غربی توسعه موزه بسته باقی می ماند با مرحله بعد از بازگشایی در روز دوشنبه

محتوای مقاله

استان چهار غربی توسعه موزه (WDM) محل باز نمی شود و در تاریخ 29 ژوئن است که در تاریخ این استان اعلام کرد کتابخانه ها موزه ها و گالری های هنری می تواند یک بار دیگر اجازه می دهد تا بازدید کنندگان پس از بسته شدن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

WDM مدیر عامل جوآن Kanigan تایید کرد در بیانیه ای که این امکانات در Saskatoon Yorkton, North Battleford و Moose Jaw بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر.

“ایمنی از بازدید کنندگان ما داوطلبان و کارکنان دغدغه اصلی ماست. به عنوان مشکل این است WDM باید بسته باقی می ماند تا زمانی که ما با اعتماد به نفس است که تمام الزامات مشخص شده در کتابخانه ها و موزه ها و گالری های هنری دستورالعمل همراه با دیگر قابل اجرا استانی مقررات در حال ملاقات به بالاترین استاندارد,” او گفت:.

این بیانیه در ادامه به پیشنهاد این امکانات می تواند بازگشایی در تاریخ بعد “زمانی که همه پروتکل های ایمنی در محل هستند.”

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما چندین خبرنگاران به دنبال در جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر و در حال جمع آوری تمام داستان ما, به خصوص به عنوان آنها مربوط به زندگی در ساسکاتون و ساسکاچوان هم در وب سایت ما. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: thestarphoenix.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im