اطلاعات کارآگاهان و کار تسهیل در میان آینده HR نقش

شاتر HR داده کارآگاه کار-از-صفحه اصلی تسهیل و الگوریتم تعصب حسابرس در میان برخی از جدید منابع انسانی نقش که در

توسط AKHSHIJNEWS در 9 تیر 1399

شاتر

HR داده کارآگاه کار-از-صفحه اصلی تسهیل و الگوریتم تعصب حسابرس در میان برخی از جدید منابع انسانی نقش که در حال انتظار برای ظهور بیش از دهه های آینده به عنوان فن آوری همچنان به پیشبرد و محل کار است که افکار.

راه حل های دیجیتال شرکت آگاه به شناسایی 21 HR شغل که به احتمال زیاد توسعه به عنوان تابع تغییر تمرکز خود را به سوی تندرستی, اعتماد سازمانی, خلاقیت, داده های سواد آموزی و تیم های ساخته شده از انسان و ماشین است.

برخی از نقش های جدید مانند "انسان-ماشین teaming مدیران" و "VR غوطه وری مشاوران" که آگاه مرکز برای آینده کار می کنند اعتقاد بر این ظهور کرد و در طول 10 سال آینده خواهد بود به شدت رانده شده توسط پیشرفت های تکنولوژیکی در حالی که دیگران مانند "حواس پرتی پیشگیری از مربیان" و "هدف رئیس برنامه ریز" به احتمال زیاد تمرکز بر روی نرم تر انسان سمت محل کار آینده.

"به عنوان HR رهبران اغلب مصرف با جابجایی قریب الوقوع اختلال در مشاغل با توجه به اتوماسیون تغییر نیروی کار جمعیت یا چند نسل حقوقی واجد شرایط آنها باید زمان کمتری برای پرداختن به موضوع اصلی مورد این که چگونه این تحولات عظیم را تحت تاثیر سازمان – و اساسا تغییر نقش متخصصان منابع انسانی گفت:" رابرت هویل قهوه ای, معاون رئیس جمهور از مرکز آگاه برای آینده کار می کنند.

"به عنوان حقوقی واجد شرایط در ادامه به تغییر در ترکیب خود عادات و ابزارهای بخش منابع انسانی نیاز به انطباق با کارکنان خود را نیازهای در حال تغییر. این در نهایت ارائه فرصت در عملکرد منابع انسانی خود را به هر دو منعکس و سپس درایو را از این پیشرفت.

"این است که منابع انسانی را لحظه ای از حقیقت' – این فرصت را برای رهبری سازمان در مرور آینده از کار و آماده کردن کارگران برای سال آینده. ظهور نقش ها مانند آنهایی که ذکر شده در گزارش ما جدایی ناپذیر برای موفقیت در آینده از رئیس HR افسران تیم خود و به رانندگی تعهد کارکنان."

این "HR داده کارآگاه" نقش است به احتمال زیاد مورد نیاز سازمان برای اولین بار در پنج سال آینده. آن را می گوید مردم در این نقش خواهد بود نیاز به منبع غربال کردن و بررسی مردم داده ها از منابع متعدد از جمله مدیریت سرمایه انسانی و منابع انسانی سیستم اطلاعات داده ها; نظرسنجی کارمند; زمان-پیگیری و یادگیری سیستم های مدیریت; مزایای پورتال; جبران و برنامه ریزی جانشینی.

دوم نقش آگاه 21 HR شغل آینده گزارش پیش بینی ظهور خواهد کرد که "کار از خانه تسهیل کننده" که مورد نیاز خواهد بود برای نظارت بر یکپارچه سازی و تعامل از راه دور حقوقی واجد شرایط که بسیاری از سازمانها احتمال اتخاذ زیر Covid-19 بیماری همه گیر. این احتمالا شامل استفاده از واقعیت مجازی (VR) تکنولوژی و این کارکنان خواهد بود مسئول برای ارزیابی و معرفی دیجیتال ابزار همکاری.

سوم نقش سازمان نیاز به استخدام برای "سر از کسب و کار رفتار" نگاه کنید چگونه رفتار کارکنان توجه خاص به ایجاد اعتماد و رضایت و انگیزه. این خواهد شد به طور قابل توجهی اطلاعات به رهبری را شامل عبور-شرکت همکاری و تمرکز بر رضایت کارکنان و کار تغییرات سلیقه ای.

در این گزارش آمده است: "آینده از کار نزدیک تر می شود برای بسیاری از ما هر روز است. زمان آن رسیده است که به صورت گسترده
رنسانس در میان CHROs برای یک بار دیگر نفر اول قرار داده بودن یک پیشتاز در تراز استراتژی به اعدام است.

"این کار از منابع انسانی امروز و در آینده خواهد بود که تعادل درست و مناسب برای تسریع آینده کار برای شرکت های آنها خدمت می کنند."

نقش وحی در آگاه 21 HR شغل آینده گزارش عبارتند از:

 1. انسان و ماشین teaming مدیر
 2. فرفره اقتصاد مدیریت
 3. الگوریتم تعصب حسابرس
 4. Chatbot و انسان تسهیل
 5. HR داده کارآگاه
 6. استراتژیک منابع انسانی تداوم کسب و کار مدیر
 7. انسان تعصب افسر
 8. محیط کار معمار
 9. آینده از کار رهبر
 10. WFH تسهیل
 11. دوم-قانون مربی
 12. Uni4life هماهنگ کننده
 13. سر از کسب و کار رفتار
 14. هدف رئیس planner
 15. حواس پرتی پیشگیری مربی
 16. VR غوطه وری مشاور
 17. انسان تحلیلگر شبکه
 18. تنوع ژنتیکی افسر
 19. کارمند توانایی های مربی
 20. مدیر تندرستی
 21. رئیس آب و هوا, پاسخ رهبر

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن