نام تجاری کارفرما: جذب استعداد در طول مستند

شاتر کسب و کار است که در ادامه به جذب استعدادهای برتر خواهد شد که توانایی بیشتری برای بازیابی پس از coronavir

توسط AKHSHIJNEWS در 12 اردیبهشت 1399

شاتر

کسب و کار است که در ادامه به جذب استعدادهای برتر خواهد شد که توانایی بیشتری برای بازیابی پس از coronavirus محدودیت های سست. اما چگونه می تواند به آنها اطمینان حاصل شود آنها را به یک نام تجاری قوی و جذاب هستند با نامزدها در حالی که بسیاری در حال کار در خانه ؟ یاس جشن میلاد عیسی مسیح و آنجلا لوئیس ارائه برخی از مشاوره.

در حالی که مصرف کننده های تجاری همواره نقش اساسی در بازاریابی نام تجاری کارفرما مسلما یک مفهوم نسبتا جدید است – اما آن را فقط به عنوان مهم است.

مصرف کننده و نام تجاری به تصویر می کشد یک تصویر به کسانی که به طور بالقوه ممکن است به خرید و یا سرمایه گذاری در شرکت شما محصولات و یا خدمات در حالی که کارفرما نام تجاری با تمرکز بر شهرت شرکت خود را به عنوان یک محل به محل کار. به عنوان نامزدهای قرار گرفتن در معرض خود را به سازمان در طول coronavirus مستند ممکن است پایین به تصویر کشیدن یک نام تجاری قوی به مصرف کنندگان و جویندگان کار است یک بخش حیاتی از باقی مانده رقابتی در بازار کار. ما در صحبت با برخی از جویندگان کار به جمع آوری افکار خود را در مورد نحوه مصرف کننده و نام تجاری کارفرما می تواند با هم کار کنند و دست در دست.

با انتظار برای گفتن بالقوه کارکنان در مورد مزایای کار برای شرکت شما در طول مصاحبه شما ممکن است در حال حاضر از دست رفته متقاضیان به رقبا با یک تصویر قوی تر."

تکامل فن آوری و رسانه های اجتماعی در استخدام داده جویندگان کار به مراتب بیشتر دید بیش از گزینه های خود را از آنها یک بار بود. که در آن مهارت های خود را در تقاضای بالا هستند آنها می توانید استطاعت به اطراف مغازه برای فرصت های جدید – بسیار شبیه به یک مصرف کننده برای کالا یا خدمات است. بیشتر چه سایت های مانند Glassdoor به متقاضیان بالقوه ارزشمند بینش را به آنچه در آن می خواهم به کار برای یک شرکت مدتها قبل از آنها حتی پا در درب.

شرکت های با نرم و صاف کردن مصرف کننده از نام تجاری می تواند با تکیه بر تصویر خود را برای جذب و حفظ استعداد به حد معینی, اما آنها نیز باید توسعه قوی نام تجاری کارفرما به یک بازیکن کلیدی است.

استخدام پیام هایی که ایستادگی کردن

آن حیاتی است که شرکت های سرمایه گذاری در یک تصویر است که کمک می کند تا آنها را به ایستادگی کردن از جمعیت. آنها باید محل برابر با وزن خود به کارفرما نام تجاری به عنوان آنها خود را شرکت تصویر; شرکت شما ممکن است بسیار عالی ارزش های یادگیری و فرصت های توسعه و فرهنگ, اما این که به طور موثر ابلاغ به بازار کار ؟

زمانی که ما خواسته برخی از شبکه ما آن را به نظر می رسد پاسخ این است که "نه همیشه". با انتظار برای گفتن بالقوه کارکنان در مورد مزایای کار برای شرکت شما در طول مصاحبه شما ممکن است در حال حاضر از دست رفته متقاضیان به رقبا با یک تصویر قوی تر.

در حالی که قدرت پردازش ممکن است مشخص شده در کار تبلیغات هر نامزد بالقوه است که فعالانه به دنبال فرصت های جدید است و ممکن است در سراسر آمده این است. برای جذب این نوع از استعداد خود کارفرما نام تجاری استراتژی نیز باید به حساب "نامزدهای منفعل". هدف در اینجا این است که برای دریافت این کارکنان آینده به درخواست به طور مستقیم برای نقش های خاص اما برای تعامل با شرکت خود را برای آینده است.

وجود دارد راه های بسیاری برای جذب, با کیفیت بالا, استعداد و آنچه موثر است متفاوت خواهد بود از شرکت به شرکت. اما در نظر گرفتن چند رسانه ای رویکرد با استفاده از درگیر شدن محتوای ویدئو, پادکست ها و پست های وبلاگ را می توانید تحت پوشش زاویه و درخواست تجدید نظر به بسیاری از.

هنگامی که خود را در حال توسعه نام تجاری کارفرما برای هر دو عملیات از راه دور و کسب و کار به طور معمول شما باید از خودتان بپرسید:

 • آیا شرکت شما ارزش بخشی از روز به روز زندگی و یا آنها به سادگی "نوشتن بر روی دیوار"? این به وضوح منتشر شده به متقاضیان بالقوه?
 • خود را فرایند نرم افزار کاربر پسند و به موقع? ارزیابی مراکز هستند یک راه عالی برای دیدار با نامزدهای متعدد اما آنها مربوط به نقش خاص?
 • می تواند ارتباط از طریق فرآیند مصاحبه بود بهبود یافته است ؟ آیا شما بازخورد به همه متقاضیانی که مصاحبه ؟
 • آیا در حال حاضر زمان برای کوتاه جدید استخدام همکاران سازمان به آنها اجازه می دهد به بهترین فروش نام تجاری خود را به بازار ؟
 • می تواند شما را در نظر راه اندازی جداگانه کارفرما حساب های رسانه های اجتماعی مانند Instagram حساب برای تحصیلات تکمیلی برنامه?
 • فرصت هایی برای پیشرفت در درون شرکت خود را به متقاضیان بالقوه و نه فقط کارکنان موجود?
 • آیا شما را به بازخورد در سایت های مانند Glassdoor به طور جدی ؟ می تواند شما را در نظر بگیرید پاسخ دادن به هر یک بررسی دریافت کرد ؟
 • چگونه شما را به کارکنان خود احساس ارزش? می تواند شما را بررسی رضایت کارکنان به پیدا کردن آنچه که می تواند بهبود یافته است ؟

در طول فرآیند استخدام

بالا نرم افزار حجم می تواند گاهی اوقات آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای مشغول HR تیم برای پاسخ دادن به همه CVs دریافت کرده است. با این حال متقاضیان سرمایه گذاری وقت خود را در روند همیشه به یاد داشته باشید شرکت هایی که به هیچ بازخورد پس از مصاحبه و یا فرآیندهای طولانی مدت با کمی ارتباطی است. خطر در اینجا است که این نامزدها ممکن است صدای ناکامی های خود را به شبکه خود و شهرت یک شرکت می تواند به سرعت کدر.

بسیاری از مشتریان ما یکپارچه ویدیو مصاحبه به استخدام خود پروسه برای همه نقش. این مصاحبه های ویدئویی در حال حاضر منجر به موفقیت استخدام با برخی اخير جدید-شروع در حال حاضر کار از خانه فقط هفته به مستند. استخدام سازمان نیست و نیاز به صبر کنید تا زمانی که دفاتر باز هستند و محدودیت در حرکت هستند برداشته به استفاده از مهارت های کارکنان جدید.

Gettting این مصاحبه تصویری درست مهم است. شما باید:

 1. استفاده از با کیفیت بالا ویدئو کنفرانس امکانات در هنگام انجام مصاحبه از راه دور – مطمئن شوید که فایل صوتی پشتیبان گیری در مورد تکنولوژی نتواند
 2. مجموعه ای از قوانین و مقررات در شروع مکالمه قطع زمانی که صحبت نمی اطمینان حاصل شود هیچ سر و صدای پس زمینه و بدون حواس او را پرت بصری
 3. اجازه می دهد زمان برای یک کشتی یخشکن و معرفی در آغاز مصاحبه – ساختار است حتی بیشتر مهم است هنگام مصاحبه از راه دور
 4. اطمینان از سوالات خود را به خوبی آماده – مصاحبه جریان به راحتی می توانید تبدیل شدن به بی ربط به عنوان یک نتیجه از فقیر سوال
 5. همیشه شامل بحث در مورد شرکت فرهنگ – آن را فقط به عنوان مهم است که استخدام از راه دور
 6. ارسال خود را به مصاحبه شونده لینک کلیک کنید برای هر شرکت و یا صفحات رسانه های اجتماعی در پیشبرد طوری که آنها می توانید درک آنچه در آن می خواهم کاری را برای شرکت شما.
 7. ساخت اضافی 10 دقیقه به تقویم خود را برای زمانی که این مصاحبه آمده بنابراین شما می توانید بحث در مورد گام های بعدی با همکاران و حرکت به جلو با استخدام گیری.

متقاضیانی که سرمایه گذاری وقت خود را در روند همیشه به یاد داشته باشید شرکت هایی که به هیچ بازخورد پس از مصاحبه و یا فرآیندهای طولانی مدت با کمی ارتباط است."

شما همچنین باید در مورد فکر می کنم نوع استخدام شما می خواهید برای ایجاد در حالی که سازمان عامل از راه دور. استخدام و یا قرارداد کارکنان به طور موقت حذف برخی از خطر که در آن چهره به چهره مصاحبه امکان پذیر نیست. اگر نامزد است به آن باز و شما می خواهید دائم استخدام, پیشنهاد, پرداخت از راه دور کار دادگاه به اجازه دهید آنها را اثبات قابلیت های خود را از کار از راه دور.

در طول زمان نامشخص مانند این نام تجاری مهم تر از همیشه. کسب و کار است که گزاف گویی خواهد شد نیاز بالای صنعت استعداد و تنها راه برای تضمین این نیروی کار است که برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد.

Jasmine Yule and Angela Lewis

در مورد یاس جشن میلاد عیسی مسیح و آنجلا Lewis

یاس جشن میلاد عیسی مسیح است که یک مشاور و آنجلا لوئیس مشتری تعامل سرب در خدمات حرفه ای استخدام شرکت مورگان McKinley


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن