روز جهانی آزادی مطبوعات: روزنامه نگاری بدون ترس و یا به نفع

جهانی, عناوین, سلامت, انسان, حقوق بشردوستانه اضطراری, چند رسانه ای, آزادی مطبوعات TerraViva ملل متحد تصویری آز

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399
جهانی, عناوین, سلامت, انسان, حقوق بشردوستانه اضطراری, چند رسانه ای, آزادی مطبوعات TerraViva ملل متحد تصویری

آزادی مطبوعات

Apr 29 2020 (IPS) - رسانه ها در سراسر جهان با آن مواجه است بحران در چندین جبهه تشدید COVID19 بیماری همه گیر. گزارشگران بدون مرز منتشر شده آن در سال 2020 جهان در فهرست آزادی مطبوعات در آوریل 21st اشاره کرد که Coronavirus است که توسط دولت های اقتدارگرا برای اجرای "دکترین شوک" اقدامات است که می تواند غیر ممکن است در زمان عادی.

این شاخص نشان می دهد که "ارتباط روشن بین سرکوب آزادی رسانه ها در پاسخ به کروناویروس همه گیر و یک رتبه بندی کشور در شاخص است." از 180 کشور و منطقه در این شاخص ایران (رتبه در 173) سانسور خود را Coronavirus شیوع گسترده است. عراق در 162, punished رادیو فردا برای مقاله ای که مورد سوال رسمی همه گیر ارقام و مجارستان (رتبه در 89) به تازگی به تصویب یک سرکوبگر Coronavirus قانون است.

خطرات دراز مدت سرکوب آزادی مطبوعات شده اند در معرض این بیماری همه گیر. به عنوان تلفات مانت در میان یک بحران اقتصادی بی سابقه ای نسبت به ترویج گزارش شفاف میشود. هنوز چندین کشور ایستاده متهم از اقدام بیش از حد در اواخر هشدار جهانی در مورد زمان و میزان تهدید.

جهان در فهرست آزادی مطبوعات نشان می دهد ظلم و ستم از روزنامه نگاران از شمال به جنوب و یک بیماری همه گیر در سمت راست خود را به نظر می رسد که fomented.

در میانمار صدای میانمار سردبیر بازداشت شده بود به تازگی و به اتهام تروریسم, برای مصاحبه با یک نماینده از Arakan ارتش یک گروه شورشی مبارزه برای خودمختاری منطقه ای.

حتی رئیس جمهور قدرتمند ترین در جهان دموکراسی توصیف کرده است مطبوعات به عنوان "دشمن مردم است."

در نهایت آزادی مطبوعات تنها می تواند تضمین شده توسط یک هماهنگ جهانی تلاش آگاهی عمومی و تمرکز در دراز مدت مزایای مهم تر جهان است.

این سال را روز جهانی آزادی مطبوعات با هدف انجام درست آن با موضوع "روزنامه نگاری بدون ترس و یا به نفع." این تماس برای آگاهی در مورد مسائل خاص در مورد ایمنی از روزنامه نگاران استقلال خود را از سیاسی یا تجاری نفوذ و برابری جنسیتی در تمام جنبه های رسانه ای.

در سخنان آلبرت کامو, "...بدون آزادی مطبوعات هرگز چیزی جز بد است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن