آگهی خراب کردن زندگی من

چرا هر مستقیم به مصرف کننده دیجیتال, راه اندازی, استخدام همان تیم بازاریابی? من خسته از رنگ و متمایز فونت تلاش

توسط AKHSHIJNEWS در 9 اردیبهشت 1399

چرا هر مستقیم به مصرف کننده دیجیتال, راه اندازی, استخدام همان تیم بازاریابی? من خسته از رنگ و متمایز فونت تلاش برای فروش من چیزهایی که من در حال حاضر خود را. من که چه گرم و تازه و ران و زیبا و سرحال قادر است بی ثبات جزر و مد بنابراین شما باید چوب با رقبای خود را, چرا که اگر شما خورد و پس از آن حداقل هر کس با شما. انطباق به عنوان یک بقا تاکتیک — هر چه. اما اگر من راه اندازی دیگر چیزی Unilever در حال حاضر باعث می شود در دو نشانه گذاری من شورش.

تابع زیبایی باعث می شود سفارشی شامپو; دور باعث می شود خیلی توشه; کنایه می سازد ظریف برقی مسواک; کاسپر باعث تشک مناسب; پمپ باعث می شود بشردوستانه جوراب — لیست هرگز به پایان می رسد. انتخاب تنها یک کلمه می تواند واقعی می تواند مزخرف ندارد به موضعی. انتخاب یک صفت مثبت. انتخاب خانواده مورد. امتیاز اضافی برای greenwashing. من قصد دارم به بازی خود من زمین-را-راه اندازی Mad Libs: فلامینگو باعث می شود ریش تراش است که برای شما بهتر و زمین است. همه من نیاز به یک AngelList ورود تا زمانی که من هستم یک کسب و کار واقعی ،

آن را به عنوان معلوم فلامینگو است که یک کسب و کار واقعی. آن صفحه "درباره ما" می گوید: "ما می دانیم که نادیده گرفته لبه های بدن ما می تواند تبدیل به اساس تجربه ما." Aw ، من خوشحالم که شما copywriter می داند چه بدن dysmorphia است. من احساس می کنم کمی بد در مورد سرگرم کننده از آنها را به دلیل هی آن را به خوبی احساسات: شرکت اذعان است که زنان مردم هستند. اما پس از آن من به یاد داشته باشید که چگونه در واقع unempowering آن است که به فرض یک قدرت مطرح در حالی که استفاده از راز دئودورانت و من ناراحت دوباره.

واقعا من qualm با هر سفید 20-چیزی در یک منطقه بزرگ شهری یک میلیون دلار دانه دور نیست که من با Procter & Gamble گل سرسبد مواد شوینده ظرف صابون مرطوب کننده و خانواده است. در پایان روز من غیر قابل بحث. من بیش از حد نگه دارید و فقط بریدن از ایمان اما یک خرده با اینحال که با در نظر گرفتن تابع از زیبایی مسابقه در مورد شیوه زندگی و عادات را به دست آوردن دسترسی من به Pantene مدل مو. من در نهایت بر این باورند که کسب و کار بوجود می آیند برای پر کردن خلاء در زندگی ما و است که می تواند همه خوب و شیک پوش که آنچه من می خواهم نیست-زشت مسواک الکتریکی و یا جوراب است که آیا راه اندازی دوباره من را به زمان یک سوسک از crawled از کفش کتانی در کلاس هشتم PE.

اما همانطور که با همه چیز این پیام شروع به دریافت خطرناک با بازاریابی.

وجود دارد نه-تا-راز فرمول که skeleton key به کیف پول از هر yuppie با "نیویورک|SF" در Instagram bio. این پلاگین و chug Mad Libs برای تیم طراحی متخصص در برندهای نوپای. آن را مانند این می رود: انتخاب یک پالت رنگ هیچ کس تا به حال قبل از استفاده می شود مگر اینکه شما یک نام تجاری برای مردان که در این صورت استفاده از تنها رنگ کامیون شلوار در آمده است. را انتخاب کنید یک فونت (امتیاز اضافی اگر آن را فقط یک کمی حواس پرت). اگر شما از دو جنس رخ میدهد و یا نقل قول را تمام کردن مردان با نام تجاری مسیر امن است محافظه کاری (اما نه یک اصل ما از بوق در خیابان).

شانس هستند شما در حال حاضر دیده می شود این فرمول به کار گرفته شده در خود را Instagram خوراک. Glossier میخ این معادله — بازاریابی خود تیم احتمالا منفجر برخی از فقیر تحلیلگر درآمد پیش بینی زمانی که از آن ساخته شده آن را غیر ممکن برای خوش طعم tweenagers و مستقل معماران و طراحان به طور یکسان برای رفتن بدون که مناسب نوزاد صورتی است. در واقع Glossier بصری پیام آنقدر قوی آن را به طور تصادفی-در-هدف راه اندازی یک پارادایم جدید در تبلیغات: مردم با سازمان حفاظت محیط زیست ضربه شلاق و نقل قول را تمام کردن پسر ابرو نیازی transfiguring آرایش فقط بالا بردن آرایش. نگران نباشید. شما در حال حاضر در حال قشنگ پس چرا پوشیدن رژ لب که در آن براق را انجام خواهد داد ؟ زیبایی است — این — ذاتی. (اما شما هنوز هم نیاز Glossier برای باز کردن آن است.)

در عصر اینترنت چشم نواز آگهی خالص جلا یکی. آن نیاز به تملق و متمایز تر: شما لازم نیست 30 ثانیه از نامزدی برای تکیه کنه. آن نیاز به قطع از طریق سر و صدا از پنیر را می کشد و سگ استقبال از بازگشت سربازان به خانه. آن نیاز به ارسال یک اصولی پیام: تبلیغات من در دوران کودکی می تواند وجود داشته باشد در پلاسما بین حومه و سورئالیسم امروز در مورد خرید چیزی است که باعث می شود شما فرد شما می خواهید به.

امروز در مورد خرید چیزی است که باعث می شود شما فرد شما می خواهید به. این ایده جدید نیست; آن شده است قضیه از مصرف گرایی و به خصوص لوازم آرایشی از زمان بسیار قدیم. این درست است که در حال حاضر شما می توانید فرار کند. منظور من در گذشته شما می توانید فرصت خوبی است برای بی سوادی که ممکن است بخشوده شما از کوکائین در نوشابهو یا شاید شانس از فقر که ذخیره کرده اید شما را از خرید یک رادیو اکتیو دیده بان. آن را کوچک رحمت. این واقعیت است که ما در برخورد با بی پایان ادعیه لطفا به صرف پول ما عهد چگونه شرایط ما تغییر کرده است.

اما معما من این بچه ها. من به خصوص متقاعد شده است که زندگی با تبلیغات بیشتر است که هیچ بدتر و یا حتی بهتر از زندگی بدون آنها. من خسته ام از اینکه گفت چه کاری انجام دهید و کسی که برای تبدیل شدن به نقطه ای که من پرداخت برای یک تبلیغ خوب-مسدود کننده و یک شبکه خصوصی مجازی برای جلوگیری از دیدن چنین برانگیزتر تبلیغات مناسب.

ما گیر کرده در چرخ همستر از سرمایه و بودجه راه حل برای هر تاریخ و زمان آخرین unoptimized تو رفتگی در دیوار از زندگی ما است. بازی موش و گربه میان راه اندازی به طور مستقیم به مصرف کننده-ify هر آخرین چیزی که در حمام, آشپزخانه و وجود ریز اعصاب من. به بالا از آن همه خاموش, تبلیغات خود در حال ساخت من می خواهم به یک زیباتر و بهتر قادر به دختر با تیغ و مسواک و مطابق با جوراب خواهد بود که کاملا اصیل پیگیری اگر من هم می خواستم که برای خودم.

کجا این همه پایان ؟ بی پایان بمباران پیام های پنهان در چه نوع از مردم به خرید چه نوع از چیزهایی است که در حال حاضر فرسایش برخی از باورهای شخصی مانند "این نام تجاری از توشه خود شما باعث نمی شود که شما کمتر و یا بیشتر سرگرم کننده به عنوان یک فرد" و "تیز بطری پلاستیکی آپارتمان سرد است اما نه این که سرد است." من فکر می کنم اگر من تا به حال دیدم یک آگهی است که گفت: "ما خرید محصول و یا نمی — آن را به هیچ یک از کسب و کار من است" من می خواهم با کلیک کردن محض احترام به تنهایی.

کیسی لی می نویسد: دوشنبه ستون در فرهنگ عامه است. او تماس بگیرید در [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن