وقتی سن میکشد تا حتی سلاح های هسته ای به بازنشستگی

مسلح درگیری های, ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه

توسط AKHSHIJNEWS در 27 خرداد 1399
مسلح درگیری های, ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه انرژی هسته ای - سلاح های هسته ای صلح TerraViva سازمان ملل متحد

اعتبار: دولت آمریکا

سازمان ملل متحد در ژوئن 16 سال 2020 (IPS) - جهان ذخایر سلاح های هسته ای—تخمین زده می شود بیش از 13,400 در آغاز سال 2020 – باید حداقل در یک چیز مشترک با انسان است: آنها "بازنشسته" در هنگام رسیدن به سن.

2020 سالنامه منتشر شده توسط سازمان بین المللی تحقیقات صلح استکهلم موسسه (SIPRI) می گوید: وجود کاهش تعداد سلاح های هسته ای در سراسر جهان در سال 2019.

و این تا حد زیادی با توجه به dismantlement از "بازنشسته سلاح های هسته ای" توسط روسیه و ایالات متحده—که با هم داشتن بیش از 90 درصد از جهانی سلاح های هسته ای.

جهان را نه هسته ای مسلح متحده—آمریکا, روسیه, انگلستان, فرانسه, چین, هند و پاکستان و اسرائیل و جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی)—با هم برخوردار برآورد 13,400 سلاح های هسته ای در آغاز سال 2020 است.

این کاهش در حدود 465 سلاح های هسته ای—بیشتر برچیده شد– از ذخایر 13,865 نه متحده برخوردار در آغاز سال 2019 با توجه به SIPRI سالنامه منتشر ژوئن 15.

اما چه اتفاقی می افتد به این "بازنشسته" سلاح ؟

Dr M. V. Ramana استاد و سایمونز صندلی در خلع سلاح جهانی و امنیت انسانی و مدیر لیو موسسه برای مسائل جهانی در دانشکده سیاست عمومی و امور جهانی در دانشگاه بریتیش کلمبیا گفت: IPS: "ما نمی دانیم یک مقدار عادلانه در مورد چگونه ما می پردازد بازنشسته سلاح های هسته ای یعنی کسانی که سلاح هایی که دیگر بخشی از فعال عملیاتی آرسنال یا پرچین (سلاح های اضافی فقط در مورد) این ذخیره استراتژیک و غیره."

آنها در حال ارسال به Pantex کارخانه در تگزاس که در آن مجاز چاله در حال حذف از سلاح گفت: Dr Ramana نویسنده قدرت قول: بررسی انرژی هسته ای در هند.

https://federallabs.org/labs/national-nuclear-security-administration-nnsa-pantex-plant-0

اعتبار: سازمان ملل عکس/ریک Bajornas

رابرت کلی برجسته شریک همکار در SIPRI و جانباز بیش از 35 سال در وزارت انرژی آمریکا سلاح های هسته ای پیچیده و گفت: IPS "شما ممکن است سعی کنید برای ایجاد تمایز بین "بازنشستگی" و "dismantlement."

سلاح ها واقعا بازنشسته زمانی که وجود دارد این است که دیگر یک ماموریت نظامی برای آنها. که اتفاق می افتد زمانی که تحویل سیستم های منسوخ شده و دیگر در دسترس است. یا ماموریت از بین می رود, او گفت:.

یکی از آسان, او گفت:, توسط توپخانه هسته ای. به ما داد تا در آن در مورد 1980s. بنابراین وجود دارد هیچ مطلب "هسته ای توپ."

اما از آنجا که هسته ای پوسته از کار اخراج شد متعارف توپ است که می تواند آتش یا معمولی پوسته یا هسته و پوسته آن ماموریت رفتن دور که منجر به بازنشستگی او اضافه شده است.

"Saner مردم شروع به درک کنند که داشتن یک دسته از هسته ای تاکتیکی پوسته است که می تواند راه اندازی شده توسط سطح پایین واحدهای نظامی بسیار احمقانه است."

"بسیاری از سلاح های تاکتیکی مانند که بازنشسته شدند اما امکان پذیر می تواند دوباره. هنگامی که بازنشسته آنها را به پناهگاه در Pantex گیاه در آماریلو تگزاس و در انتظار بودن برچیده شد — گرفته شده از هم جدا و قطعه بازیافت" گفت: کلی که موفق سانتریفیوژ و پلوتونیوم متالورژی برنامه های در آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور.

در برخی موارد او اشاره کرد این است که از لحاظ فنی سخت به انجام و نرخ dismantlement ممکن است تنها چند سلاح در هر سال است. کل پرونده ها از همه نوع است که احتمالا هزاران نفر در ایالات متحده است.

"استرالیایی تا به حال تنها دو سیستم چپ در 1980s — یک بمب و زیردریایی راه اندازی کلاهک هسته ای است. آنها به این ماموریت برای بمب به طوری که آنها بازنشسته شدند و آن را یک سال-فرایند طولانی به آنها را از هم جدا در Burghfield نزدیکی خواندن انگلستان".

خطرناک کار بسیار با دقت انجام شود اعلام کرد کلی یک مدیر سابق وزارت انرژی سنجش از دور در آزمایشگاه های برتر از توافق هسته ای واکنش اضطراری سازمان است.

نیروهای هستهای جهان ژانویه 2020

در ضمن SIPRI اشاره می کند که در اطراف 3,720 از سلاح های هسته ای در حال حاضر مستقر شده اند با نیروهای عملیاتی و نزدیک به 1800 نفر از این نگهداری می شوند در حالت بالا عملیاتی هشدار

پیدا کردن کلید است که با وجود به طور کلی کاهش تعداد کلاهک های هسته ای در سال 2019 همه سلاح هسته ای-داشتن متحده همچنان به نوسازی زرادخانه هسته ای است. و چشم انداز برای کنترل سلاح است "تلخ."

Daryl G. کیمبال مدیر اجرایی در واشنگتن مبتنی بر کنترل تسلیحات آمریکا (ACA) گفت: IPS آن است که جای تعجب نیست که SIPRI گزارش شده است که کنترل سلاحهای هستهای در چشم انداز تلخ است.

"ما شده اند هشدار از خطرات ناشی از یک نامحدود global nuclear arms race برای مدتی. به عنوان رهبران جهانی مناسب تمرکز بر اقدامات لازم برای مقابله با اثرات مرگبار این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها نمی توانیم به از دست دادن بینایی از اقدامات لازم برای رسیدگی مداوم خطر تکثیر سلاح های هسته ای و فاجعه بار جنگ هسته ای—نهایی همه گیر"

او استدلال کرد که تنش میان جهان های هسته ای کشورهای در حال افزایش است; خطر هسته ای استفاده از در حال رشد است; صدها میلیارد دلار صرف شده بودن به تعویض و ارتقا در حال حاضر پف کرده زرادخانه های جهان را نه دارندگان سلاح های هسته ای و کلیدی موافقت نامه های که باید نگه داشته شود رقابت هسته ای در بررسی هستند در معرض خطر جدی.

"ما در آستانه یک بی سابقه جهانی ایران مسابقه تسلیحاتی. تجدید حیات از سلاح های هسته ای تهدید است که به علت در بخش های بزرگ به شکست رهبران ملی برای به دست گرفتن زودتر فرصت ها به طور قابل توجهی کاهش تهدید هسته ای و به دنبال فشرده تر در گفت و گو اقدامات لازم برای حرکت به سوی هدف مشترک از یک جهان بدون سلاح های هسته ای".

کیمبال گفت: شکست ایالات متحده فقط به موافقت با گسترش تنها راه باقی مانده پیمان تنظیم در جهان دو تا از بزرگترین زرادخانه های — 2010 استراتژیک جدید کاهش سلاح معاهده قبل از آن 2021 تاریخ انقضا است اما یک مثال است.

"این وضعیت وخیم نیاز جدید و جسورانه رهبری از مسئول متحده است. آنها باید با هم کار کنند برای ساخت حمایت اکثریت برای یک طرح اقدام که برای تماس های خاص بتن مراحل است که خود را به انجام برسانند حقوقی و تعهدات سیاسی برای پایان دادن به مسابقه تسلیحاتی و دنبال خلع سلاح هسته ای آغاز کن" اعلام کرد کیمبال.

کلی گفت, مدرن, استراتژیک, هسته ای بسته هستند بسیار یکپارچه با سیستم تحویل. اندازه و وزن و شکل و نصب پیچ های طراحی شده در همان زمان به عنوان نظامی تحویل سیستم.

اگر یک ICBM برای مثال بازنشسته هسته ای مواد منفجره منسوخ شود. پس از آن بازنشسته شده است و بسیار کمی وجود دارد که یکی می تواند با آن انجام دهد در حالی که آن را در انتظار dismantlement. در سیستم های قدیمی تر به طور کلی قابل تعویض نیست با چیزی جدید به طوری که آنها واقعا در حال منسوخ شده است.

"از نظر بازیافت شما آگاه است که عمده سلاح متحده بزرگ پر از اورانیوم بسیار غنی شده و پلوتونیوم?," از او پرسید:

تحت Megatons به مگاوات برنامه روسها بازنشسته صدها کلاهک هسته ای و به فروش می رسد رقیق HEU به ما برای سوزاندن در قدرت راکتور. چیزی شبیه به 10 درصد از برق در ایالات متحده تولید شده توسط سوختن اورانیوم که از گرما کلاهکهای کلی گفت.

وجود دارد یک داستان مشابه برای پلوتونیوم اما آن را طولانی تر و پیچیده می شود.

"آیا شما آگاه باشید که هزاران کلاهک هسته ای طراحی شده برای خدمات ما ماموریت در انتظار بازنشستگی به دلیل وجود دارد هیچ ماموریت؟", خواسته کلی.

نویسنده را می توان در تماس thalifdeen@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن