دولت مشورت در پیش نویس بازگشت به کار دستورالعمل

مبهوت بار شروع به کاهش فشار در مسیرهای حمل و نقل تحت نظرکلر Doherty/SIPA ایالات متحده آمریکا/PA تصاویر شروع مب

توسط AKHSHIJNEWS در 15 اردیبهشت 1399

مبهوت بار شروع به کاهش فشار در مسیرهای حمل و نقل تحت نظر
کلر Doherty/SIPA ایالات متحده آمریکا/PA تصاویر

شروع مبهوت بار کاهش می یابد hot desking و اضافی روش های بهداشت در حال انجام اقدامات مورد نظر برای فعال کردن محل کار به بازگشایی شده است.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در تعطیلات آخر هفته است که کسب و کار می تواند خواسته می شود به تلو تلو خوردن کارکنان ساعات کار برای جلوگیری از شلوغ رفت و آمد و کاهش تعداد افراد در دفاتر و یا دیگر محل های کار است.

در سخنرانی خود در روز گذشته روزانه coronavirus جلسه کابینه در اتاق مایکل گوو وزیر افزود که دولت در مشورت با کارفرمایان و اتحادیه های کارگری در مورد امن ترین روش برای کاهش مستند به طوری که مردم می تواند بازگشت به کار.

گروه های کسب و کار و اتحادیه های کارگری را دریافت پیش نویس دستورالعمل ها و باید تا 9 شب از این شب برای پاسخ دهند.

با توجه به پیش نویس درز از دستورالعمل های طرح های اضافی شامل روش های بهداشت جسمی صفحه نمایش که در آن امکان پذیر است و استفاده از تجهیزات حفاظتی, اگر, اجتماعی, فاصله از دو متر بین کارگران غیر ممکن است.

محافظ صفحه نمایش مانند کسانی که مورد استفاده در برخی از سوپر مارکت وسیله تحت نظر و آزمایش می تواند یکی دیگر از راه برای کمک به کارکنان احساس امنیت در محل که در آن آنها نیاز به همکاری نزدیک با یکدیگر است.

فعلی مستند دوره است که با توجه به بررسی در روز شنبه 7 مارس و نخست وزیر بوریس جانسون گفته او آشکار خواهد شد یک "نقشه راه" برای بیرون آمدن از مستند در یکشنبه 10 مه.

"یک رویکرد مرحله به مرحله است که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر تأثیری که این تغییرات در حال داشتن بر بهداشت عمومی گفت:" گوو در جلسه دیروز اشاره است که محدودیت های خاصی می تواند دوباره معرفی به مقابله با موضعی شیوع است.

اتاق بازرگانی بریتانیا آخر این هفته به نام "با دقت مرحله به مرحله" بلند کردن اجسام از مستند محدودیت. بارونس روبی McGregor-اسمیت بدن جمهور نوشت, جانسون, به اصرار دولت برای به اشتراک گذاشتن "بلافاصله" چگونه آن را برنامه ریزی شده به طور مستند و "تصمیم گیری روشن و هدایت" در محافظ کیت قابل استفاده در محل کار.

راه آهن رهبران اتحادیه نیز نوشته شده به نخست وزیر به هوا نگرانی بیش از خطرات بالقوه برای کارکنان راه آهن اگر قطار خدمات افزایش یافته و به کاهش ازدحام بیش از حد.

میک نقدی میک Whelan و مانوئل Cortes از اتحادیه های کارگری RMT Aslef و TSSA به طور مشترک به دولت نوشت بیش از ترس هیچ برنامه ای برای افزایش خدمات در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

"بنابراین ما در دولت و اپراتورهای قطار به همکاری با ما در ایجاد که در آن وجود دارد یک تقاضای واقعی برای افزایش خدمات و جایی که تقاضا وجود دارد و چگونه می توان آن را با خیال راحت تحویل داده" نامه گفت.

کریس Biggs مدیر عامل وقت شرکت تتا گزارشگری مالی گفت: این امر می تواند مهم برای کارفرمایان روشن شود چگونه این دستورالعمل ممکن است درخواست خود را در محل کار به عنوان مثال اگر تمدید کار از خانه می تواند به تشویق.

"آنها باید بپرسید چرا اگر آن را به خوبی کار کرده است و بهره وری حفظ شده است," او گفت:. "در پایان از همه از این وجود خواهد داشت نیاز به یک عمده فروشی نقد و بررسی از شرکت های disaster recovery برنامه ای برای اطمینان از آنها یاد بگیرند و در محل قرار داده و در حال حاضر اقداماتی است که کمک خواهد کرد در آینده. اما کسب و کار نیاز به شروع در حال حاضر و جمع آوری ورودی از تمام زمینه های کسب و کار و همه کارکنان برای دیدن آنچه که نیاز به تغییر می شود و در محل قرار داده."

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب