'ما همه در این با هم': UC برکلی دانشکده مورد بحث COVID-19 تاثیر اقتصادی, راه حل های

در "برکلی مکالمات: COVID-19" سری میزبانی یک livestream جمعه به بحث در مورد تاثیر اقتصادی و انسانی راه حل برای

توسط AKHSHIJNEWS در 25 فروردین 1399

در "برکلی مکالمات: COVID-19" سری میزبانی یک livestream جمعه به بحث در مورد تاثیر اقتصادی و انسانی راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از کشور های پیشرو اقتصاددانان و کارشناسان سیاست.

پردیس سخنگوی دن Mogulof میزبانی پانل که شامل ورودی دانشگاه برکلی-استاديار اقتصاد و سیاست عمومی مومبای Derenoncourt دانشیار اقتصاد گابریل Zucman, استاد سیاست عمومی و اقتصاد جسی Rothstein, عمومی سیاست و اقتصاد استاد هیلاری Hoynes و دین از گلدمن دانشکده سیاست عمومی هنری بردی.

با توجه به پنل اقتصاد می تواند احیا شود با سرعت بیشتری با کمک سرمایه گذاری تهاجمی و خوب طراحی شده سیاست. انجام این کار ممکن است همچنین به حداقل رساندن ناراحتی مواجه با کارگران و کسب و کار. Zucman تاکید کرد که پاسخ بسیاری از کشورهای دیگر به تلاش برای حفاظت از مشاغل از طریق حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه و یا "کوتاه مدت" کار برنامه های که در آن کارگران باقی می ماند به طور رسمی به کار و کارفرمایان در حال بازپرداخت توسط دولت تا 100 ٪ از حقوق و دستمزد آنها را فراهم. مقایسه نرخ بیکاری در ایالات متحده به سرعت در حال افزایش است و میلیون ها شغل در ادامه به از دست بدهید با توجه به Zucman.

"من نگران آن است که آمریکا مسیر ممکن است مطلوب به دلیل تخریب کار — میلیون ها نفر از کارهایی که در حال تخریب — برخی از آنها را نمی خواهد دوباره پس از همه گیر است و بیش از خاموش کردن است" Zucman گفت: در این رویداد است. "من نگران این احتمال که بهبود ممکن است آهسته تر در ایالات متحده آمریکا از کشورهای اروپایی و یا کانادا مثلا."

به عنوان اعضا مورد بحث و بررسی تاریخچه بیماری های همه گیر Derenoncourt ساخته شده توجه داشته باشید از زمانی که این کشور بهبود از شوک های اقتصادی که قابل مقایسه با امروز از جمله جنگ جهانی دوم است. Hoynes برجسته چگونه به سرعت کنگره مشغول به کار در COVID-19 محرک لایحه نسبت به تلاش های خود در گذشته است.

هنگامی که به دنبال بازگشت به هر دو عالی افسردگی و رکود Rothstein گفت: ایالات متحده روبرو خواهد شد چیزی بسیار عمیق تر از رکود بزرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

"ما قطعا رهبری به چیزی بسیار عمیق تر از رکود بزرگ و قابل مقایسه با رکود بزرگ در عمق" Rothstein گفت: در این رویداد است. "آنچه هنوز نمی دانیم این است که آیا ما قادر خواهید بود برای جستن به عقب به سرعت و یا اینکه آیا آن را معطل برای یک دهه یا بیشتر است. ... این میزان بیشتر است که ما می توانیم نگه داشتن کارگران متصل به شرکت خود را و نگه داشتن شرکت های شناور بیشتر احتمال دارد آن است که آن را به گزاف گویی به سرعت."

با توجه به بسیاری از اعضا به منظور نگه داشتن این شرکت شناور, دولت باید مایل به ارائه کمک های گسترده. Rothstein اضافه شده است که او احساس می کند هیچ بدهی وجود دارد بیش از حد بالا در طول این زمان به عنوان بازپرداخت می تواند گسترش بیش از سال است. Zucman گفت: احساس می شود آمریکا باید مراقبت های بهداشتی جهانی حداقل برای COVID-19-مربوط به مسائل صرف نظر از سن و یا وضعیت مهاجرت. او افزود که بسیاری از خود را از دست داده مراقبت های بهداشتی بیمه همراه با شغل خود و وجود دارد در حال حاضر شده است داستان کسانی که مردند و پس از نه به دنبال کمک های پزشکی با توجه به هزینه های بالا است.

Livestream به پایان رسید در این سوال که آیا اقتصاد باید بازگشایی در ممکن است که قاب آن را به عنوان یک فایل باینری تصمیم گیری بین اقتصاد و زندگی می کند. کارشناسان گفتند که این "انتخاب نادرست" و استدلال کرد که حفظ خاموش کردن چیزی است که اجازه خواهد داد که اقتصاد به گزاف گویی. Zucman گفت که او فکر نمی کند یک راه وجود دارد برای بازگشایی اقتصاد و مهار این بیماری در همان زمان. Hoynes اضافه شده است که او فکر می کند وجود دارد نیاز به یک برنامه در محل با خیال راحت برای پایان دادن به این پناهگاه در محل سفارش هنگامی که زمان می آید.

"این یک لحظه هنگامی که ما متوجه است که ما همه در این با هم" بردی گفت: در این رویداد است. "هنگامی که ما انجام کارهای خوب برای مردم مانند ارائه کودکان با مواد غذایی آنها به نوبه خود برای بهتر زندگی می کند به عنوان آنها به جلو بروید. ... ما باید به فکر می کنم در مورد چگونه با سرمایه گذاری در مردم ما در واقع ایجاد جامعه بهتر است."

تماس با ماری Bellevue در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @MarieBellevue_DC.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب