فراتر از بحران

کمک, اقتصاد و تجارت, محیط زیست, بحران مالی جهانی, حکومت جهانی, سبز, اقتصاد, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسان

توسط AKHSHIJNEWS در 13 خرداد 1399
کمک, اقتصاد و تجارت, محیط زیست, بحران مالی جهانی, حکومت جهانی, سبز, اقتصاد, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

در حال حاضر زمان برای استفاده از این فرصت برای ساختن یک دنیای بهتر
 
Kristalina Georgieva است مدیر عامل صندوق بین المللی پول

واشنگتن, DC, Jun 2 سال 2020 (IPS) - به دنبال بازگشت به شروع سال 2020 جهان تغییر کرده است و تقریبا فراتر از به رسمیت شناختن. برای محافظت از بهداشت عمومی اقتصاد جهانی قرار گرفت, به حالت سکون. مغازه ها بسته کارخانه بودند mothballed و مردم آزادی حرکت بود به شدت محدود.

هیچ کشور فرار کرده است سلامت اقتصادی و اجتماعی اثرات COVID-19 بحران است. غم انگیز بیش از 260,000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر آلوده شده اند. صندوق بین المللی پول طرح جهانی فعالیت های اقتصادی به کاهش در مقیاس دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. آن است که واقعا یک بحران شبیه هیچ دیگر است.

Kristalina Georgieva. اعتبار: صندوق بین المللی پول

با وجود تلخ چشم انداز من برای آینده امیدوار است. بحران اغلب به ارمغان می آورد بهترین در مردم من را دیده اند آن را از نزدیک در کشورهای در برخورد با جنگ و بلایای طبیعی است.

این اتفاق می افتد در حال حاضر در مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان پزشکان و پرستاران در سراسر جهان قرار داده و صرفه جویی در زندگی از دیگران جلوتر از زندگی خود را. و دولت ها پله در یک اقدام بی سابقه ای ، برای مبارزه با این بیماری همه گیر آنها ترکیب دراماتیک مداخلات بهداشت عمومی با اقدامات مالی بالغ بر حدود 8.7 تریلیون. بانک مرکزی باید انجام عظیم نقدینگی تزریق و غنی کشور را به شدت به حمایت از کشورهای فقیر.

رکورد سرعت

صندوق بین المللی پول در پاسخ به رکورد سرعت. ما دو برابر ما اورژانس سریع-disbursing ظرفیت برای دیدار انتظار می رود تقاضا در حدود 100 میلیارد دلار و تا پایان آوریل صندوق بین المللی پول تا به حال تایید شده تامین مالی برای 60 کشور یک رکورد است. ما همچنین تاسیس جدید نقدینگی کوتاه مدت خط و ما در مراحل سه گانه ما اعطایی بودجه با هدف قرار دادن $17 میلیارد دلار وام جدید منابع ما برای کاهش فقر و رشد اعتماد است که کمک می کند تا اقتصاد فقیر.

برای کمک به اعضای آسیب پذیر از طریق سریع بدهی-خدمات تسکین خود به صندوق بین المللی پول تعهدات ما اصلاح ما فاجعه مهار و امداد اعتماد. کار با بانک جهانی ما کاتالیز تعلیق رسمی دو جانبه بازپرداخت بدهی برای فقیرترین کشورها از طریق پایان سال 2020 است.

در حالی که در حال حرکت در سرعت های صندوق بین المللی پول همواره تاکید بر آن تعهد جمعی و ثابت قدم برای حمایت از اعضای خود را در پرداختن به حکومت آسیب پذیری. فساد تخلیه منابع دور از اولویت های مانند بهداشت عمومی و حمایت اجتماعی, آموزش از راه دور و دیگر خدمات ضروری است. تحریف صرف اولویت ها را تضعیف می کند بهبود و دراز مدت در تلاش برای ترویج پایدار و فراگیر رشد و یا افزایش بهره وری و استانداردهای زندگی. پیام ما به دولت روشن است: هر آنچه که شما می توانید, اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن رسید. ما نمی خواهیم پاسخگویی و شفافیت را به صندلی عقب. در عمل این به معنی پشتیبانی از کشورها در اتخاذ یک محدوده مدیریت مالی ضد فساد و ضد پول شویی اقدامات است.

در طول بحران به اوج خود دولت باید به درستی متمرکز شده است در صرفه جویی در زندگی و حفظ معیشت. در مکان های که در آن عفونت های جدید و مرگ و میر, در کاهش, دولت با توجه به چگونه بهترین برای بازگشایی اقتصاد در یک مسئول مد. در اقتصادهای در حال توسعه با تعداد زیادی از دست به دهان خانوار طولانی مدت مهار اقدامات ممکن است یک گزینه قابل دوام و در نظر گرفتن نیاز به داده می شود که چگونه به بازگشایی با خیال راحت داده شده محدود تر مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

در فاز اولیه حداقل بازیابی خواهد بود غیر معمول به عنوان عدم قطعیت باقی می ماند در مورد مسیر ویروس های بالقوه واکسن و درمان. این می تواند مانع ارتجاعی سرمایه گذاری و مصرف به خصوص اگر عفونت نرخ صعود به بالا به عنوان مهار اقدامات کاسته.

با اینحال بهبود به اشتراک گذاری ویژگی های متعددی با قسمت های قبلی. کشورهای قوی تر در اقتصاد کلان, اصول انسجام اجتماعی و شبکه های ایمنی هستند به احتمال زیاد به تجربه سریع تر و قوی تر بهبود. موجود آسیب پذیری مانند بدهی; ضعیف, شرکت ها, خانواده, و بانک ترازنامه و محدود سیاست اعتبار را مانع بهبود. دولت ها را با چالش تدریجی بحران مربوط به سیاست. و بیشتر از همیشه جهانی همکاری خواهد بود حیاتی با بهرهگیری از نهادهای بین المللی برای هماهنگ کردن اقدامات به اشتراک گذاری داده ها محافظت از زنجیره تامین و پشتیبانی بیشتر آسیب پذیر کشور است.

سبز بازیابی

از یک موقعیت نزدیک شدن به رکود اقتصادی وجود دارد با اینحال فرصت را به استفاده از سیاست های تغییر شکل چگونه زندگی می کنیم و برای ساخت یک جهان است که سبزتر و دقیق تر و عادلانه تر.

سبزتر: در حال حاضر بحران بهداشتی به ما یادآوری می کند که چگونه آسیب پذیر هر فرد در مواجهه با قدرت باور نکردنی از طبیعت است. در عین حال همانطور که دانشمندان هشدار در برابر خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر -- یک "قوی سیاه" رویداد—آنها همچنین هشدار داد آمریکا از عواقب وحشتناک فاجعه بار تغییر آب و هوا. ما نمی توانیم به عقب COVID-19 ساعت, اما ما می توانیم سرمایه گذاری در کاهش تولید گازهای گلخانه ای و سازگاری به شرایط محیطی.

به ایجاد ثبات در اقتصاد ما باید این فرصت را به تغییر جهت آنها را به اولویت بندی پایداری و انعطاف پذیری در کنار بهره وری و سودآوری است. حق سیاست کمک خواهد کرد که تخصیص منابع به سرمایه گذاری است که حمایت از کالاهای عمومی مانند هوای پاک سیل دفاع انعطاف پذیر زیرساخت ها و انرژی های تجدید پذیر. در ضمن کاهش قیمت کالاها می تواند ایجاد مالی فضایی به مرحله پسرونده یارانه های سوخت که باعث افزایش کربن تولید گازهای گلخانه ای. نتیجه نهایی خواهد بود قابل توجه: فقط در بخش انرژی کم کربن گذار می تواند نیاز به $2.3 تریلیون دلار سرمایه گذاری در هر سال برای یک دهه آوردن شغل و رشد در طول فاز بهبود.

دقیق: از طریق ضرورت بسیاری از ما کار کرده اند از راه دور و با استفاده از تکنولوژی به باقی می ماند مولد. ما سفر کمتر مصرف کمتر منابع و معرفی بیشتر چالاک فرآیندهای کسب و کار. در حالی که مدارس کسب و کار و موسسات خواهد شد و به احتمال زیاد رسمی برخی از راه دقیق از کار که موفق به اثبات رسانده اند که بحران انداخته است نور بر اهمیت سرمایه گذاری در دیجیتال قوی زیرساخت ها و سیاست میباشد.

در سال 2018 صندوق بین المللی پول و گروه بانک جهانی راه اندازی بالی Fintech دستور کار برای کمک به کشورهای در بهره برداری از مزایای پیشرفت سریع در فن آوری مالی در حالی که مدیریت خطرات آن. ما در حال شتاب کار ما با اعضای به گسترش انتقال دیجیتال به طوری که مزایای آن مشترک هستند و حتی بیشتر به طور گسترده ای. به خوبی مدیریت fintech برای مثال می تواند کمک به پایان مالی و محرومیت برای 1.7 میلیارد نفر در کشورهای در حال توسعه که هیچ دسترسی به بانکداری است.

عادلانه تر: صندوق بین المللی پول تحقیقات همچنین نشان داده است که کاهش نابرابری درآمد است و با ارتباط قوی تر و رشد پایدار و در عین حال بسیاری از نابرابری اجتماعی را برجسته تر شدن طول مستند. برای مثال غیر رسمی کارگران در بخش های غیر قابل تنظیم و یا خارج از سیستم مالیاتی دو بار به عنوان به احتمال زیاد متعلق به خانواده های فقیر. این همان کارگران به طور معمول هیچ دسترسی به مرخصی استعلاجی و یا مزایای بیکاری و دسترسی به مزایای بهداشت و درمان است که اغلب به مخاطره انداخته است.

به عنوان دولت تا سطح شیب دار صرف برای حمایت از افراد و کسب و کار و جوامع وجود دارد یک فرصت برای ساخت عادلانه تر جوامع و اقتصاد با سرمایه گذاری در مردم است. که به معنای هزینه بیشتر و صرف بهتر در مدارس آموزش و reskilling. این به معنی گسترش برنامه های اجتماعی است که به خوبی هدفمند برای رسیدن به بیشترین آسیب پذیر است. و به این معنی توانمندسازی زنان با کاهش بازار کار تبعیض است. چنین سرمایه گذاری نیاز به بودجه بیشتر عادلانه مالیات به خصوص با توجه افزایش عمومی سطح بدهی ناشی از این بحران است.

جدید لبنی همبستگی

در مقیاس بزرگ و کوچک ما در حال کمک به یکدیگر است. کارکنان صندوق بین المللی پول ساخته شده است این امکان را برای میلیاردها دلار برای حمایت از جمعیت های آسیب پذیر ترین مردم است. آنها همچنین وعده های غذایی پخته شده برای آسیب پذیر در جامعه خود ما و نگاه پس از همسایه ها که بیمار هستند.

آن است که این همبستگی است که باعث می شود من برای آینده امیدوار است. صندوق بین المللی پول در حال حاضر نشان داده فطرت خود را به عنوان یک اقتصادی اولین پاسخ در طول این بحران است. همانطور که ما وارد مرحله بعدی من مصمم هستم که ما را حمایت اعضای ما با این حال ما می توانید از طریق سیاست مشاوره تامین مالی و توسعه ظرفیت. با هم, ما را به فرصتی برای ساختن یک دنیای بهتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب