چرا فارغ التحصیل, استخدام نمی کند باید مستند

شاتر اگر چه برخی از سازمان ها ممکن است قرار دادن فارغ التحصیل استخدام و کارآموزی در انتظار برای کاهش هزینه وجو

توسط AKHSHIJNEWS در 23 اردیبهشت 1399

شاتر

اگر چه برخی از سازمان ها ممکن است قرار دادن فارغ التحصیل استخدام و کارآموزی در انتظار برای کاهش هزینه وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها باید به تعویق افتاد به دلایل عملی. نیکولا سالیوان به نظر می رسد در چگونه فن آوری می تواند اجازه می دهد تا نیروهای جدید به کار یادگیری و دیدار با همکاران به طور کامل آنلاین.

برای بسیاری از دانش آموزان چند هفته آینده هستند زمانی که آنها به طور موثر شروع حرفه خود. هشت تا دوازده هفته کارآموزی اغلب دروازه ورود به یک پیشنهاد شغلی زیر سال, پس از فارغ التحصیلی خود را.

Covid-19 است البته تغییر همه که. کارآموزی اند با تاخیر و لغو در مجموع به عنوان شرکت تقلا برای کار کردن چگونه واکنش نشان می دهند به جهانی مستندات و دانش آموزان ترس از این که فارغ التحصیل شغل خواهد شد بسیار سخت تر است.

با هیچ نشانه ای روشن از زمانی که این مستند ممکن است پایان در انگلستان همراه با درک اجتماعی فاصله خواهد بود در محل برای برخی از زمان پس از مستند به پایان می رسد شرکت در حال حاضر برنامه ریزی در اطراف چگونه این اثرات استخدام خود را برای بقیه از این سال و فراتر از آن.

تحقیقات توسط موسسه دانش آموز کارفرمایان انجام شده در ماه مارس کشف بیش از یک چهارم از کارفرمایان شد برنامه ریزی برای کاهش تعداد فارغ التحصیلان آنها در این سال است. با همه گیر داشتن تنها شدت یافته و پس از آن به نظر می رسد معقول و منطقی به فرض که حتی بیشتر گرفته اند تصمیم به محدود کردن استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان به خصوص با توجه به احتمال یک رکود جهانی.

اما لغو برنامه را با هزینه ای در سال های آینده به عنوان یک شرکت خط لوله در آینده استعداد ناچار خواهد بود کاهش یافته است. برخی از کارفرمایان آگاه است که این مسابقه برای حفظ درخشان مردم شروع می شود در اوایل متعهد به انتقال برنامه های آنلاین, بازتاب مجازی مشغول به کار است که بسیاری از نیروی کار در حال حاضر انجام می دهند.

البته این بیماری همه گیر است و نه آمار همه سازمانها به همان اندازه. اگر چه برخی عمدتا در بخش هایی مانند گردشگری و هتلداری در حال مبارزه و عقب نگه, استخدام شرکت ها در بخش های از جمله خرده فروشی مواد غذایی و تدارکات و تکنولوژی شاهد افزایش فعالیت. شرکت در این بخش خواهد شد که بزرگترین انگیزه برای نگه داشتن استعداد خود خط لوله در جریان است.

معرفی غذای جدید

ما شده ایم کاوش چگونه پلت فرم های دیجیتال ما می تواند ارائه کارآموزی برنامه که معرفی غذای جدید به کارفرما و میزبان خود را آموزش و کار.

سنتی ترین کارآموزی برنامه ترکیب یک ترکیب چهره به چهره جلسات e-learning جلسات گروه و تجربه تکمیل پروژه کار می کنند. اگر چه چهره به چهره ارتباط باید کاهش یافته و دیگر عناصر را می توان به راحتی تکرار و عملا در راه است که نمی شود قربانی در تعامل سطوح.

به عنوان مثال زندگی می کنند چت آنلاین جلسات ارائه می شود می تواند به معرفی این گروه به یکدیگر و مدیریت کمک به یک معنا از جامعه به یک گروه است که ممکن است احساس کاملا جدا شده به صورت جداگانه و بدون این. یک سری از این چت وقایع می تواند سازمان را به طور منظم بررسی کنید در کارآموزان و ارائه آنها را با یک کانال برای به اشتراک گذاشتن بینش خود را و هوایی هر گونه نگرانی آنها است. این جلسات حتی می تواند باز شود تا به کارکنان موجود که قبلا پیوست از طریق کارآموزی و اجازه کارآموزان برای آنها سوال بپرسید در مورد آنچه انتظار و دریافت راهنمایی در مورد نحوه مدیریت حجم کار خود را/ دریافت بهترین نتیجه را از کارورزی.

یک-به-یک چت آنلاین, حوادث, شاید بین یک استخدام جدید و خود مربی یا مدیر کمک خواهد کرد که آنها احساس ارزش و بخشی از تیم است. به صورت اساسی تر نمایش داده شد کارورزان نیز می تواند با ارائه یک chatbot که آنها می توانید دسترسی هر زمان که آنها می خواهند و است که می تواند هشدار آنها را به آینده زنده حوادث و یا وقتی که منابع جدید در دسترس است.

کاملا مجازی کارآموزی

واقعیت این است که امروز دانش آموزان تا au-عمل با اقامت در تماس آنلاین به این معنی است که جهش به طور مجازی کارآموزی شاید نه چندان بزرگ برای آنها به عنوان برای مدیران خود را. دومی صرف خواهد شد مقدار قابل توجهی از زمان در حال حاضر تبدیل محتوا به چیزی است که می تواند تحویل آنلاین.

اما آن است که قطعا یک سرمایه گذاری با ارزش ساخت. تلاش برای حفظ کارآموزی زنده را نیز به سازمان پرداخت سود سهام به پاییز و سال های پس از آن. هر چه تکنولوژی سیستم عامل را می توان ابداع و معرفی کارآموزان به کارفرما نیز کار برای فارغ التحصیلان و کار قرار دادن دانش آموزان آغاز شغل در ماه سپتامبر.

تلاش برای حفظ کارآموزی زنده را نیز به سازمان پرداخت سود سهام به پاییز و سال های پس از آن.

نیز وجود دارد بالقوه برای گسترش دسترسی به مجازی کارآموزی برنامه پس از کارورزان هستند در کالج در طی سال تحصیلی. این می تواند یک راه با ارزش ماندن در تماس با آنها از طریق به طور منظم چت زنده جلسات طراحی شده برای آموزش و اطلاع رسانی به منظور بالا بردن شانس است که آنها را دوباره به کار در این شرکت پس از فارغ التحصیلی.

واضح است که سوئیچ های مجازی را در زمان به تکامل است. اما قضاوت توسط آنچه که ما در حال شنیدن از منابع انسانی و استخدام متخصصان این است که یک توسعه بود که به طور جدی در نظر گرفته شود قبل از Covid-19 به هر حال. این بیماری همه گیر است تنها تسریع روند که در حال حاضر در حال پیشرفت است – مجازی بیشتر کار به عنوان یک راه برای کاهش تغییر آب و هوا.

همانطور که ما حرکت به سوی یک پست-مستند دوره جالب است که بسیاری از آنها در حال حاضر صحبت کردن در مورد طراحی هم اولویت های ناشی از بیماری های همه گیر و محیط زیست. مجازی کارآموزی و همچنین مجازی در-شبانه روزی برای فارغ التحصیلان, یکی از راه های که استخدام می توانید نمره در این دستور کار جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن