رنگ قدرت 2020: تنوع در سطح رهبری متوقف شده

عکس (مطرح شده توسط مدل): شاتر

پیشرفت در افزایش تنوع در سطوح رهبری متوقف شده بیش از سه سال گذشته تنها با 51 از 1,097 از قدرتمند ترین نقش را در انگلستان برگزار می شود و مردم از اقلیت های قومی.

در میان چهره های قابل توجه از داده های منتشر شده توسط پارک سبز در رنگ آن از قدرت گزارش است که وجود دارد هیچ بام رئیس پاسبان و فقط یک پلیس و جرم و جنایت کمیسر. وجود دارد هیچ بام اجرائی در بالا 50 NHS تراست و هیچ دائمی دبیران در خدمات مدنی.

مردم از پیشینه اقلیت های قومی را تا 13 درصد از جمعیت بریتانیا اما تنها 4.7% (51 نفر) از قدرتمند ترین نقش رهبری برگزار شد ،

مردم سیاه و سفید هستند به خصوص زیر نشان داده تنها با 16 از 1,097 نقش های برگزار شده توسط سیاه و سفید مردان و زنان (1.5% را در برابر, ملی جمعیت 3.6%).

گزارش لیست افراد در اکثر نقش های ارشد در سراسر 39 دسته بندی پوشش تمام بخش های عمده اقتصاد انگلیس است.

پانزده از این تا به حال هیچ قومی, اقليت ها در همه در بالاترین سطح خود را در سال 2020 و پنج دسته تا به حال شاهد یک کاهش در بام نمایندگی بیش از سه سال گذشته است. بیش از نیمی دیده بود هیچ تغییر دهید.

وجود دارد هیچ بام اجرائی در 15 ملی ورزشی بدن و تنها یک نفر از 31 رهبران اتحادیه آمد از یک پس زمینه اقلیت های قومی.

وجود شش مقامات محلی و رهبران با بام میراث از 109 شوراها. در بخش خصوصی وجود دارد سطوح مشابه تحت نمایندگی ثبت شده در سراسر FTSE 100 قانون, حسابداری و مشاوره شرکت.

این گروه با بالاترین بام نمایندگی ثابت به آموزش و پرورش و موسسات خیریه با 10 درصد از رهبران اقلیت های قومی (شش 60). آنها به دنبال سیاست (21 از 310) و رسانه ها و تبلیغات بخش (پنج 76) با 7% بام رهبران. پنج نفر از 50 گروه های آموزشی در 50 دانشگاه بودند از یک اقلیت قومی این مطالعه نشان داد.

اگر چه این گزارش 2020 آمار و ارقام در واقع نشان داده افزایش 1.2% یا 15 اضافی نقش پس از رنگ قدرت 2017 شاخص مقیاس افزایش این افزایش می تواند نشان داده شده توسط این واقعیت است که یک سوم از افزایش (پنج نفر) برای یک نفر – نخست وزیر بوریس جانسون – که دو برابر تعدادی از اقلیت های قومی وزرای دولت.

راج Tulsiani مدیر عامل شرکت پارک سبز گفت: “اگر تا کنون وجود داشت یک نیاز برای باز و با دقت به سرپرستی گفتگو در مورد بریتانیا در رابطه با نژاد و قدرت زمان در حال حاضر. ما گزارش گرافیکی را نشان می دهد عدم وجود اقلیت های قومی نمایندگی در رده بالای انگلستان قدرتمند ترین موسسات که به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر زندگی روزمره ما چند فرهنگی مردم است.”

“رنگ از قدرت 2020 نشان می دهد نه تنها اختلاف از قدرت در انگلستان بالاترین رده بلکه شکست کل به آدرس آن با وجود سه سال از دولت حمایت اهداف و کافی نهادی لفاظی در مورد تعهدات به تنوع و شمول است.”

“کسانی که در تثبیت موقعیت و قدرت به وضوح نیاز به دسترسی به دیدگاه های جدید. ما نیاز به اجازه رفتن از اسطوره یک زمانی شایسته سالاری و اصلاحات ما شیوه های کار به طوری که آنها در حال فراگیر از آغاز تا پایان. و ما باید به یاد داشته باشید که دعوت مردم به فرآیندهای تصمیم گیری است که پادزهر به کمبود خواهد به تغییر می کند اما نه به خودی خود ارائه مهارت های اضافی مورد نیاز به آدرس groupthink – که حیاتی خواهد بود برای کمک به اقتصاد بهبود و رشد پست Covid-19.”

پارک سبز محاسبه شده است که بر اساس 12 درصد گردش مالی سالانه موش در مجموع 395 موقعیت می توانست جدید سرنشینان پس از 2017. حتی حسابداری برای این واقعیت است که برخی از افراد را منتقل نقش بیش از این دوره باقی ماند اما در لیست سبز پارک تخمین زده است که از 190 نام های جدید در لیست فقط 20 (10.5 درصد) از پیشینه اقلیت. آن اضافه شده است که این میزان از پیشرفت های نمایندگی در میان بریتانیا رهبران برسد 13% نمایندگی در کار فعلی جمعیت حداقل تا 2044.

Trevor Phillips, صندلی سبز پارک اضافه شده: “این واقعیت که یک فرد – نخست وزیر – مسئول یک سوم از افزایش اقلیت های قومی افراد در, رنگ, قدرت, لیست نشان می دهد که در صورت وجود اراده برای ایجاد اختلاف و سپس تغییر دست یافتنی است. تخته در سراسر بخش های دولتی و خصوصی باید رهبری را از نخست وزیر و قانون در حال حاضر به جای وعده برای بعد.”

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو