ما نمی توانیم تاخیر IR35 اصلاحات هر بیشتر دولت می گوید

تصویر: شاتر وجود دارد باید بدون تاخیر بیشتر در پرداختن به طولانی 'بی عدالتی" از پیمانکاران پرداخت مالیات کمتر

توسط AKHSHIJNEWS در 26 تیر 1399

تصویر: شاتر

وجود دارد باید بدون تاخیر بیشتر در پرداختن به طولانی 'بی عدالتی" از پیمانکاران پرداخت مالیات کمتر از کارکنان در شرایطی که کار خود را باید طبقه بندی شده به عنوان یک رابطه اشتغال دولت گفته است.

در پاسخ خود به مجلس اعیان گزارش به خارج از حقوق و دستمزد مشغول به کار در بخش خصوصی که در بر داشت IR35 قوانین "سرند با مشکلات unfairnesses و عواقب ناخواسته" HM درآمد و گمرک و خزانه گفت: پاداش خود اشتغالی یک موضوع است که دولت نمی تواند تاخیر در پرداختن به هر بیشتر به عنوان آن منجر به از دست دادن درآمد برای خدمات عمومی.

اصلاحات به خارج از حقوق و دستمزد قوانین کار در بخش خصوصی به علت اثر را در مارس سال 2020 اما به تعویق افتاده اند تا 6 مارس سال 2021 به منعکس کننده عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما در مجلس اعیان امور اقتصادی دارایی لایحه sub-کمیته پیشنهاد کرد که دولت باید منتظر ماند تا اکتبر اعلام کرد که اصلاحات خواهد بود در آورده و در مارس سال 2021 که تاثیر Covid-19 در کسب و کار ممکن است واضح تر.

در پاسخ HMRC و خزانه داری گفت: "در زمان تاخیر بسیاری از کسب و کار می شده اند و آماده برای این تغییر را به محل.

"حیاتی است, در شرایط فعلی که کسب و کار و ذینفعان وضوح بیش از زمان اجرای اصلاحات و نهایی قانون, به طوری که آنها می توانید در یک مد به موقع. انتظار تا ماه اکتبر برای تایید اینکه آیا از آن خواهد شد به اجرا در خواهد ایجاد عدم قطعیت است."

از آن زمان شده است تایید کرد که این تغییرات خواهد اثر را در سال آینده پس از نمایندگان مجلس رای دادند در برابر اصلاحیه برای به تاخیر انداختن آنها را برای حداقل 2023-24.

"در واقع هر گونه تاخیر خواهد داشت اشکالاتی; آن را نمی خواهد آدرس اساسی بی عدالتی از مالیات دو نفر متفاوت برای همان کار و آن را بیشتر و طولانی تر کردن اختلاف بین بخش خصوصی و بخش داوطلبانه و بخش عمومی که در آن قوانین شده اند در محل پس از 2017" دولت در پاسخ می گوید.

آنها می توانید به عنوان بسیاری از اطمینان به عنوان آنها می خواهند – این قانون مجموعه ای است که شدیدا اثر مخرب بر پیمانکاران و شرکت های که آنها را استخدام و اقتصاد به عنوان یک کل" – دیو چاپلین, مدیر عامل شرکت ContractorCalculator

"این خطر وجود دارد که ادامه این اختلاف می تواند شروع به علت احتباس مشکلات در بخش عمومی به پیمانکاران ممکن است انتخاب کنید برای قبول تنها بخش خصوصی قرارداد و همچنین ناعادلانه بودن به پیمانکاران مشغول به کار در بخش دولتی."

آن را می گوید آن را ایجاد کرده است یک تیم اختصاص داده شده به آموزش و حمایت از کسب و کار و افراد تحت تاثیر IR35 تغییرات و به اتمام رسانده است و تقریبا 950 تماس با رسانه ها و سازمان های بزرگ برگزار شد 10 آموزشی و ارسال 59,500 نامه توضیح تغییرات به قوانین.

"این تیم در حال حاضر انجام یک ارزیابی جامع از آموزش و پرورش و پشتیبانی از بسته های ارائه شده در طول 2019/20 از جمله تلفیقی بازخورد به طور مستقیم از سازمان. وقت اضافی فراهم شده توسط این تاخیر استفاده خواهد شد برای تکمیل این ارزیابی است. این خواهد بود که مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به طراحی پیشرفته برنامه حمایت هدفمند پیش از مارس سال 2021" دولت می گوید.

آن را مخالفت با Lords' کمیته را که به بررسی وضعيت اشتغال برای مالیات ابزار "مناسب نیست برای هدف" و گفت: آن را به حال ساخته شده پیشرفت قابل توجهی به این ابزار پس از آن معرفی شد در سال 2017.

آن گفت که در نظر گرفته شده برای تحقیقات مستقل آن را سفارش به اثر در سال 2017, اصلاحات خارج از حقوق و دستمزد مشغول به کار در بخش دولتی موجود قبل از مارس سال 2021 خواهد بود و به بررسی دقیق به نتایج.

"همانطور که با تمام مناطق از سیاست های مالیاتی در صورتی که تحقیقات نشان می دهد که وجود دارد هر گونه مشکلات و یا اجرای هر زمینه که حمایت بیشتر لازم است دولت با در نظر گرفتن اقدامات بیشتر برای پرداختن به این نگرانی ها. این نشسته در کنار کار مداوم HMRC در حال انجام به منظور ارزیابی و بهبود آن آموزش و پشتیبانی ارائه جلوتر از پیاده سازی در مارس سال 2021" این گزارش گفت:.

دیو چاپلین, مدیر عامل شرکت ContractorCalculator گفت: دولت پاسخ فاقد ماده و گفت: وعده های خود برای کمک به کسب و کار برای آماده سازی بیش از حد "نور".

"به نظر می رسد که تهدید از دست دادن رای در مطرح متمم منجر به خزانه و HMRC داشتن را قابل اطمینان داد که اجرای نمی خواهد که اثر سوء در انگلستان ارزشمند بخش خصوصی نیروی کار" او گفت:. "آنها می توانید به عنوان بسیاری از اطمینان به عنوان آنها می خواهند – این قانون مجموعه ای است که شدیدا اثر مخرب بر پیمانکاران و شرکت های که آنها را استخدام و اقتصاد به عنوان یک کل.

"همانطور که برای نظرات خود را در CEST آن سرسام آور است که دولت همچنان به فواره زدن اب از همان افشا و خنثی پیام هایی که ابزاری است قوی و با دقت مورد آزمایش قرار. هر کس می داند از FOI درخواست که آنها را نگه دارید و هر دقیق مدارک و شواهد برای اثبات ادعای خود. جالب است توجه داشته باشید که روابط متقابل تعهد بود و نه حتی خطاب – آن را به یک عنصر کلیدی در مورد قانون و آن حذف شده بود از CEST."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im