بریتیش ایرویز خلبانان برای رای دادن در پرداخت و کاهش افزونگی

شاتر بریتیش ایرویز رسیده است و توافق با آن خلبانان اتحادیه که شامل تعهد به محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل

توسط AKHSHIJNEWS در 2 مرداد 1399

شاتر

بریتیش ایرویز رسیده است و توافق با آن خلبانان اتحادیه که شامل تعهد به محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است و نه " آتش و rehire کارکنان تحت قرارداد جدید است.

انگلیسی Airline Pilots Association (Balpa) توصیه کرده است که آن 4,300 خلبان اعضای شرکت هواپیمایی جدید را قبول معامله "به عنوان بهترین است که می توان در این شرایط فوق العاده دشوار است".

BA در اوایل سال جاری اعلام کرد قصد دارد به را تشکیل می دهند به 1,255 خلبانان کار برکنار شده و این اتحادیه ادعا کرد که این شرکت می خواست به rehire برخی از آنها را در مجموعه های مختلف و شرایط و ضوابط.

اما برخورد خواهد شد تعدادی از افزونگی اجباری کاهش به 270 اگر چه Balpa گفت: این تعداد است که انتظار می رود به سقوط به عنوان "داوطلبانه اقدامات کاهش" همچنان به کار گرفته می شود تا با عضویت در آن است.

این قرارداد جدید که Balpa اعضای BA باید تا 30 ژوئیه به رای نیز شامل:

  • داوطلبانه پاره وقت کار داوطلبانه قطع داوطلبانه خارجی secondments
  • برگزاری استخر معادل 300 خلبانان شاغل در کاهش پرداخت هزینه آماده بازگشت به پرواز به عنوان تقاضا میدارد
  • خلبان کاهش پرداخت با شروع از 20 درصد و کاهش به 8 درصد در طول دو سال آینده. آنها را بیشتر کاهش به سمت صفر در دراز مدت
  • هیچ "شلیک و rehiring" از خلبانان.

Balpa دبیر برایان Strutton گفت: "این بسیار ناامید کننده است که ما در طول مذاکرات گسترده بریتیش ایرویز نمی خواهد قبول بسته کامل از mitigations ما مطرح است که باید اجتناب شود هر گونه ضرر و زیان کار در تمام و بدون هیچ هزینه به کارشناسی.

"به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت برخی از افزونگی اجباری در میان خلبان جامعه است و یک ماده از پشیمانی. با توجه با این ناسازگاری ما با هم بهترین بسته بندی ما می تواند به ذخیره به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است."

با پدر و مادر شرکت خطوط هوایی بین المللی گروه در بیانیه ای گفت: "خطوط هوایی بین المللی گروه استقبال شب گذشته اعلام توسط بریتیش ایرویز' خلبان' اتحادیه Balpa که در نظر دارد برای برگزاری یک مجلس رای گیری از اعضای خود را در رابطه با پیشنهاد بازسازی و رفع اشکالات توافق بین اتحادیه و شرکت هواپیمایی. این است که در پاسخ به Covid-19 بحران بر صنعت حمل و نقل هوایی. Balpa توصیه کرده است به اعضای خود را که آنها تصویب طرح."

بخش حمل و نقل هوایی شده است یکی از سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر. اوایل این هفته شرکت هواپیمایی رایان ایر اعلام کرد قصد دارد به پایگاه های آن در آلمان و پس از آن رها شده و قصد دارد به برخی از سایت های خود در بریتانیا در حالی که هزاران نفر از از دست دادن شغل در میان خلبانان و خدمه کابین و مهندسان ارائه شده است در سراسر EasyJet Jet2, باکره, اطلس و تولید کنندگان ایرباس و رولز رویس, در میان دیگران.

بمب افکن همچنین انتظار می رود به ریخته و حدود 600 شغل در سایت خود در بلفاست.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن