بارکلیز اجرایی: کار انعطاف پذیر را تبدیل به هنجار

یکی از بارکلیز’ دفاتر در اسکله قناری لندن
شاتر

بارکلیز اجرایی Jes Staley ادعا کرده است که بلوک های مسکن هزاران نفر از کارگران می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته – و این کار انعطاف پذیر را تبدیل به هنجار شده است.

Staley گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که “مفهوم قرار دادن 7000 نفر در یک ساختمان” می تواند پروری به تاریخچه و کارفرمایان به عنوان تنظیم برای پس از coronavirus همه گیر وجود دارد بیشتر خواهد بود از راه دور و پراکنده مشغول به کار است.

او اضافه کرد که این واقعیت است که حدود 70,000 بارکلیز کارکنان شد و در حال حاضر کار از راه دور نشان داد که آن را ممکن است برای نگه داشتن حتی یک مجتمع سازمان مانند یک بانک در حال اجرا هموار رغم اینکه در همان دفتر.

این شرکت تا به حال نه به کردند هر گونه کارکنان و گفت که همه کارکنان مورد نیاز “در دست” برای حمایت از مشتریان در طول بحران.

شعبه بانک شبکه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ” مینی-دفاتر هر یک از کارکنان مرکز تماس کارگران به بانکداران سرمایه گذاری او پیشنهاد شده است.

بارکلیز به زودی شروع به دوباره باز کردن دفتر در آسیا بود که در اولین برخورد با این بیماری همه گیر — اما نه همه کارکنان خواهد شد بازگشت در یک بار. “این است که رفتن به اتفاق می افتد بیش از یک دوره بسیار طولانی از زمان” Staley اضافه شده است. “این است که برای رفتن به یک سوئیچ نور.”

در دوباره باز کردن آن Canary Wharf دفاتر در لندن وجود دارد می تواند عملی محدودیت در بازگشت به کار پس از مستند کاسته است. “چگونه بسیاری از مردم می توانند به کار در این ساختمان اگر شما محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک آسانسور به دو در یک زمان? این است که مرتب کردن بر اساس چیزی که” او گفت:.

علامت گذاری به عنوان خوانده شده, مدیر اجرایی بازاریابی و تبلیغات غول WPP است تکرار Staley را پیش بینی.

او گفت: کارکنان بازگشت به کار را در “ملاحظه ای کاهش ظرفیت با افزایش اقدامات ایمنی”. شرکت استخدام 106,000 کارکنان.

در WPP چین دفتر وی افزود: حدود 10 درصد از کارکنان که قبلا آمد به دفتر در حال حاضر کار از خانه در حال حاضر که مستند برداشته شده است.

“شماره یک سوال من در این شهر در سالن جلسات من این است که وجود خواهد داشت بیشتر کار انعطاف پذیر پس از [coronavirus],” او گفت:.

“ایمنی کارکنان ما این است که ما شماره یک اولویت است. وجود دارد موضوع ایمنی در به کار گرفتن تراکم حمل و نقل عمومی و همچنین کار از خانه. در WPP ما خوش شانس است که ما می توانید از خانه کار می کنند, از آن شده است بدون درز واقعا….”

در اوایل این ماه در یک نظرسنجی که توسط Visier یافت که بسیاری از کارگران هستند تا با اعتماد به نفس است که آنها همچنان قادر به کار از خانه هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند که انتظار می رود بازگشت به محدود سیاست های کار انعطاف پذیر پس از coronavirus مستند به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>