دوچرخه بافر آئین نامه بر روی عرشه برای شورای شهر در هفته آینده

محتوای مقاله در ادامه"(اما) من فکر می کنم به زبان دیگر در این آئین نامه به اندازه کافی آدرس آن در راه است که د

توسط AKHSHIJNEWS در 4 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"(اما) من فکر می کنم به زبان دیگر در این آئین نامه به اندازه کافی آدرس آن در راه است که در واقع به مراتب روشن تر برای همه کاربران."

هنوز معلوم نیست اما اگر Loewen انتظار می رود حرکت به حذف بافر از آیین نامه اجرایی موفق خواهد بود.

Coun. شیدا Donauer معرفی بافر در حالی که شورای, بحث تغییرات در آئین نامه در ماه نوامبر گذشته. آن را تصویب 9-2; تنها Loewen و با تهدید. سارینا Gersher علیه آن رای دادند.

در حالی که اکثریت نمایندگان مورد حمایت این ایده پیشنهاد — که به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود در کانادا اگر از آن عبور کرده و panned دوچرخه سواری و عابر پیاده طرفداران.

بافر بود و انتظار می رود در ابتدا به بحث در, ممکن است در همان جلسه ای که شورا به اتفاق آرا تایید مشابه بافر بین وسایل نقلیه و دوچرخه سواران در ترافیک اصلاحیه آئین نامه.

اما این موضوع معوق شد برای تا حد زیادی رویه دلایل است و در حال حاضر مجموعه ای به بحث در روز دوشنبه.

Loewen گفت: در حالی که او قصد دارد به معرفی یک حرکت از بین بردن بافر از آئین نامه او به مجلس برای تصویب این آئین نامه به عنوان یک کل صرف نظر از اینکه او حرکت موفق می شود آن را به عنوان یک به طور کلی خوب و مترقی سند است.

اگر عبور از آن, آن اجازه خواهد داد که کودکان زیر سن 14 سالگی به سوار شدن در شهر پیاده رو.

شورای همچنین انتظار می رود به در نظر گرفتن اصلاحیه به ترافیک آیین نامه اجرایی خواهد بود که افزایش محدودیت سرعت در مارکی رانندگی بین Idylwyld درایو و بزرگراه 16 تا 60 کیلومتر در ساعت است.

Coun. شیدا Donauer پیشنهاد این ایده پس از شورای شهر به تصویب یک سری از بحث محدودیت سرعت را افزایش می دهد شرقی از رئیس جدید Mistawasis پل در اوایل این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب