درجه: 4.5/5.0

اگر چه گرمایی تنها منتشر شد دو آهنگ به تاریخ روشن است که این گروه بیش از فقط یک اختصاص داده شده موج جدید شیفتگان. گروه کانال شور و شوق خود را برای این نوع با استخوان-تند برای تلفن های موبایل و ظریف droning ریش ریش شدن موج جدید شناخته شده است. با تکیه به شدت در زننده ملودی و synthwave درام جدید خود را تنها “که تفنگ در دست خود را” منتشر شد مارس 10, مناسب ادای احترام به نوستالژی در حالی که نگه داشتن همه چیز مدرن است.

“که تفنگ در دست خود را” شروع می شود با یک مصنوعی ریف مجسم کار نیروگاه مصنوعی بازیکنان در LCD Soundsystem. تقلید یاد این باند کار می کند در شهری گرما را به نفع اجازه می دهد آن را به شروع قوی با ملودی به جای با استفاده مفرط ’80s, ریف. خواننده کاملا تاریک و فرمانده, دنبال, به زودی پس از اتصالات به instrumentals مانند آخرین قطعه از یک پازل است.

خواننده گروه Jonathan Horstmann را صدای باریتون با احساسات میگذرد که او آواز می خواند “شما می خواهم خود را به مادر خود را به پدر افتخار می کنم که با تفنگ در دست خود را؟” نه تنها در محفظهای قرار دادن ضربان قلب و روح ’80s, صنعتی, شعر نیز لمس بر فجایع مانند مدرسه تیراندازی که منعکس کننده خلق و خوی تاریک ژانر متکی به شدت در.

با وجود این آهنگ غم انگیز و موضوع تن به نحوی در یک خیالی با کیفیت با Horstmann تحویل. اتمام خطوط استناد امیدوار پایان — و ذاتا سیاسی است — با Horstmann به آرامی آواز “اجازه دهید ما اسلحه بر روی زمین است.”

و تنها spews سیاسی این شعر تمام مجموعه به درستی شدید backbeat. اما گرمایی دارای یک روش منحصر به فرد: به جای فقط یک موعظه انقلاب گروه ارائه می دهد یک دست دراز به کسانی که به مبارزه با و یا تعمق در مورد این موضوع. آهنگ آخر از آلبوم نگه داشتن وزن بسیار زیاد, یک شاخه زیتون تمدید از طریق موسیقی زیبا.

اما چه چیزی باعث “است که تفنگ را در دست خود را” فراتر از سنتی موج جدید موسیقی آن است اختلاط معاصر خرابی در پل ها و قبل از کر. شامل دام-مانند طبل و نرم, الکترونیکی, شکوفا دیده می شود امروز در خانه و ژانرهای هوی جایگزین موسیقی الکترونیک, آهنگ برای تلفن های موبایل اصل, موج جدید اما با استعداد مدرن.

این لحن نیست نیم پخته تلاش در بازگرداندن ’80s, برای تلفن های موبایل است و نه خالی دستور کار سیاسی است. گرمایی است که هدف قرار دادن شنوندگان با نیروی کامل از گرامی گوتیک موسیقی پانک و آن را عالی شروع به واحه خوبی تشکیل شده و معنی دار homages به این ژانر است.

Pooja عدل موسیقی را پوشش می دهد. او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو