شما بازی ؟ بازی های آنلاین سرگرم کننده را به بازی در قرنطینه

همه ما ممکن است در قرنطینه می شود اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم برخی از سرگرم کننده است. به دلیل بیم

توسط AKHSHIJNEWS در 9 اردیبهشت 1399

همه ما ممکن است در قرنطینه می شود اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم برخی از سرگرم کننده است. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مردم به اقامت در داخل خانه های خود را خلاص شدن از شر همه شانس بودن قادر به دیدن دوستان در فرد به معاشرت. با این حال فن آوری های پیشرفته است به اندازه کافی برای ما بود و هنوز هم قادر به ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر عملا و ما باید به طور جدی بهره گرفته است. FaceTime تماس زوم جلسات سازمان دیده بان احزاب و دیگر فعالیتهای مجازی را تبدیل به فوق العاده گسترده است. این شامل بازی های مجازی است که به طور معمول می تواند در فرد است. در اینجا لیستی از برخی از بازی های آنلاین شما می توانید با دوستان خود در طول زوم جلسات و یا گروه FaceTime تماس های به نگه داشتن vibes بد دور.

Jackbox بازی

Jackbox بازی در اطراف برای مدتی بوده و آنها واقعا هستند برخی از نمادین ترین مجازی پارتی بازی. Fibbage, Quiplash و بسیاری از بازی های دیگر با Jackbox بسته است. نه تنها این بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب, اما آنها نیز فوق العاده آسان به راه اندازی. با وارد کردن یک حرف یا کد چهار رقمی هر کسی می تواند پیوستن به یک بازی شبیه به چگونه Kahoot کار می کند. هنگامی که در داخل بازی لابی شروع بازی است به سادگی با ضربه زدن یک دکمه و شما در راه خود را. هر بازی در Jackbox مختلف پخش کلاه, اما در بیشتر قسمت ها, هر بازی را می توان با دو یا چند بازیکن.

اسامی

این بازی بیشتر از یک چالش است. آن نیاز به سنگین, کلمه, انجمن, در زمان, و اگر شما و شخص شما در حال بازی با نیست در همان طول موج می توان آن را بسیار دشوار و خسته کننده است. موسوم دور می تواند برای مدتی از پنج دقیقه تمام راه را تا 30 دقیقه. آنها ساده تر برای شروع از Jackbox بازی اما. آنلاین اسامی هیچ دکمه start آنجا که هدف این است که به سادگی به حدس زدن کلمات در یک پیش تعیین شده هیئت مدیره از کلمات است. می توان آن را کمی پیچیده برای یادگیری اما به طور کلی در آن به پایان می رسد تا ساخت حس و یک بازی سرگرم کننده را به بازی با یک گروه چهار است.

انحصار

انحصار است که شاید یکی از نمادین ترین بازی های هیئت مدیره در تاریخ است. شما قطعا آن را و اگر شما نیست, سپس شما قطعا از آن شنیده و مخرب آن گرایش. وجود دارد راه های بسیاری برای بازی انحصار آنلاین; برخی از آنها رایگان هستند و برخی نیستند. در پایان روز هر چند انحصار یک بازی بسیار سرگرم کننده و آسان به بازی است که می تواند منجر به برخی از بسیار خنده دار و یا خسته کننده لحظات. همچنین می توانید آن را در حالی که به بازی, بنابراین اگر شما می خواهید به تصویب زمان قرنطینه دور در لذت بخش مد این است که قطعا راه رفتن است.

Skribbl.io

Skribbl.io یکی دیگر از بازی سرگرم کننده را به بازی. این می تواند هر تعداد از بازیکنان و اساسا مانند بازی Pictionary. کلمات نسبتا آسان را به منظور جلب و همیشه وجود خواهد داشت برخی از فوق العاده خلاق و یا فوق العاده وحشتناک نقشه هر چند دور است. می توانید آن را بسیار رقابتی, اگر چه پس از امتیاز بیشتری تعلق می گیرد به افرادی که می توانید حدس پاسخ صحیح سریعترین. شما حتی نمی نیاز به یک زوم جلسه و یا دیگر خدمات مکالمه تصویری به بازی این بازی: این بازی خیلی ساده است شما می توانید هاپ نه یک کلمه می گویند و مردم را بلافاصله می دانم که چگونه به بازی.

در نتیجه قرنطینه ممکن است خسته کننده در زمان, اما ما هنوز هم می تواند خود ما لحظات شادی و ظاهر ، هیئت مدیره بازی ها, طنز, عمومی و تعاملات اجتماعی می تواند یک فاصله بزرگ وقتی که می آید به تشویق شما و یا منحرف کردن شما از وضعیت فعلی جهان است. پس از گرفتن چند نفر و به برخی از این بازی ها را امتحان کنید! شما آن را پشیمانی نیست.

تماس با رحلت عالم در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب