شما می توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد: 5 راهنمایی برای جشن تولد در قرنطینه

سازگاری با جدید ما عادی است که به چالش کشیدن به اندازه کافی و بدون تعجب که چگونه ما می توانیم عزیزان ما احساس

توسط AKHSHIJNEWS در 27 فروردین 1399

سازگاری با جدید ما عادی است که به چالش کشیدن به اندازه کافی و بدون تعجب که چگونه ما می توانیم عزیزان ما احساس خاص در تولد خود را. خوشبختانه (و نه واقعا اگر) من و خانواده در جشن برادر کوچک من 11th تولد یک هفته پس از کالیفرنیا صادر شده خود را اقامت در خانه سفارش دهید. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن چگونه به بالا لغو تولد سفر به استودیو یونیورسال با جشن در خانه ،

نه در پخت شراب خواری? شما می توانید یک کیک به خانه شما تحویل داده

برادر من کاملا توسعه یافته کام برای یک دختر 11 ساله پس از درخواست او کارامل شور کیک شکلاتی. به عنوان خوشمزه به عنوان آن صدا من مادر احساس نمی مانند رفتن را از طریق مشکل از ساخت کارامل. به جای آن او در بر داشت خود را در کیک درخواست در وب سایت برای شیر نوار که ارائه رفتار مناسب به خود را درب. ترجیحا شما باید سعی کنید برای حمایت از کسب و کارهای محلی در طول این زمان به عنوان بسیاری از نانوایی ها در حال ارائه خدمات تحویل در حال حاضر برای همه جشن خود را نیاز دارد.

دکوراسیون هستند باید

به مجموعه ای از خلق و خوی برای جشن spicing تا محیط خانه است. دکوراسیون می تواند سفارش آنلاین و تحویل درب خود را و یا شما و خانواده تان می توانید آنها را با هم به عنوان یک سرگرم کننده مطابق با فعالیت. من توصیه می کنند مسخره کلاه برای همه و ثبت نام با پیام های نوشته شده به کسی که جشن تولد خود را. شما همچنین می توانید نسخه قابل چاپ کردن تصاویر شرم آور از آن شخص خاص به چسبیدن به اطراف خانه! برادر من این است که با وسواس کنکوری, پس از آن من وظیفه به خانه ما یک کنکوری لانه خرگوش و غیره. خوردن کیک از سبز و قهوه ای چمن بلوک واقعا مجموعه ای از خلق و خوی مناسب برای جشن برادر من و عشق خود را از بازی.

دعوت از دوستان و خانواده خود را! (تقریبا)

شما هنوز هم می تواند احاطه شده توسط همه مردم شما را دوست دارم در روز های خاص خود; فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن فاصله بین میشم. نترس تصویری تماس با دوستان و خانواده خود را و آنها را به آواز خواندن "تولدت مبارک"! قرار دادن تلفن خود را در خود صندلی به نهایی شبیه سازی شما عزیزان حضور در اتاق. در اینجا یک نکته منحصر به فرد: مطمئن شوید که برای آنها ایمیل یک تکه از کیک را از قبل به طوری که آنها احساس نمی کنید از سمت چپ.

آنچه که ما می خواهم به انجام? نشستن در اطراف در تمام طول روز ؟

البته که نه! وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تفریح و جشن تولد از راحتی از خانه خود را. Y'all می توانید بازی آنلاین تخته, بازی با دوستان و خانواده میزبان مجازی خرد شده رقابت برای دیدن که آشپز از گروه خود راداشته موقت مد نشان می دهد با یک موضوع از انتخاب شما و یا در یک خانواده دوچرخه سواری. همه شما حتی می توانید از نو خلق معروف عکس, رسم پرتره از هر یک از دیگر بازی "کف گدازه" بازی ساخت یک قلعه و تماشای فیلم های مورد علاقه خود را در آن و یا حل یک 1000 قطعه پازل. (توجه داشته باشید: که یکی از آخرین خواهد شد و احتمالا تمام روز و شما نمی خواهید به مانع کیک زمان!)

نمی خواهید به صرف پول در هدیه کیک و یا یک جشن ؟ استفاده از تاریخ تولد خود را به عقب

اگر شما احساس گناه در جشن تولد خود را در جهانی همه گیر است که قابل درک است. با تنها ماندن در خانه ماندن شش فوت از هم جدا از دیگران و با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, شما هنوز هم انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش گسترش COVID-19. اگر شما در خلق و خوی برای جشن در نظر پیدا کردن راه هایی برای کمک به جامعه خود را در طول این زمان. در نظر اهدای هر تولد پول دریافت می کنید به بیمارستان ها و یا شرکت هایی که تولید تجهیزات پزشکی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اگر چه آن ممکن است احساس مانند یک زمان برای جشن وجود دارد هیچ کار اشتباهی با گذراندن یک بعد از خوردن دسر و داشتن سرگرم کننده (مجازی و یا فیزیکی) با شما عزیزان به جشن خود را وجود دارد. این یک راه خوب برای خارج شدن از روال دنیوی زندگی در قرنطینه. تولدت مبارک به همه شما مارس-تولد خرس!

تماس با Özge Terzioğlu در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب