آگاهی از 'ثانویه تروما" در میان کلید کارگران IOSH خواستار

شاتر کارفرمایان باید آگاه و درک علائم و نشانه های ثانویه تروما و اطمینان از کسانی که تجربه کرده اند ناراحت شرا

توسط AKHSHIJNEWS در 8 خرداد 1399

شاتر

کارفرمایان باید آگاه و درک علائم و نشانه های ثانویه تروما و اطمینان از کسانی که تجربه کرده اند ناراحت شرایطی در حال ارائه پشتیبانی موسسه ایمنی و بهداشت شغلی ،

آن هشدار داد که حمایت و به رسمیت شناختن نشانه های کلیدی کارگران به خصوص کسانی که در تنظیمات بهداشت و درمان ضروری بود که انگلستان حرکت می کند به بهبود مرحله از این بیماری همه گیر کوروناویروس. کافی پشتیبانی سلامت روانی و بازگشت به کار فرآیندهای خاص مورد نیاز به معرفی می شود.

ثانویه به تروما توصیف زمانی که یک فرد در معرض شده است به مشکل و یا اخلال در تصاویر و یا حوادث که آیا به طور مستقیم یا غیر مستقیم.

آن را اغلب می تواند به رسمیت شناخته نشده و در نتیجه درمان نشده برای مدت زمان طولانی و افراد می توانند تجربه های فیزیکی و رفتاری و عاطفی یا روانی علائم. علائم فیزیکی برای مثال می تواند شامل خستگی و بی خوابی و سردرد در حالی که عاطفی یا روانی علائم می تواند طیف وسیعی از کاهش اشتها به منفی و یا افکار خودکشی.

IOSH اجرایی Bev Messinger گفت: "اعتقاد ما آن است که ضروری است برای محافظت از کارگران سلامت جسمی و روانی در طول Covid-19 بیماری همه گیر. بهداشت و درمان کارگران و دیگران در خط مقدم باید کافی پشتیبانی سلامت روانی و بازگشت به کار فرآیندهای در طول این زمان به چالش کشیدن.

"بسیاری از کارگران نیز کار از خانه و ممکن است شروع به تجربه طیف وسیعی از احساسات از جمله از دست دادن کنترل خستگی و نا امیدی و تنهایی و در نتیجه ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای نقش مهمی در کمک به سازمانها و دولتها در مدیریت سلامت خطرات در طول این بیماری همه گیر."

محققان در یونان مدیترانه دانشگاه در کرت, یونان برجسته تاثیر این بیماری همه گیر ممکن است بر سلامت کارگران در اخیر مقاله پژوهشی.

آنها نوشت: "بهداشت و درمان حرفه ای در خط مقدم از این بحران و کسانی هستند که به طور فعال درگیر در فرآیند ارائه مراقبت برای بیماران مبتلا به Covid-19 در حالی که مدیریت مسائل مهم روزانه (الکترونیکی.g کمبود امکانات بیمارستان و حفاظت شخصی, اقدامات, ساعت کار طاقت فرسا و ترس از سرایت و گسترش ویروس).

"بسیاری از گزارش ها و مطالعات مورد بررسی قرار واضح است نتایج منفی در بهداشت حرفه ای از جمله افزایش سطوح استرس و اضطراب و افسردگی. نیابتی traumatisation ثانویه استرس پس از سانحه و محبت خستگی یا "هزینه مراقبت از' تمام شده است جای یکدیگر استفاده می شود – با وجود تفاوت ظریف – برای توصیف اثرات مضر بودن در معرض تروما گزارش از دیگران و همدلانه تعامل با تجارب آسیب زا.

"بدون شک تشدید موجود و یا شروع جدید سلامت روان علائم و اختلالات باید به یک اولویت و جدی را با خود بردند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب