کارفرمایان می تواند کمک به جلوگیری از شلوغ رفت و آمد

یک ایستگاه لوله در لندن به عنوان مستند محدودیت کاسته هفته گذشتهDezonne اریکا/ABACA/ABACA/PA تصاویر رئیس شبکه ر

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399

یک ایستگاه لوله در لندن به عنوان مستند محدودیت کاسته هفته گذشته
Dezonne اریکا/ABACA/ABACA/PA تصاویر

رئیس شبکه راه آهن است گفت: کارفرمایان نقش حیاتی در نحوه رفت و آمد حجم را می توان به عنوان برخی از کارگران بازگشت به کار برای هفته دوم از مستند کاسته شد.

آقا پیتر Hendy گفت که کارفرمایان می توانند "به شدت مردم را تحت تاثیر قرار رفتار" و اضافه کرد "شما نمی خواهد مجموعه ای را برای کار اگر کسی به شما گفت به آمدن".

دولت مشاوره در انگلستان باقی می ماند که مردم توصیه برای کار از خانه اگر ممکن است تنها برخی از بخش هایی مانند ساخت و ساز و تولید را تشویق به بازگشت به کار.

دولت نیز هفته گذشته اعلام کرد که پاک کننده و دایه می تواند بازگشت به کار در خانه های مردم, ارائه, اجتماعی, فاصله, قوانین مشاهده شد.

اما نیروهای امنیتی آموزش دیده در کنترل جمعیت که قرار است در وظیفه اصلی در ایستگاه های راه آهن صبح امروز با اقدامات جدید در محل برای جلوگیری از مسافران شبانه روزی قطار و یا ورود به سیستم عامل اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم است.

برخی از قطار بین شهری خواهد بود رزرو فقط با اپراتورهای قطار مسدود کردن برخی از صندلی برای اطمینان از مسافران در حال گسترش است.

شبکه ریلی خواسته شده است توسط دولت به آمده تا با یک برنامه برای مدیریت جریان از مسافران با نشانه های اضافی در ایستگاه ها و مناطق در کنار مجموعه ای از صف بندی.

با این حال میک نقدی, دبیر اتحادیه حمل و نقل RMT گفت: راه آهن شرکت ها باید معرفی "جدید اجباری حمایت" مانند پوشیدن ماسک.

او گفت: "ما دیوانه وضعیت یورواستار مسافران پس از رسیدن با ماسک به خیابان Pancras اما پس از آن نه با پوشیدن ماسک در هنگام انتقال آنها به لوله یا دیگر خدمات راه آهن."

شهردار لندن صادق خان خواست کارگران برای جلوگیری از آمدن به پایتخت حمل و نقل عمومی مگر اینکه مطلقا لازم است.

او گفت: "لندن انجام یک کار باور نکردنی کاهش گسترش Covid-19 اما اگر ما برای جلوگیری از یک فاجعه موج دوم همه ما باید همچنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و اجتناب از هر گونه سفر غیر ضروری به خصوص در حمل و نقل عمومی. اجازه ندهید تا در حال حاضر. بیایید نگه داشتن آن رفتن."

جدید ارشاد صادر شد در هفته گذشته توسط دولت چگونه مسافران سفر می تواند با خیال راحت تر از جمله سفر در پیک بار پوشیدن یک ماسک و شروع و یا پایان دادن به سفر خود را در کمتر مشغول ایستگاه.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب