ما باید مهار تکنولوژی برای مقابله با بیکاری

هوش مصنوعی و داده محور فن آوری های جاسوسی فرصت برای اشتغالشاتر با افراد جویای کار در مواجهه با عدم اطمینان از

توسط AKHSHIJNEWS در 6 تیر 1399

هوش مصنوعی و داده محور فن آوری های جاسوسی فرصت برای اشتغال
شاتر

با افراد جویای کار در مواجهه با عدم اطمینان از پتانسیل رکود اقتصادی و افزایش اتوماسیون, Ksenia Zheltoukhova استدلال می کند که ما باید مهار – به جای ترس و فناوری در افزایش اشتغال است.

Coronavirus بحران محوری انگلستان را در بازار کار به قطعیت با یک بررسی اخیر توسط Adzuna نشان می دهد که تقریبا نیمی از کارگران که از ترس شغل خود را تحت تهدید فوری.

اما حتی بدون این مفاهیم از coronavirus کار دنیا در حال تغییر است در یک سرعت سریع. روند مانند اتوماسیون, جهانی شدن و ظهور اقتصاد سبز همه با داشتن یک تاثیر بزرگ در مشاغل موجود و کارفرمایان مهارت نیاز است.

اتوماسیون تبدیل خواهد شد طیف گسترده ای از نقش ها در بخش های از جمله خرده فروشی و تولید و ساخت و ساز حمل و نقل و بهداشت و درمان – از بین بردن بسیاری از وظایف در حال حاضر انجام شده توسط مردم است.

یک گزارش توسط مک کینزی در اوایل این ماه پیش بینی کرد که 22 درصد از نیروی کار فعالیت های در سراسر اتحادیه اروپا می تواند خودکار تا سال 2030 با 50 میلیون نقش در خطر دهه آینده.

اگر چه برآورد دقیق متفاوت است, این روشن است که بسیاری از مردم نیاز به انطباق با تغییر چشم انداز و بیشتر باید انجام شود به تجهیز افراد با مهارت های مناسب و ابزار برای رشد در آینده به چالش کشیدن از کار است.

بالا بردن سطح آگاهی

ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مردم به آگاهی از آنچه که مشاغل در دسترس خواهد بود در آینده و یادگیری مهارت های به آنها را امن.

خدمات موجود و منابع اطلاعاتی به ندرت دیده توسط افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر. برای مثال کارگرانی که در مشاغل در معرض خطر بالایی از اتوماسیون را 21 درصد کاهش نرخ مشارکت در آموزش مهارت از کسانی که در خطر ابتلا به کم شغل با توجه به مرکز عدالت اجتماعی.

مردم باید انعطاف پذیر و قابل دسترس از راه های به دست آوردن مهارت و توانایی و اعتماد به نفس به ایجاد تغییرات در حرفه خود.

فن آوری می تواند نقش حیاتی در این ساخت مشاوره و راهنمایی در مورد شغل های قابل دسترس بیشتر و کمک به درک ما از بازار کار. به جای دیدن فن آوری به عنوان یک تهدید برای اشتغال ما نیاز به مهار آن بالقوه است.

برای مثال داده های محور فن آوری می تواند جمع آوری اطلاعات از کار تبلیغات برای به اشتراک گذاشتن بینش به کارهایی که در حال رشد و مهارت های مورد نیاز برای کمک به مردم کشف فرصت های شغلی است که آنها ممکن است در غیر این صورت باید در نظر گرفته شود.

موانع یادگیری – مانند فقدان انگیزه و یا دسترسی و زمان و پول برای یادگیری – می توانید در قسمت پنجه از طریق تکنولوژی با گوشی های هوشمند ساخت آموزش و مشاوره شغلی بیشتر هدفمند و مرتبط برای کمک به مردم برسد که به آن نیاز دارید.

هوش مصنوعی نیز می تواند کمک به تجزیه و تحلیل اطلاعات بازار کار به ارائه به روز ترین پیش بینی ها در مهارت های خواسته.

کاهش نابرابری

Nesta چشم انداز برای کسب اطلاعات در مورد مهارت ها و مشاغل به باز و توانمند سازی برای کارگران است. ما می خواهیم تکنولوژی برای مهار می شود برای کاهش نه درایو نابرابری در دسترسی به مشاغل.

موانع یادگیری می توانید در قسمت پنجه از طریق تکنولوژی با گوشی های هوشمند ساخت آموزش و مشاوره شغلی بیشتر هدفمند و مرتبط برای کمک به مردم برسد که به آن نیاز دارید."

برای کمک به رسیدن به این Nesta, Nesta چالش ها و وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر بودجه انواع فناوری و نوآوری از طریق ما CareerTech چالش – که شناسایی 31 امیدوار کننده ایده برای کمک به تجهیز بزرگسالان در سراسر انگلستان با ابزار و مهارت به حرکت به سرعت در حال تغییر دنیا کار می کنند.

نوآوری طیف وسیعی از کمک پارسه ویدئو برای به دست آوردن جدید انتقال اشتغال مهارت از طریق بازی های ویدئویی لذت بردن از آنها و ارائه آنلاین پشتیبانی نظیر برای مادران به دنبال انعطاف پذیر, استخدام, به یک برنامه است که به تجزیه و تحلیل زبان مورد استفاده در کار آگهی هماهنگی آن با زبان است که مردم در جستجوی نقش هستند به احتمال زیاد به استفاده از مورد خود.

ما در حال ارائه به کارشناس پشتیبانی و مشاوره برای کمک به نوآوران محدود راه حل های خود را در ماه های آینده به طوری که مردم می توانند شروع به بهره گیری از ایده های به عنوان به زودی به عنوان پاییز سال 2020 است.

Coronavirus بحران ساخته شده است که در حال حاضر مات بازار کار و حتی بیشتر غیر قابل پیش بینی.

در راه درست استفاده, تکنولوژی می تواند به توانمند سازی کارگران به درک چگونه خود را منحصر به فرد مهارت ها و تجارب مناسب به این تصویر پیچیده و پیدا کردن فرصت های یادگیری که در دیدار با نیازهای فردی و شرایط.

آن است مهم تر از همیشه است که ما به مردم ابزار مورد نیاز برای برنامه ریزی مسیر خود را به امن تر اشتغال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im