آخر هفته آموزان را بهترین مستند بررسی می یابد

تعداد افراد با استفاده از 'مستند' تعطیلات آخر هفته برای بهبود مهارت های خود را افزایش یافت و با توجه به تجزیه

توسط AKHSHIJNEWS در 30 فروردین 1399

تعداد افراد با استفاده از 'مستند' تعطیلات آخر هفته برای بهبود مهارت های خود را افزایش یافت و با توجه به تجزیه و تحلیل آموزش آنلاین ارائه دهنده سیرک خیابان.

این شرکت ارائه می دهد که دیجیتال آموزش مهارت یافت که 381% بیشتر کارگران شد "reskilling" در طول تعطیلات آخر هفته پس از coronavirus مستندات تحمیل شده بود در سراسر جهان است.

شنبه ها در ماه مارس شاهد افزایش به طور متوسط در دوره فعالیت 500% در مقایسه با 64 درصد افزایش به طور متوسط اواسط هفته.

محبوب ترین دوره در طول تعطیلات آخر هفته شامل دیجیتال استراتژی بازاریابی عملکرد بازاریابی و تجربه کاربر. دوره های آموزشی در تجربه مشتری افزایش 936% بیش از آخر هفته بین ماه های فوریه و مارس.

در روزهای هفته وجود دارد تاکنون افزایش قابل توجهی در سراسر برخی از دوره های حوزه برنامه ریزی بازاریابی رفت تا تقریبا 3000% و بازاریابی دیجیتال توسط 2,422%.

به طور کلی پس از مستند فراگيران جلسات به بیش از دو برابر ،

بیش از 42000 آموزان تکمیل 9,421 ساعت آموزش در محل خیابان پلت فرم در ماه مارس در مقایسه با 7,587 در ماه فوریه است. زبان آموزان جدید افزایش به 135 درصد.

"ما انتظار یادگیری به بالا رفتن در طول هفته است اما ما شد شگفت زده برای دیدن چنین افزایش در آخر هفته آموزش گفت:" ریچارد Townsend, موسس و مدیر عامل شرکت از محل خیابان. "ما صحبت کرده ام به ما زبان آموزان در سراسر جهان و بسیاری از آنها به ما گفته اند که همه گیر تیز کرده تمرکز خود را و آنها متوجه نیاز به یادگیری مهارت های جدید به خصوص در اطراف خود را بهبود تجارت الکترونیک مهارت ها و چالاک مشغول به کار است."

"کنترل از راه دور کار به معنای یک تغییر بنیادی در بسیاری از مردم کار و زندگی می کند و پس از آن شاید جای تعجب نیست که متخصصان می خواهید برای بهبود چالاک شیوه های کار.

"با استفاده از تعطیلات آخر هفته به reskill نشان می دهد که مردم شلوغ تر از همیشه در طول هفته مشغول به کار هستند اما با استفاده از خود خرابی به عقب در حال تغییر دنیای دیجیتال."

فرصت های آموزشی در پرسنل امروز


فهرست مطلب آموزش شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن