شهر برکلی منتشر شده بیش از $1.7 میلیون دلار کمک مالی روز دوشنبه به کسب و کارهای محلی و سازمان های هنری شده اند که تحت تاثیر coronavirus.

کمک های مالی از $3 میلیون صندوق ایجاد شده توسط شورای شهر که اختصاص داده شده $1 میلیون دلار به سازمان هنرهای تداوم کمک های مالی برنامه 1 میلیون دلار به کسب و کار تداوم کمک های مالی برنامه و 1 میلیون دلار به گسترش برنامه کمک مسکن ارائه می دهد که خدمات به کم درآمد مستاجرها با توجه به شورای شهر گزارش. به عنوان از مطبوعات زمان $965,999 شده است پراکنده به کسب و کارهای کوچک و $790,445 شده است پراکنده به سازمان های هنری.

“برکلی کسب و کارهای کوچک و سازمان های هنری رنج می برند و آنها نمی توانید صبر کنید برای دولت فدرال و امداد” گفت: شهردار جسی Arreguín در آزادی مطبوعات. “زمانی که پناهگاه در محل سفارش صادر شد ما می دانستیم که ما اقتصاد محلی خواهد بود رسید و ما می دانستیم که آن وقت ما در دولت های محلی-به سپر جامعه ما از عواقب جهانی همه گیر.”

دفتر توسعه اقتصادی و یا OED موفق گرانت برنامه های کاربردی ارائه شده توسط کسب و کار و سازمان های هنری پس از برنامه های کاربردی افتتاح شد مارس 30, با توجه به گزارش. متقاضیان شد مورد نیاز برای ارائه اطلاعات شناسایی و اثبات چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار است سود خود را.

این OED نیز همکاری با کسب و کار برای کمک به آنها در رسیدن به دولت فدرال و امداد گفت: Stefan Elgstrand سخنگوی Arreguín در ایمیل.

“این است که یک بار پرداخت” Elgstrand گفت: در ایمیل. “بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش حقوق و دستمزد و اجاره و یا سرمایه در گردش برای کسب و کار برای پوشش هزینه های عملیاتی.”

بر اساس این گزارش متوسط اعطا هر کسب و کار است $2,744 در حالی که متوسط کمک مالی برای یک سازمان هنرهای دلار است 16,818.

به حمایت بیشتر این شهرستان به لحاظ مالی با کمک های مالی خصوصی رهبران جامعه باید تاسیس برکلی صندوق امداد و با هدف مطابقت شهرستان, کل بودجه, با توجه به گزارش. برکلی رهبران کسب و کار و ساکنان مطرح کرده اند نزدیک به $842,000 از فشار زمان.

“ما در ادامه به جمع آوری پول برای برکلی کمک های مالی” Elgstrand گفت: در ایمیل. “(ما) امید به انجام دور دوم کمک های مالی که به ما اجازه خواهد داد به گسترش تعداد کسب و کار است که کمک دریافت کرد.”

این شهرستان دارای حدود 5000 کسب و کارهای کوچک و بیش از 150 سازمان های هنری که ارائه بسیار مهم برای حمایت از اقتصاد این شهر با توجه به آزادی مطبوعات.

کسانی که موفق به دریافت کمک های مالی از یک گروه متنوع, نمایندگی برکلی بسیاری از کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی بر اساس این گزارش.

“ما قطعا بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل ما باید از این صندوق امداد گفت: Caner مدیر عامل مرکز شهر برکلی انجمن. “ما امیدواریم که بیشتر کسب و کار و دریافت کمک های مالی.”

تماس با آماندا مک نامارا در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @amandamcnamara_uc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو