بهداشت و ایمنی تنظیم کننده آماده برای عجله از تماس به عنوان محل بازگشایی

بهداشت و ایمنی اجرایی نیروبخش است خود را برای یک سیل از تماس از نگرانی کارگران در حال حاضر که کارفرمایان در ح

توسط AKHSHIJNEWS در 25 اردیبهشت 1399
return to work

بهداشت و ایمنی اجرایی نیروبخش است خود را برای یک سیل از تماس از نگرانی کارگران در حال حاضر که کارفرمایان در حال باز کردن محل خود را به عنوان coronavirus مستند اقدامات سهولت.

در اوایل این هفته HSE اجرایی سارا Albon گفت: کار و حقوق بازنشستگی کمیته در مجلس عوام که کارفرمایان است که نمی تواند در معرفی اقدامات کافی برای حفاظت از کارکنان از coronavirus نباید بازگشایی محل کار خود را.

او افزود که در هر محل کار باید انجام Covid-19 ارزیابی ریسک قبل از بازگشت کارکنان و که بسیاری قادر خواهد بود به پیاده سازی اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی.

بین 9 مارس و 7 ممکن است در مورد 4,900 coronavirus مربوط به تماس ها و نمایش داده شد آنلاین ساخته شده بودند به HSE انگلستان تنظیم کننده مستقل برای کار های مرتبط با سلامت از کارگران نگران ایمنی خود را در محل کار Albon گفت: نمایندگان مجلس است.

HSE تصمیم گرفت که حدود 1400 از این merited تحقیقات بیشتر و شد با اشاره به رگولاتور بازرسان.

در 321 از این موارد بازرسان خواسته کارفرمایان برای نشان دادن آنچه که اقدامات ایمنی آنها تا به حال در جای خود قرار داده در حالی که 27 نوشته شده بود را با سفارشات برای بهبود ساخته شود. هیچ کسب و کار بود و در عین حال دستور داده شده است به محل خود توسط HSE.

Albon پارلمان گفت که بازرسان HSE بودند و در عین حال به هر کسب و کار به عنوان یک نتیجه از این نگرانی است.

بعد از روشن شدن چهره HSE گفت که 4,813 از کل تماس های نگرانی در مورد یک محل کار با اکثریت بودن تصحیح پس از کارفرمایان تماس گرفته شد توسط تنظیم کننده.

HSE در حال حاضر تمدید افتتاح آن ساعت از 5 بعد از ظهر تا 10 شب و اضافه شده به آن مرکز تماس کارکنان برای مقابله با این پیش بینی تقاضا است.

پرسنل امروز تماس HSE برای نظر بیشتر در آن coronavirus مربوط به حجم کار.

آژانس منتشر کرده است, راهنمایی برای کارفرمایان در محل کار خود را امن از جمله مشاوره برای بخش های خاص. اگر چه این پیام است که در حال حاضر مردم می توانند با بازگشت به محل کار خود را هدایت صرفا که هر کسی که از خانه کار می کنند باید در خانه باقی می ماند. همچنین خواستار کارفرمایان برای ارائه تجهیزات به طوری که مردم می توانند با خیال راحت در خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن