سابق کال فوتبال ایمنی Jaylinn هاوکینز انتخاب شده توسط Atlanta Falcons در 4 دور 2020 پیش نویس NFL

سابق کال فوتبال ایمنی Jaylinn هاوکینز دوم شد Cal آلوم انتخاب شود در سال 2020 پیش نویس NFL زمانی که Atlanta Fal

توسط AKHSHIJNEWS در 6 اردیبهشت 1399

سابق کال فوتبال ایمنی Jaylinn هاوکینز دوم شد Cal آلوم انتخاب شود در سال 2020 پیش نویس NFL زمانی که Atlanta Falcons به طور غیر منتظره ای تصمیم گرفتند برای ایمنی بیش از در حال اجرا به عقب و یا cornerback در دور چهارم. یکی از مجموعه ای از قطعات بر روی زمین از کالیفرنیا یادبود ورزشگاه و به ویژه در ثانویه آن Hawkins دارای یک بینی برای فوتبال و کلاچ ،

در چهار فصل کامل در کال Hawkins یکی از standout رهبران کال دفاعی پشت واحد با نام مستعار "Takers" توقیف 10 interceptions با 158 پردازد و 17 پاس دفاع از خود را در طول زمان به عنوان یک خرس. در سال 2018 Hawkins رهبری Pac-12 در interceptions با شش میدارد یک شاهکار ساخته شده ممکن است توسط خود دقیق دانش از این بازی جرم و دفاع — او در ابتدا استخدام کال به عنوان یک گیرنده و صرف برخی از زمان آموزش به عنوان یک cornerback که ترجمه کرده است به توانایی های خود را به غارت بازیکنان تیم مقابل با نهایت خفا و دقت است.

شناخته شده توسط هم تیمی های خود به عنوان "توپ هاوک" هاوکینز مجموعه یک کاسه ضبط زمانی که او ثبت سه interceptions در سال 2018 Cheez-It, کاسه, کسب درآمد با ارزش ترین بازیکن دفاعی از افتخارات بازی در کال 10-7 دست دادن به TCU.

هاوکینز پنجمین بازیکن گرفته شده توسط شاهین در این پیش نویس و دوم از دور چهارم. آتلانتا متمرکز کرده است که عمدتا در دفاع با چهار نفر از آن پنج میدارد رفتن به سمت تقویت آن طرف توپ از جمله اولین انتخاب دور A. J. ترل که هاوکینز ملحق خواهد شد در ثانویه است. شاهین تسلیم 244.9 عبور متری در هر بازی در فصل گذشته بود و -5 گردش دیفرانسیل. هاوکینز احتمال بازگشت تا آتلانتا استارت کیانو نیل که بسیار شبیه سبک بازی به Hawkins, هر چند او تلاش کرده است با عمده صدمات بیش از سال گذشته.

با توجه به ESPN هاوکینز بود ذکر شده در بالا-15 safeties در دسترس زمانی که شاهین جامعی و او انتخاب می شود جای تعجب قبل از ستاره سابق linebacker اوان ویور. همکار سابق کال ایمنی اشتین Davis اولین خرس برای رفتن به زمانی که جتز نیویورک دستگیر او در دور سوم اما چند می توانست انتظار می رود هاوکینز به دنبال کت و شلوار خیلی زود است. "توپ هاوک" تبدیل شدن به یک فالکون نشانه یک انتخاب استراتژیک و نشان می دهد که کسانی که در لحن به Hawkins,' مهارت های که ارزش او اضافه خواهد شد به آتلانتا در دفاع.

امیلی Ohman را پوشش می دهد بیس بال. او تماس بگیرید در [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @emilyohman34.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن