به عنوان مینیاپولیس سوختگی برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری در حال غرق شدن عمیق تر به بحران است. و در عین حال او هنوز هم ممکن است دوباره انتخاب

جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, عناوین, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد دموکراسی Sipa ایالات متحده آمریکا

توسط AKHSHIJNEWS در 13 خرداد 1399
جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, عناوین, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد

دموکراسی

Sipa ایالات متحده آمریکا مینیاپولیس استار تریبیون/TNS/جرعه

ملبورن استرالیا Jun 2 سال 2020 (IPS) - خشونت فوران کرده است در سراسر چندین شهر ایالات متحده پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید بود که نشان داده شده در ویدیو نفس نفس نفس به عنوان یک افسر پلیس درک چوین ، knelt در گردن او. ناآرامی ها به شمار چالش های جدی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان هر انسان آماده مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات نوامبر 3.

اگر coronavirus در حال حاضر تهدیدی به گفتمان مدنی در آمریکا, آخرین flashpoint در آمریکا نژادی سیاست باعث می شود این انتخابات ریاست جمهوری به طور بالقوه یکی از زا ترین در تاریخ است.

COVID-19 و مینیاپولیس ممکن است به خوبی شکل nexus که در سال 2020 کمپین گشوده خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان باید هزینههای خود را از دست زدن به هر دو و پرسید که آیا او می تواند به طور موثر این کشور منجر شود در یک لحظه از بحران است.

و در عین حال او ممکن است هر گونه آسیب پذیر تر از رفتن به انتخابات.

ریاست جمهوری در بحران ؟

به وقت تهمت قطعا به صورت فوری ترین چالش است. نه پس از فرانکلین روزولت در جنگ جهانی دوم یک رئیس جمهور ریاست آن بر مرگ و میر بسیاری از آمریکایی ها از یک علت واحد.

محور قدرت و COVID-19 نیست مشابه اما هر انتخابات ریاست جمهوری است قضاوت با ظرفیت خود را برای پاسخ به دشمنان این را دوست دارم. با همه گیر مرگ و میر در حال حاضر بیش از 100,000, مغلوب ساختن پیشی جستن و اقبال خواهد بود به طور اجتنابناپذیری به این متناوب (و هنوز هم در حال افزایش) شکل.

بدتر مینیاپولیس تظاهرات نشان میدهد که چگونه در حال حاضر مخاطره آمیز اجتماعی پارچه شده است و چیز ساییده شده توسط COVID-19 مستندات.

آمریکایی ها آمده اند با هم به مبارزه با ویروس. بلکه به آنها اجازه داده اند بهداشت عمومی فاجعه به تعمیق شکافهای همراه نژادی, اقتصادی مقطعی و ایدئولوژیک خطوط.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و البته اغلب به دنبال به دست آوردن از جمله بخش. اما میزان و شدت بحران دوقلو او در حال حاضر رو به رو خواهد شد و این بسیار دشوار است. با اقدامات متعدد خود است انتخابات ریاست جمهوری در بحران است.

و در عین حال.

مغلوب ساختن پیشی جستن, وحشی مبارز سعی خواهد کرد برای پیدا کردن راه هایی برای استفاده از هر دو تراژدی به نفع خود و از همه چیز بدتر می کند برای خود رقیب.

برای استارت تهمت نمی شود coronavirus. و او همچنان به اصرار دارند که خود را بزرگ ژئو-استراتژیک دشمن حزب کمونیست چین بود.

و او است که برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده توسط آتش زدن چندین شهر ایالات متحده.

قبل از مینیاپولیس دیترویت (1967), لس آنجلس (1992) و فرگوسن میسوری (2014) بودند و در تمام صحنه های خشونت و شورش بر تنش های نژادی که هنوز هم شفا داد.

و در قرن 19 750,000 آمریکایی کشته شدند در یک جنگ داخلی بود که مبارزه بر سر اینکه آیا از اسارت آفریقایی-آمریکایی بود که در قانون اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شفا تنش های نژادی در آمریکا در دوران ریاست جمهوری خود. اما مانند coronavirus او نه علت آنها.

چگونه تهمت و سرزنش می تواند دموکرات ها برای مینیاپولیس

نه متأسفانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن, مینیاپولیس است تا حد زیادی دموکراتیک شهرستان در یک قابل اعتماد آبی دولت است. او را در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در شکست دولت دموکراتیک رهبران برای پاسخ به این نیاز از رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند که چند دهه از سیاست های دموکراتیک در مینه سوتا – از جمله هشت سال از دولت اوباما را ناشی از مینیاپولیس به یکی از مهمترین دلیل نابرابر شهرستانها در کشور است.

در سال 2016 تهمت معروف خواسته آفریقایی-آمریکایی که آیا رهبران دموکرات انجام داده اند چیزی به بهبود زندگی خود را.

چه چیزی شما را به دست دادن با تلاش چیزی جدید مانند تهمت?

او را به تکرار این شعار در ماه های آینده.

همچنین این قطعا کمک می کند که حمایت خود را در میان رای دهندگان جمهوری خواه هرگز منحرف, مهم نیست چقدر تکان دهنده رفتار خود را.

او لذت می برد پایدار 80% تایید رتبه با ایران رای دهندگان در سراسر coronavirus بحران است. این کمک کرده است تا خود را حفظ محبوبیت در میان رای دهندگان ثابت به عنوان همه گیر بدتر شده معلق در هوا بین 40 و 50٪.

این وحشتناک نیست اعداد. بله تهمت رهبری کمک کرده به یک سری از بلایای طبیعی است. اما اگر انتخابات صحیح او تا کنون اجتناب انواع فاجعه است که می تواند مخاطره شانس خود را برای انتخاب مجدد.

چرا این لحظه است که به چالش کشیدن برای بایدن

بایدن باید قادر به ایجاد یک مورد خوب به مردم آمریکا در این لحظه است که او بیشتر رهبر موثر است.

اما این هنوز رتبهدهی نشده است منعکس شده در نظر سنجی های بسیاری از که در ادامه به دموکرات تنها یک ولرم استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

مشکل دیگر این است که حزب دموکرات باقی مانده ناسازگار. و بایدن هنوز ظرفیت نشان داده به آن زخم التیام یابد.

نژاد نیز مدت طولانی است که یک منبع در بخش بایدن ، جنوب دموکرات مثلا بودند عوامل کلیدی برده داری در قرن 19 و تبعیض نژادی است که به دنبال آن به 20.

پس از دهه 1960 دموکرات ها به دنبال خود را در صفحه اصلی طبیعی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به عنوان حزب جمهوری خواه به استقبال ناراضی سفید جنوب رای دهندگان. دموکرات ها تا حد زیادی موفق شد که جلوی این حزب به طور معمول می شود در حدود 85 تا 90 درصد از آرا در انتخابات ریاست جمهوری.

این چالش به صورت بایدن در حال حاضر این است که چگونه برای حفظ آفریقایی-آمریکایی وفاداری به حزب خود را در حالی که طفره رفتن از مسئولیت اجتماعی و اقتصادی شکست سیاست های دموکراتیک در شهر مینیاپولیس.

او همچنین یک اهل شمال (از دلاور). بین سال 1964 و 2008 تنها سه دموکرات بودند رئيس جمهور انتخاب شد. همه آنها بودند جنوبی.

به جبران بایدن تا به حال به در تکیه نژادی, سیاست برای جدا کردن خود از ابتدایی خود را چلنجر – برنی ساندرز تلاش برای کانال سیاه آرمان – و از جمهوری خواهان. و این اتحاد در زمان باعث شد او را به دادگاه جنجال.

در سال 2012 او هشدار داد آفریقایی-آمریکایی است که پس از آن-حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری میت رامنی خواهد قرار داده و آنها را "همه در زنجیر". و فقط بیش از یک هفته پیش او خشم سیاه رای دهندگان نشان می دهد کسانی که به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات "ain't سیاه".

بایدن به مراتب بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل نژادی و باید قادر به استفاده از بحران فعلی به ارائه خود را به عنوان یک طبیعی تر "رابط-in-chief" اما او به نظر می رسد تا حدودی flatfooted و تمسخر برای بودن با نژاد patronising.

فرصت COVID-19 و مینیاپولیس ناآرامی ممکن است پرداخت هزینه مبارزات انتخاباتی خود باقی می ماند گریزان.

وجود دارد دلیلی برای امید

امریکا وارد final ماه از سال 2020 مبارزات انتخاباتی در یک حالت ناامیدی و خرابی. انتخاب بین یک فرصت طلب وقت و قلع گوش چلنجر.

اما ما در مواجهه با چالشهای جدی قبل از ظهور و قوی تر است. نه جنگ داخلی در قرن 19 و یا همه گیری آنفولانزای اسپانیایی در اوایل 20 متوقف رشد فوق العاده ای در قدرت است که به دنبال هر دو.

علاوه بر این قانون اساسی به ما دست نخورده باقی می ماند و فدرالیسم دستخوش چیزی از یک تولد دوباره پس از شروع این بیماری همه گیر. و وجود نسل جدید و جوان تر و متنوع رهبران ملی بودن جعلی در آتش بحران برای کمک به بهبود.The Conversation

Timothy J. Lynch, دانشیار در سیاست آمریکا, دانشگاه ملبورن

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن