سردرگمی بیش از پزشکی ارزیابی ترک ایرلند شمالی HGV رانندگان قادر به کار

تصویر: شاتر یک ناهنجاری پزشکی ارزیابی باعث شده است که برخی از HGV رانندگان در ایرلند شمالی به از دست دادن کار

توسط AKHSHIJNEWS در 15 خرداد 1399

تصویر: شاتر

یک ناهنجاری پزشکی ارزیابی باعث شده است که برخی از HGV رانندگان در ایرلند شمالی به از دست دادن کار در طول coronavirus بحران صنعت بدن هشدار داده است.

کامیون و رانندگان اتوبوس بیش از 45 باید به طور معمول یک معاینه پزشکی گزارش امضا شده توسط یک دکتر به تمدید مجوز خود را.

در ماه آوریل دولت بریتانیا لغو این شرط به دلیل بیمه خدمات درمانی پزشکان قادر به انجام امتحانات لازم در طول بیماری همه گیر.

با توجه به گزارش بی بی سی این است تمدید شده است به ایرلند شمالی و وسیله پزشکی ارزیابی است که هنوز هم مورد نیاز است.

وزارت زیرساخت (DfI) تا به جای اعلام یک DVA-انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) مشارکت "برای اطمینان از کلید کارگر گواهینامه رانندگی هستند را تمدید کرد به سرعت به عنوان امکان پذیر است".

بسیاری از رانندگان شده اند قادر به گرفتن GP انتصاب به دلیل عوامل مختلف حمل جاده Association (RHA) ،

انجمن John Martin به بی بی سی گفت: "این یک مسئله به عنوان آنها کلید کارگران است. بخش سیستم قرار است به قرار دادن در محل کار و آدرس مشکل است.

"اما در واقع من تا به حال ده ها گزارش از افرادی که در اجرا به مشکلات است. بسیاری از محلی عمل جراحی نمی دانم در مورد همکاری باید گفت آن است که بیش از حد از خطر و نمی خواهد آن را انجام دهد و یا باید گفت: آنها باید صبر کنید چهار تا شش هفته برای یک قرار ملاقات.

"کاملا چند از رانندگان شده اند قادر به تمدید مجوز خود را و به عنوان یک نتیجه آنها را از دست داده اند کار," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن