باغبانی: چه تند و زننده که به دنبال چیزی در باغ ؟

محتوای مقاله در ادامهدر طی چند روز پلاسموديوم شروع به تغییر در رنگ و بافت و متوقف به حرکت می کند. این باروری م

توسط AKHSHIJNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

در طی چند روز پلاسموديوم شروع به تغییر در رنگ و بافت و متوقف به حرکت می کند. این باروری مرحله از چرخه زندگی است که به نام یک aethalium. تحت ترد بیرونی aethalium بسیاری از تیره-رنگی اسپور تولید شده و در حال گسترش در سراسر باغ با وسایل مختلف از قبیل باد و آب و حشرات است. این اسپور جوانه زنی در شرایط مناسب به شکل کوچک تک سلولی موجودات زنده که در خاک است. هنگامی که آنها پیدا کردن یک همسر مناسب, آنها فیوز و فرم جدید پلاسموديوم.

شاید رایج ترین سوالات من در مورد دریافت لجن قالب "چیست ؟" و "چگونه می توانم خلاص شدن از آن؟"

حالا که ما می دانیم آنچه در آن است که من می توانم آدرس که سوال دوم: شما واقعا نمی تواند خلاص شدن از لجن قالب. آنها بسیار شبیه به قارچ در چمن; هنگامی که آنها در حال تاسیس آنها ادامه خواهد داد به پاپ تا زمانی که شرایط مطلوب است. این است که لزوما چیز بدی نیست.

این مهم است که توجه داشته باشید که آنها خطرناک نیست به شما و یا حیوانات خانگی خود را و آنها به نظر نمی رسد به هر گونه اثرات منفی بر روی گیاهان باغ. در واقع آنها بخشی از مواد مغذی و کربن دوچرخه سواری رخ می دهد که در باغ. اگر شما پیدا کردن آنها را ناخوشایند شما می توانید آنها را در یک اسپری با شلنگ باغ و یا با چنگک جمع کردن آنها را به خود زباله کمپوست.

من شخصا ترجیح می دهم به نگه داشتن چشم در آنها و تماشای روزانه خود حرکات و احتمالی تحول به عنوان من آن را جذاب یادآوری مینیاتوری اکوسیستم است که در محل کار خود در حیاط پشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن