موسسه استاندارد بریتانیا دعوت بازخورد از کارفرمایان در محیط کار ایمن هدایت

شاتر بدن استانداردهای این موسسه استاندارد بریتانیا (BSI) منتشر کرده است کاری ایمن دستورالعمل ها برای کمک به سا

توسط AKHSHIJNEWS در 8 خرداد 1399

شاتر

بدن استانداردهای این موسسه استاندارد بریتانیا (BSI) منتشر کرده است کاری ایمن دستورالعمل ها برای کمک به سازمان بازگشایی و یا پیاده سازی امن تر شیوه های کار اگر محل کار خود را باید به کار ادامه داد از طریق مستند.

هدایت است که در بخش خنثی و مکمل موجود دولت Covid-19 امن هدایت و تشویق سازمانها به استفاده از "plan, do, check, act" رویکرد و طراحی شده است برای فعال کردن بهبود مستمر از کارگاههای که عملیات خود را به تدریج بازگشت.

کارفرمایان دعوت شده به نظر در نسخه یکی از راهنمایی که BSI گفت: این امر تجدید نظر به عنوان اغلب به عنوان لازم است تا منعکس کننده در حال تحول دولت مشاوره و ظهور بهترین عمل است.

همچنین در حال همکاری با یک گروه مشورتی برای ایجاد هدایت. سازمان در این گروه عبارتند از موسسه خبره پرسنل و توسعه داد منچستر مدرسه کسب و کار, کلید, مدیریت امکانات, مدیریت و ساخت محصولات انجمن.

اسکات Steedman مدیر استاندارد در BSI گفت: "از دولت بریتانیا اعلام کرد کاهش تدریجی از مستند رهبران کسب و کار در سراسر کشور است و باید مراحل را به اطمینان حاصل شود که محیط کار خود را امن است. در حال حاضر ضروری است که آنها گرد هم می آیند برای رسیدن به هدف مشترک.

"نقش ما به عنوان استانداردهای ملی بدن است که برای گرد هم آوردن مردم به طوری که آنها می توانید اشتراک خود را با تخصص و دانش و موافق آنچه عمل خوب به نظر می رسد. با هم ما می تواند کمک به ایجاد محیط کاری امن برای همه است."

سازمان باید تا 12 خرداد به اظهار نظر در این نسخه برای اولین بار از BSI راهنمایی. این صفحه برای ارسال دیدگاه را می توان در اینجا یافت نشد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن