موج زیان کار در سراسر رولز رویس, تخم مرغ انرژی و JCB

گوهر Russan / Shutterstock.com رولز-رویس پیشنهاد یک ساماندهی عمده' که شامل حداقل 9,000 زوائد آن – حدود یک پنجم

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399

گوهر Russan / Shutterstock.com

رولز-رویس پیشنهاد یک ساماندهی عمده' که شامل حداقل 9,000 زوائد آن – حدود یک پنجم از آن نیروی کار جهانی.

اکثریت زیان کار شدند و انتظار می رود در انگلستان– به طور عمده در آن عمران و هوافضا بخش است که تا حد زیادی تحت تاثیر Covid-19 محدودیت های مسافرتی اما برخی از توابع مرکزی نیز به احتمال زیاد برای دیدن کاهش یافته.

رولز-رویس مدیر عامل شرکت وارن شرق گفت: "این یک بحران ما ساخت. اما این بحران که پیش روی ما است و ما باید در مقابله با آن است.

"ما هواپیمایی مشتریان و بدنه شرکای نیاز به انطباق و بنابراین باید ما. گفته بودن که وجود دارد این است که دیگر یک کار برای شما یک چشم انداز وحشتناک و این امر به ویژه زمانی که همه ما را بسیار غرور در کار برای رولز رویس. اما ما باید تصمیمات دشوار برای دیدن کسب و کار ما از طریق این بی سابقه بار.

"ما باید انجام دهیم این حق که بدان معنی است که ما کار خواهد کرد و از نزدیک با کارکنان ما و نمایندگان اتحادیه های کارگری به عنوان مناسب نگاه کنید هر گزینه قابل دوام برای کاهش تاثیر مشورت با همه آسیب دیده و درمان مردم ما با عزت و احترام است."

در ضمن تخم مرغ انرژی اعلام کرد قصد دارد برای 2,600 موانعی در سراسر تخم مرغ و SSE انرژی که آن را به دست آورد و در ماه ژانویه است.

آن اشاره کرد که زیان کار شدند و همیشه انتظار می رود به عنوان دو کسب و کار یکپارچه شدند اما این طرح نیاز به شتاب به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای بسیاری از مشتریان بودند انتخاب برای مدیریت انرژی خود را آنلاین که تا به حال بر روی کار انجام شده.

وجود داشته است 92% کاهش در هوشمند تاسیسات متر و 69 درصد افت در صفحه اصلی خدمات مهندسی کار به دلیل بیماری همه گیر.

تخم مرغ گفت: اکثر این کار ضرر و زیان خواهد یافت "تا حد زیادی از طریق داوطلبانه افزونگی" در سال 2020 است.

"وجود دارد هرگز یک زمان آسان به اعلام بررسی قرار گرفته و در این خصوص تصمیم دشوار را گفت:" تخم مرغ مدیر عامل Stephen Fitzpatrick. "اما مثل همه کسب و کار ما با یک واقعیت جدید و نیاز به انطباق با سرعت به ما را قادر به خدمت بهتر به مشتریان و سرمایه گذاری در یک کربن صفر در آینده است."

متحد و اتحادیه سوال چرا تخم مرغ انرژی ساخته شده است, استفاده بیشتر از Coronavirus کار احتباس طرح اگر آن را تا به حال تجربه رکود در کار در برخی از مناطق.

ملی افسر انرژی و آب و برق پیتر مک اینتاش گفت: "ما خواهد بود با فشار دادن این شرکت به توضیح دهد که چرا آن است که در ادامه به استفاده از دولت جرس که به طور خاص طراحی شده برای مقابله با پتانسیل کار ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس بحران است.

"آن را بر روی کارت است که پس از این سال را به ادغام دو کسب و کار شغل می تواند از دست رفته با مشتریان بیشتر رفتن آنلاین و گسترش خدمات دیجیتالی. Covid-19 شتاب این توسعه است اما هنوز هیچ بهانه ای نمی فعالانه درگیر با JRS."

ساخت و ساز کارخانه تولید کننده JCB نیز برنامه ریزی شده را به 950 نفر در انگلستان کارخانه های کار برکنار شده با توجه به 50% کاهش تقاضای جهانی برای محصولات خود است.

JCB اجرایی گریم مک دونالد گفت: "در سال 2020 ما در حال برنامه ریزی برای فروش و تولید بیش از 100,000 ماشین آلات. با خیلی تاثیر این رقم در حال حاضر به دنبال بیشتر شبیه 50,000 ماشین آلات.

"این است که عمیقا تاسف است که ما تا به حال به این مراحل به بازسازی کسب و کار و که آن را تاثیر بر بسیاری از مردم است. هیچ کسب و کار می تواند پیش بینی مقیاس Covid-19 بحران و عواقب اقتصادی آن."

از دست دادن شغل ممکن است همچنین به دنبال گاه به گاه گروه ناهارخوری – که دارای علامت های تجاری از جمله بلا ایتالیا, کافه روژ و لاس Iguanas – پس از آن در زمینه قصد برای انتصاب مدیران در دادگاه عالی. حدود 6000 نفر شاغل هستند توسط این گروه است.

این شرکت ادعا کرد پرونده قصد به انتصاب یک مدیر به آن 10 روز به آمده تا با یک طرح تغییر ساختار و محافظت از آن را از تهدید به اقدام قانونی از صاحبخانه.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن