دولت باید قانون برای جلوگیری از جرم بیکاری جوانان

اقدامات باید به فوریت اجرا برای جلوگیری از جرم بیکاری جوانان است و باید شامل کارفرمایان بودن incentivised به جذب فارغ التحصیلان و کارآموزان.

موسسه دانشجو کارفرمایان (ISE) که قبلا در انجمن تحصیلات تکمیلی استخدام پیش بینی کرده است که ورود به سطح شغل خود را کاهش نزدیک به یک چهارم این سال به دلیل coronavirus بنابراین خواستار دولت به کار با کارفرمایان برای افزایش ظرفیت خود را برای استخدام افراد جوان است.

ISE طرح برای بازسازی دانشجویی بازار کار شامل ارائه یارانه دستمزد برای همه کارآموزان زیر 24 برای پوشش هزینه ها از 20% از زمان که آنها نیاز به صرف مطالعه کردن کار.

این طرح همچنین پیشنهاد برش ملی سهم بیمه کارکنان زیر 24 سال و ارائه انگیزه برای کارفرمایان به ایجاد کار و فرصت تجربه. آن را نیز نشان می دهد با آزاد کردن کارآموزی لوی به طوری که می توان آن را صرف هزینه های مربوط از جمله استخدام, سفر و مدیریت.

ISE, مدیر اجرایی, Stephen Isherwood گفت: “بازار کار شکستن. وجود دارد یک بلندی بیکاری جوانان بحران و کارفرمایان در حال حاضر رو فشار به آهسته یا متوقف کردن ورود به سطح استخدام و بریده بریده هزینه های آموزش. این تصمیمات را به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد جوان است.

“کارفرمایان نیاز به حمایت برای سرمایه گذاری در ورود به سطح استعداد برای جذب و توسعه افراد جوان است. کیف پول عمومی باید مورد استفاده قرار گیرد به ارائه فرصت ها برای افراد جوان به جای ترک آنها را به پژمرده شدن غیر ماهر از کار و پشت سر گذاشت.”

دبورا مک کورمک ایسه صندلی و سر از استعداد برای Pinsent فراماسون بوده گفت که هیچ واحد اندازه گیری به تنهایی می “جلوگیری از از دست دادن یک نسل از استعداد است. ما نیاز به یک عملی بسته حمایت از دولت برای کمک به کارفرمایان و مربیان فعال اولیه ما استعداد و آینده تصحیح اقتصاد انگلیس است.”

Jayne رولی سر از فارغ التحصیل استخدام و کاریابی پلت فرم چشم انداز در Jisc خط دار ISE را نگرانی از آینده شغل دانشجویی بازار: “چالش پیش روی جوان مردم که ما آمده ایم از این بیماری همه گیر است ، آن را پایدار و ترکیب پشتیبانی از دولت, کارفرمایان و مربیان به اطمینان حاصل شود که آنها دسترسی به فرصت برای شروع حرفه خود.”

سیمون Reichwald استراتژیک منجر برای استعداد در MyKindaFuture خواست انعطاف پذیری از سیاست های دولت: “Smart تفکر و اقدامات اطراف برای مثال استفاده از مالیات است که یک پیروزی آسان برای دولت و حمایت از کارفرمایان انجام آنچه آنها می خواهند که به استخدام بیشتر کارآموزان.”

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im