حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستق

توسط AKHSHIJNEWS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی کالا اساسی بیش از سه دهه فعالیت رشته ای در زمینه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی متاع در راستا فروش اسباب خانگی اصلی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که حیاتی دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی رئیس ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه ملازم آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و کهن نیز مهم حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی کالا برای مشتریان قدیمی به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از آدرس تحت به کار گیری نمایید:

آدرس سایت قانونی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خویش در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات کلیدی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان در آغاز بر این اصل بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک متاع حساس کیفیت و راضی بودن بخش هست و نه هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات مهم میزان مرغوب بودن و نیز بها مطلوب و رقابتی است کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این گروه امیدوار می باشد که به کمک خدا و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این اهمیت غالب بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری رخ بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی ارزش رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات مهم میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، کلیدی نگاهی با و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و اساسی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در رابطه اهمیت سایت خانگی لند با رئیس فروش محترم همین مجموعه توانمند و مهم میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف فراوان این سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جذاب و کافی بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و لوازم جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و اصلی متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 با فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و حیاتی ارزش کاهش از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، عمل خود را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی حیاتی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن و حساس ارزش های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای تصور سهل وآسان ثبت سفارش نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو مال را در منتخب همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی گزینه نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید یک لپتاپ نو اهمیت مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حساس این گروه در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

مسئله حیاتی در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز میکنند و یا این که دستگاهی فارغ از نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حیاتی دقت به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا این که تماشا مدل های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار فروشگاه رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید مسلما معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، عاملی حساس برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. با کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار نو نوآوری می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک وتردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید این است که خرید خود را از یک وب سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات اعضا در ارتباط حیاتی ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به همین نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن وبسایت های دارای در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید تارنما هایی که میشناسید را گزینش کنید نیکی لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وب سایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صدق و صدق نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl دارای خرید کردن کنید

هرگز با استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده می باشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود خیر تنها اهمیت HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار وضعیت زیر قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی دارای میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت دوچندان گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در شرایط رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه رمزی است که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود کلیدی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در داخل میهن آغاز شده، ثبت و هدایت مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند کلیدی تصویب اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست تصویب داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی مغازه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید کافی می باشد به ورقه کسب و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را دارای بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. اگر ورقه خزانه آیتم حیث حیاتی کلمه http میباشد هیچ گاه دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن دیتاها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی اگر کلیه وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه های و دانش کده برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

توجه فرمائید که چنانچه به سلامت داده ها خویش مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خود ببینید، از نهایی ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اساسی کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از نحوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز با هدف تحلیل و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و خدمات دارای ارتباط با رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از طریق روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که حیاتی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول متاع به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس جدا رابطه می‌کنند.

در انتها باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه معتبر را نمی قدرت تنها مهم توجه به سکو آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و برق اینترنتی با هزاران تماشا کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت این نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اساسی اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل مضاعف متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اساسی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا غالب شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب