CIPD جشنواره کار: همه فرفره اقتصاد کار بد است

بسیاری از موقت یا فرفره کارگران انتخاب این شیوه زندگی, اما باید اشتغال آنها حقوق بود تساوی?David Parry/PA سیم/

توسط AKHSHIJNEWS در 26 خرداد 1399

بسیاری از موقت یا فرفره کارگران انتخاب این شیوه زندگی, اما باید اشتغال آنها حقوق بود تساوی?
David Parry/PA سیم/PA تصاویر

طراحی باریک مقایسه بین " خوب " و " بد " نوع کار هیچ کاری نمی کند برای کمک به مخاطره آمیز کارگران با توجه به پانل بحث و گفتگو در آینده فرفره اقتصاد در هفته گذشته CIPD جشنواره کار می کنند.

متی تیلور, زمان مدیر بازار کار مجری و نویسنده تیلور نقد مدرن شیوه کار گفت که equalising حقوق و حمایت همه کارگران باید تمرکز به جای اهریمنی فرم های خاصی از کار.

"ما نباید به دنبال به می گویند برخی از انواع کار خوب است یا بد, تا زمانی که ما یک مجموعه مناسب از حمایت و حقوق برای افرادی که کار در راه های مختلف," او گفت:. "بودن Deliveroo راننده به عنوان یک دانش آموز است و نه ظلم و ستم. اما آن را متفاوت اگر شما تنها نان آور خانواده خود است."

RSA که تیلور, مدیر اجرایی, انتشار یک گزارش در هفته گذشته تحت عنوان یک طرح برای کار خوب با این استدلال که مسئولیت باید منتقل شود به دور از افراد و بر روی کارفرمایان به کارگران اطمینان از' تندرستی و امنیت است.

تیلور افزود: "باید وجود داشته باشد اشکال اساسی از حقوق این کارگران به طوری که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد عواقب منفی اگر آنها بیمار یا یک بیماری همه گیر بازدید. وجود دارد بیشتر است که شرکت می تواند انجام دهد مانند افزایش مرخصی های ساعتی و یا ارائه کوچک وام های مالی."

حق مخلوط ؟

جان Nurthen مدیر اجرایی تحقیقات جهانی در استخدام شرکت تحقیقاتی نیروی انسانی صنعت تحلیلگران توافق کردند که اکثر شرکت ها تمایل دارند که ترکیبی از کارگر انواع "اما چند باید درک درستی از اینکه آیا آنها حق مخلوط".

"همه از این اشکال هستند و کار نا امن" او گفت:. "بسیاری از مردم را انتخاب کنید به این شکل از کار و مانند شیوه زندگی, اما وجود دارد یک ادراک است که کارفرمایان در حال وادار کردن مردم به این نوع از کار. بسیاری از آنها متاثر از بحران اما برخی از آنها در واقع با بهره گیری وجود دارد کارگران مستقل در سیستم عامل هایی که دیده اند کار رونق در طول بحران."

اما مری برج حقوق استخدام مسئول سیاست در TUC اشاره کرد که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد در نا امنی ترتیب کار قرار داده است که خود را در خطر اضافی در طول بحران. "بسیاری ممکن است واجد شرایط برای بیمار پرداخت; در شغل های که در آن آنها در تماس فیزیکی. بام, کارکنان, زنان و افراد معلول هستند بیش از نمایندگی در فرفره کار," او گفت:.

مسئولیت فردی

دکتر راشل Hayness مدرس ارشد در دانشگاه غرب انگلستان اضافه شده است که اگر چه سازمان مسلما باید یک مسئولیت برای مدیریت مراقبت و رفاه کارگران ما همیشه می بینیم که – به خصوص با کسانی که کار مخاطره آمیز در قرارداد.

همه این اشکال از کار نا امن می باشد. بسیاری از مردم را انتخاب کنید به این شکل از کار و مانند شیوه زندگی" – جان Nurthen نیروی انسانی تحلیلگران صنعت

او گفت: "عملکرد مدیریت این گروه تمایل به تغییر را بر روی کارگر در مقایسه با آنها چگونه مدیریت یک کارمند تمام وقت, که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض مشکلات مانند Covid-19. اما این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و شرکت های راه درمان این کارگران در حال حاضر را تعیین استعداد استخر دسترسی به آنها در آینده است."

لورا Gardiner مدیر تحقیق و پژوهش در این قطعنامه پایه و اساس ساخته شده است که تقریبا یک پنجم از کارگران موقت را از دست داده اند شغل خود را در دسترس نباشد در حالی که 25 درصد از کسانی که در ساعت صفر بوده است furloughed. "کسانی که در کار غیر معمولی نیست یک رابطه با یک کارفرما شانس بدتر" او گفت:.

او افزود که کارگران خود اشتغال به حال شده است موظف به ارائه شواهد زیادی از تاثیر نامطلوب coronavirus به منظور واجد شرایط برای ایجاد اشتغال و درآمد پشتیبانی طرح توصیف آن به عنوان "فوق العاده" نسبت به طرح کردند و یا کسانی که قادر به دسترسی به هر گونه حمایت از دولت است.

"به همین دلیل است که حق را برای صدراعظم نگاهی به وضعیت مالیاتی خود اشتغالی به عنوان ما می آیند از این," او گفت: با اشاره به صدراعظم Rishi Sunak اخیر اشاره کرد که مالیات بر سازه می تواند بررسی شود در ماه های آینده.

هماهنگی با مالیات و حقوق

تیلور نقد و بررسی استدلال برای ساده سازی ساختار مالیاتی است که می تواند وضعیت اشتغال برای مالیات به خط با وضعیت آن در قانون استخدام.

صحبت کردن در پنل تیلور استدلال کرد که "اگر سیستم رفاهی رفتار مردم به همان اندازه وجود دارد می تواند برخی از مزایای مالیاتی برای خود اشتغالی مانند آنها چگونه سرمایه گذاری در کسب و کار خود را, اما نه لزوما که آنها سزاوار یک معامله بهتر". IR35 او اضافه شد "بیش از حد پیچیده راه حل مشکل".

گاردینر گفت: در حال حاضر درمان های مالیاتی خود اشتغالی کارگران منجر به "عظیم هزینه در پایان پایین که در آن شرکت ها shoehorning کارگران به این وضعیت برای جلوگیری از هزینه ها و حقوق."

"اگر ما در حال هماهنگی با مالیات پس از آن ما نیاز به تراز خود اشتغالی منافع و حقوق. ما نیاز به اشکال بهتر از زایمان پدری و بیمار پرداخت و برخی از مرتب کردن بر اساس حقوق بازنشستگی سیستم های مشابه به صورت خودکار ثبت نام," او اضافه شده است.

Nurthen اذعان کرد که آن را همیشه آسان به طبقه بندی افراد و انگیزه های خود برای کار در یک راه خاص. "ما تمایل به قرار دادن مردم در مختلف سطل اما آنها همیشه مناسب منظمی," او اضافه شده است. "مردم ممکن است انجام کار آزاد در کنار دائمی مسائل و یا قراردادهای موقت. با استفاده از آن به منظور افزایش خود را پرداخت."

و با وجود پیش بینی های گسترده زیان کار فرفره کار بعید است به ناپدید می شوند تیلور به این نتیجه رسیدند. "من فکر نمی کنم فرفره کار کاهش خواهد یافت و پس از این که شرکت ها می خواهند راه برای به حداکثر رساندن کارایی و بهره وری و کارگران خواهد بود از جان گذشته به کار می کنند. مسئله این است که وضعیت و حمایت ما را به فرفره و غیر استاندارد کارگران است."

سازمانی فرصت های توسعه در پرسنل امروز


مرور بیشتر توسعه سازمانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن