داور طرف با Gavlas در درخواست تجدید نظر از Huskies' والیبال شلیک

محتوای مقاله در ادامهHunchak گفت که با توجه به ملاحظات حریم خصوصی, دانشگاه "را فاش نمی کند و یا بحث در مورد اط

توسط AKHSHIJNEWS در 2 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Hunchak گفت که با توجه به ملاحظات حریم خصوصی, دانشگاه "را فاش نمی کند و یا بحث در مورد اطلاعات خاص مربوط به فردی اشتغال مهم است.

"ما می توانیم تایید می کنند که USask را به تازگی دریافت داور تصمیم مربوط به سابق Huskie مربی برایان Gavlas. دانشگاه باقی مانده شرکت است که آن عمل را از نگرانی برای ایمنی و رفاه ما ورزشکاران دانش آموز و جامعه دانشگاه که همیشه اولویت اول ما. با اینحال تصمیم داوری نه به نفع دانشگاه است.

"ما در حال حاضر کار با ما مشاوره حقوقی برای تعیین گزینه های قانونی و مراحل بعدی. این دانشگاه متعهد به ارائه یک محیط کار ایمن و محیط یادگیری و همیشه همه اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی و رفاه جامعه دانشگاه."

داور حاکم شده است ساخته شده است.

متی مایر رایگان وثیقه رو به یک تجاوز جنسی به اتهام زمانی که او عضو Huskies برای 2017-18 فصل پس از بازی دانشگاهی والیبال در مدیسین هت. Gavlas آگاه بود از این اتهام که او به ارمغان آورد مایر بر روی این تیم است. اتهام نشده بود در دادگاه به اثبات برسد.

مایر التماس گناه مارس 14 2018 و محکوم به دو سال زندان و سه سال آزادی مشروط. شاون برت سپس Huskies' رئیس دو و میدانی افسر و چاد لندن دین حرکت شناسی گفت: آنها آگاه شد از وضعیت روز بعد.

مایر بود که بلافاصله حذف از Huskies' فهرست و Gavlas اخراج شد در مارس 17.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب