شما رو به صحبت می کنند آن را به وجود!

به عنوان یک تازه وارد در فانوس جامعه منشور مدرسه, من به طور مداوم باعث شد با این سوال که "آیا شما با رفتن به ک

توسط AKHSHIJNEWS در 6 اردیبهشت 1399

به عنوان یک تازه وارد در فانوس جامعه منشور مدرسه, من به طور مداوم باعث شد با این سوال که "آیا شما با رفتن به کالج؟" من به یاد داشته باشید که مطمئن شوید که من می خواستم برای حضور در UC برکلی و همیشه در پاسخ به سوال خود با: "UC برکلی! من قصد دارم به یک وکیل." من تا به حال قرار داده دانشگاه برکلی در یک پایه قرار دادن در مغز من و من احساس می کنم نه تنها نیاز به اجازه من معلمان و همسالان دانم اما همچنین خودم. من فکر کردم که اگر من در آن گفت: به اندازه کافی در زمان, من می توانم خودم را به باور من یک روز پذیرفته می شود و این باور را در من خود را رویای من به حقیقت می پیوندند. مثل من همیشه گفتم و هنوز هم می گویند به این روز به خودم و کسانی که در اطراف من "شما رو به صحبت می کنند آن را به وجود!"

از آنجایی که من بچه بودم, من همیشه اعتقاد بر این است که من نیاز به صحبت می کنند و همه چیز را که من می خواستم به وجود. من احساس می کردم با انجام این کار, من قادر خواهم بود به خودم توانمند سازی و آموزش ذهن من به این باور است که من می تواند انجام همه چیز را که من می خواستم برای به انجام رساندن. من همیشه یک فرد روحانی, بنابراین من بر این باور بودند که اگر به من اعتماد جهان به رهبری و به من کمک کند و سپس آن را. اگر چه من می دانستم که من نمی توانستم تنها تکیه بر معنویت برای انجام تمام کار آن کمک به نگه داشتن پایه و اساس من در من قوی است. اگر به من اعتماد جهان به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم که قادر به انجام هر کاری است. به همین دلیل وقتی که من رفتم در زمینه سفر به دانشگاه برکلی به گوش دادن به روبن Canedo, در حال حاضر دانشگاه برکلی مدیر استراتژیک سهام ابتکارات و نسل اول فارغ التحصیل و تا به حال به من بگو او را همراه با یک هزار دیگر دانش آموزان نشسته در Zellerbach سالن به "صحبت می کنند آن را به وجود!" من بلافاصله خدا را شکر و الهام گرفته است.

Canedo شروع سخنرانی با Kendrick Lamar را "بسیار خوب." او آواز خواندن و ساخت بقیه دانش آموزان دبیرستان آواز خواندن همراه با او. کل ساختمان بود فریاد: "آیا شما مرا می شنوید آیا شما احساس می کنید ؟ ما gon' خوب بود!" او در سخنرانی خود, Canedo گفت: ما در مورد زندگی خود را به عنوان اولین نسل دانشجو در دانشگاه برکلی است. او به ما گفت که در روز فارغ التحصیلی او کشیده پدر و مادر خود را به روی صحنه و به آنها گفت: "مادر و پدر این نیست که من دیپلم. این است که دیپلم خود را! شما راه رفتن است که مرحله! برو!" و من متوجه شدم که آنچه که او انجام شده بود برای خودش و برای خانواده اش چیزی است که من در تلاش برای هر روز از زندگی من است.

تفاوت بین ما و بزرگسالان با مشاغل موفق شد فقط زمان با توجه به Canedo. ما نیاز به نگه داشتن سر ما تا به ادامه کار سخت و اجازه دهید نیروی معنویت مراقبت از بقیه. ما محض خواهد شد اگر ما می خواستیم چیزی به ما پس از آن خواهد بود. نهایی خود را, کلمات تشویق شد به بیرون بروید, نقطه در یک درخت در محوطه دانشگاه و فریاد می زد: "این درخت من!" او به ما گفت که برای رفتن به هر یک از ساختمان و درخت و بنای پیاده رو در دانشگاه و اعلام آن به خود ما. او گفت: "صحبت از آن به وجود و آن را مال شما!"

Canedo تمام سخنرانی, نشاط بخشی, بنابراین من در زمان مشاوره خود را شخصا. من منتقل شد و آماده برای بازگشت به مدرسه برای شروع کار سخت تر است. من می خواستم هر کسی که تا به حال شنیده Canedo سخنرانی به آن را بشنوند چون من می خواستم همه را به احساس به عنوان الهام بخش به عنوان من. من هرگز فراموش نخواهد شد که چگونه با انگیزه احساس کردم پس از شنیدن سخنرانی خود. من به یاد داشته باشید فکر کردن در مورد چگونه شبیه ما بودند: ما هر دو صحبت کرد و چیزهایی به وجود و سخت کار می کرد برای خودمان و خانواده ما. مطمئنا اگر او می تواند آن را به دانشگاه برکلی, پس از آن من می تواند بیش از حد.

من همیشه به یاد در مورد Canedo سخنرانی زیرا من هرگز تا به حال فرصتی برای تشکر از او را در شیوه ای مناسب. من به یاد داشته باشید در تلاش برای بالا برود او پس از سخنرانی خود در خارج از Zellerbach سالن اما به جای من به رهبری بارها به دوستان من به خاطر او تا به حال یک جمعیت بزرگ در اطراف او. هر کس در تلاش بود تا از او تشکر برای به اشتراک گذاری داستان خود را با ما برای شجاع بودن.

من عاشق گوش دادن به داستان خود را به خاطر او صحبت در مورد آسیب پذیر بودن و شجاع برای یک هدف; من می دانستم که ممکن بود برای من برای موفقیت به عنوان به خوبی. من نمی دانم اگر Canedo است که هنوز به سخنرانی برای دانش آموزان دبیرستان, اما من امیدوارم که او است. من می دانم که اگر من تا به حال شنیده سخنرانی خود من نبوده است به عنوان الهام بخش به رفتن نگه دارید. Canedo شد اولین کسی که به خاطر من به خاطر صحبت در همه چیز به هستی است که آن را ممکن است برای به انجام رساندن هر چیزی تا زمانی که شما در خود اعتقاد و اعتماد روند.

پیدایش آلجو می نویسد: دوشنبه ستون بودن نسل اول ، او تماس بگیرید در [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب