بیش از 1000 انگلستان موانعی در انتظار G4S نقدی راه حل

ricochet64 / Shutterstock.com شرکت امنیتی G4S در حال برنامه ریزی برای کاهش بیش از یک چهارم از مشاغل در آن دست

توسط AKHSHIJNEWS در 24 تیر 1399

ricochet64 / Shutterstock.com

شرکت امنیتی G4S در حال برنامه ریزی برای کاهش بیش از یک چهارم از مشاغل در آن دست زدن به پول نقد کسب و کار در میان سقوط در معاملات نقدی در طول coronavirus بحران به مردم را تشویق به پرداخت با کارت.

این شرکت با آغاز یک روند مشاوره است که می تواند در نتیجه 1,150 زوائد آن در سراسر انگلستان و ایرلند با رانندگان وسایل نقلیه زره پوش که حمل پول نقد برای کسب و کار تصور می شود در میان کسانی که در معرض خطر است.

آن گفت: کاهش در معاملات نقدی بود که تا حدودی رانده شده توسط یک افزایش در پرداخت تماس که تشویق شده اند توسط بسیاری از فروشندگان به کاهش گسترش Covid-19.

اما G4S حاکی از آن بود که با داشتن مشکلات در مدت کوتاهی قبل از coronavirus مستند زمانی که آن را گزارش £91m از دست دادن 2019.

این شرکت گفت که امیدوار است برای پیدا کردن شغل جایگزین در G4S برای کسانی که تحت تاثیر موانعی در G4S نقدی راه حل های انگلستان است.

"پس از بررسی های از راه حل های عملیاتی ردپا در انگلستان ما پیشنهاد برای تغییر شکل کسب و کار به چین بهتر آن با نیازهای در حال تغییر مشتریان ما" گفت: G4S نقدی راه حل های انگلستان, مدیر عامل Paul van der Knaap.

"متاسفانه این خواهد شد در نتیجه کاهش یافته و امروز ما وارد یک دوره مشاوره با کارکنان را تحت تاثیر قرار.

راجر جنکینز ملی افسر برای GMB اتحادیه گفت: نقدی و صنعت "در لبه چاقو".

"این کاهش ویرانگر برای اعضای ما و خانواده خود را. GMB را به پایان مبارزه برای هر واحد شغلی," او گفت:.

هفته گذشته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه هشدار داد که انگلستان بیکاری می تواند به تقریبا 15% اگر موج دوم coronavirus عفونت و می تواند افزایش یابد به 11.7 درصد در Q3 سال 2020 حتی اگر این بیماری تحت کنترل است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن