتصاد اشاره می کند که قبل از coronavirus همه گیر زنان اختصاص 47 درصد از تمام کسانی که در اشتغال پرداخت می شود و 50 درصد از تمام کارکنان است.

اما زنان نیز تقریبا سه چهارم از کارکنان مشغول به کار پاره وقت, 54 درصد از کسانی که به طور موقت قرارداد 56 درصد از کسانی که در قرارداد صفر ساعت و 61 درصد از دستمزد پایین کارکنان.

این موسسه خیریه نیز تخمین می زند که صرف زنان 60 درصد بیشتر از مردان در هر هفته انجام کار بدون مزد کار مانند تمیز کردن و مراقبت از کودکان. دو در پنج نفر از کسانی که در این بررسی به عنوان بخشی از تحقیقات خود را گفت: آنها ترجیح می دهند به نوعی از پایه درآمد برای کسانی که با مراقبت از مسئولیت.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (54 درصد) گفتند که آماده به فاش کردن حقوق و دستمزد جزئیات اگر کمک خواهد کرد که برای محدود مسابقۀ.

Pro Bono اقتصاد' مدیر اجرایی مت ویتاکر گفت که "شوک اقتصادی" در ارتباط با کروناویروس بحران باید اثبات موقت اما این تحول آن اثرات آن بر بازار کار را نباید دست کم گرفت.

"میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر خود را متکی به دولت برای درآمد خود را و جدید وجود دارد احترام برای مردان و زنان شاغل در پایین نقش پرداخت – از پرستاران به سوپر مارکت صندوقداران به امتناع جمع," او گفت:. "پویایی خانواده نیز تغییر به عنوان پدر و مادر حقه بازی به خواسته های خانه-کار و مراقبت از کودکان وجود دارد و قیام در داوطلبانه به عنوان مردم در حمایت از تلاش ها برای مقابله با بحران در هر دو ملی و یک محله در سطح."

این ممکن است منجر به تغییر در نگرش در اطراف تعادل بین کار پرداخت می شود و زندگی او اضافه شده است.

کارولین Criado-Perez نویسنده نامرئی زنان: افشای اطلاعات تعصب در جهان طراحی شده برای مردانگفت: زنان بدون مزد کار گرفته شده برای اعطا شده توسط دولت شد.

"همانطور که این گزارش نشان می دهد زنان بدون مزد کار قابل توجهی ارزش اقتصادی و شکست ما به حساب برای آن است که عواقب آن برای همه ما است.

"یک اندازه گیری دقیق از اقتصاد بسیار مهم است برای طراحی موثر سیاست های اقتصادی با توجه به تولید ناخالص داخلی است که به خطر بیافتد توسط یک جنسيت داده گاف های پی در پی دولت باید با اختصاص منابع ناکارآمد.

میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر خود را متکی به دولت برای درآمد خود را و جدید وجود دارد احترام برای مردان و زنان شاغل در پایین نقش پرداخت." – مت ویتاکر طرفدار بونو اقتصاد

"این مرکب است زنان بیش از نمایندگی در پایین پرداخت می شود پاره وقت و نا امنی در کار بود و دست کشیدن بر اثر منفی بر درآمد مالیاتی. همچنین زنان بیشتر در معرض پیامدهای اقتصادی coronavirus همه گیر است که بزرگ شده در حال حاضر موجود اجتماعی نابرابری."

"داده های جدید ارائه شده در این گزارش نشان می دهد که اکثریت از ما باز به رسمیت شناختن ارزش واقعی "کار زنان". با ساخت این کار بیشتر قابل رویت تر از همیشه, این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد با این امید که ما می توانیم بازگشت به چیزی بهتر از حد نرمال است. همه ما نیاز است داده ها — و اراده سیاسی برای عمل به آن."

جبران خسارت و مزایای فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر جبران خسارت و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن