پارک شهر ساکنان نگران فصلی speeders خودرو سر و صدا به عنوان آب و هوا را بهبود می بخشد


محتوای مقاله

به عنوان به زودی به عنوان آب و هوا بهبود یافته است, Mary-Jo Devine متوجه یک “نمایی” افزایش سرعت در Spadina هلال احمر و خیابان ملکه منطقه است. صدای وسایل نقلیه شتاب گذشته خانه او را نگه می دارد تا در شب.

Devine می کردند در پارک شهر منطقه برای بیش از 50 سال است. او گفت: ساکنان را انتخاب کنید به زندگی می کنند وجود دارد اما ترافیک افزایش یافته است و همراه با سرعت و سر و صدا.

این منطقه دارای غلظت مقصد نقاط از جمله رودخانه و ویر و بیشتر جاذبه های مانند Nutrien Playland در بيافزايند پارک و Nutrien Wonderhub در حال حاضر در قرعه کشی افزایش تعداد خانواده ها و گردشگران است.

SASKATOON, SK--APRIL 30/2020 - 0430 news spadina speeding - City Park residents are concerned about speeding cars and noisy traffic along Spadina Crescent. Photo taken in Saskatoon, SK on Thursday, April 30, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Michelle Berg)
پارک شهر ساکنان نگران سرعت اتومبیل و ترافیک پر سر و صدا همراه Spadina هلال احمر. عکس گرفته شده در ساسکاتون در پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

Devine می گفت که او نگران “پتانسیل فوق العاده ای” برای حوادث به خصوص با کودکان بیشتر در پیاده رو. او پیاده روی سگ خود را همراه Spadina هلال در شب و زمانی که ترافیک روشن است او اغلب می بیند اتومبیل را خاموش سرعت از چراغ های ترافیک در نزدیکی Playland.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>