چگونه است COVID-19 تأثیر آب و هوا ، گفتگو با سیلوی Goyet مدیر تغییر آب و هوا تقسیم SPC

سلامت, شرایط اضطراری انسانی, چند رسانه ای, ویدئو آوریل 24 سال 2020 - در زمینه COVID-19 بحران چه خطرات هستند ب

توسط AKHSHIJNEWS در 4 خرداد 1399
سلامت, شرایط اضطراری انسانی, چند رسانه ای, ویدئو

آوریل 24 سال 2020 - در زمینه COVID-19 بحران چه خطرات هستند برای آب و هوا ،

تغییر آب و هوا همچنان ادامه دارد و اثرات آب و هوا هنوز هم بسیار قابل مشاهده در اقیانوس آرام. چند هفته پیش ما تا به حال عمده آتش سوزی جنگل ها در استرالیا و دیگر کشورها است. در حال حاضر ما در حال مبارزه با گردباد گرمسیری هارولد که یک نتیجه از تغییر آب و هوا. این هفته یک مطالعه جدید منتشر شد اشاره به این که سد بزرگ ریف در استرالیا دچار یکی از شدید ترین آن سفید در 5 سال است. تغییر آب و هوا است که هنوز هم اتفاق می افتد بنابراین آب و هوا اقدامات باید به دنبال. مردم ممکن است اولویت های مختلف این روزها با بودجه بودن reoriented به فعالیت های دیگر اما این اقدام قطعا نیاز به ادامه به تقویت انعطاف پذیری از سیستم های ما به تغییرات جهانی.

چگونه است که بحران در حال تغییر راه CCES کار می کند ؟

ما تا به حال به دوباره همه ما پروژه ها و برنامه ها و توسعه برنامه های احتمالی. برای بسیاری از فعالیت های ما است که به معنی به تعویق انداختن به تأخیر انداختن, تعلیق برخی از ماموریت و سفر. کارگاه های آموزشی باید برنامه ریزی. وجود دارد بسیاری از پیش بینی و برنامه ریزی کرد. ما همچنین پیش بینی: در حال توسعه از نظر مرجع اسناد مناقصه در واقع آماده شدن برای زمانی که فعالیت های را انتخاب کنید تا دوباره. ما همچنین نگه داشتن همه مطلع با اقیانوس آرام در سرزمین های منطقه ای پروژه پایدار اکوسیستم مدیریت (حمایت) به عنوان مثال. ما در حال ارسال خبرنامه به تمام همکاران از طریق اسکایپ و ویدئو کنفرانس. ما یک منطقه ای کمیته هفته آینده توسط ویدئو کنفرانس. همه چیز اتفاق می افتد, کمی متفاوت, اما آنها به اتفاق می افتد: برنامه ریزی احتمالی پیش بینی و هنوز هم در رفتن و ما سخت در حال کار برای پاسخگویی به نیازهای اعضای ما.

چگونه می توانم شما را مدیریت برای حفظ کار می رود ؟

مانند همه بخش ها و تیم ها در SPC ما شده ایم با تکیه زیادی بر روی آن راه حل است. من می خواهم به اذعان کار این تیم در SPC. آنها بوده ام برجسته در گرفتن ما برای آن آماده. هنگامی که سلول آغاز شده و همه ما آماده است. [ما مواجه] حداقل مشکلات تا آنجا که من می توانم بگویم از نظر رسیدن و با هم کار کردن. ما نیز توجه بیشتری به افراد مطمئن شوید که هیچ کس در پشت سمت چپ – این ارزش از SPC و اقیانوس آرام به عنوان به خوبی. ما مطمئن شوید که همه چیز خوب ما سعی می کنیم برای رسیدن به همه به عنوان یک تیم و به عنوان یک سازمان.

چگونه جهانی اقدام آب و هوا شبیه در سال 2020?

آن را به نگاه متفاوت برای مطمئن. تغییر آب و هوا سال است مربوط با بسیاری از رویدادهای بین المللی, همایش, و کمک می کند که پیشرفت مذاکرات و تصمیم گیری. همه از این همایش شده است به تعویق افتاد: یکی از سیاره اجلاس اقیانوس کنفرانس کنگره IUCN و در حال حاضر COP26 به تعویق افتاد 2021. اولین چیزی است که اتفاق می افتد این است که بسیاری از تدارکات با نیاز به سازماندهی مجدد و برنامه ریزی مجدد همه این حوادث بزرگ و کنفرانس ها.

ثانیا بسیاری از چیزهایی که هنوز اتفاق می افتد. ما در حال حاضر ارائه تمام کمک های اقیانوس ها و آب و هوا تماس ارسال. بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد آنلاین نیز هست. و عمده اقیانوس مجازی و کنفرانس آب و هوا است که سازمان برای اوایل ماه ژوئن است.

چه اتفاقی می افتد پس از بحران به پایان می رسد ؟

با این بحران وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در حال رفتن به تغییر و همچنین در سطح بین المللی. وجود دارد درک بیشتر در حال حاضر که همه چیز در حال جهانی و تغییر آب و هوا یک مسئله جهانی فقط به عنوان COVID-19. ما باید برای رسیدگی به آن را با هم. ما باید این communality این multilateralism که امیدوارم قوی تر خواهد بود. ما همچنین به دنبال در حال حاضر در بیشتر سیستمیک نوع رویکرد است. تغییر آب و هوا مانند COVID-19 است به درمان سیستمیک راه به کار عدم قطعیت و همچنین ریسک مالی و امنیت غذایی. تغییر آب و هوا را باید به یک رویکرد سیستمیک به دنبال در تمام این مسائل است.

من نقطه نهایی است که ظرفیت برای انطباق که مناسب است برای تغییر آب و هوا: ما در حال صحبت کردن در مورد انطباق تغییرات آب و هوایی و کاهش. ما باید مطمئن شوید که ما در ساخت سیستم ها و زیرساخت برای انطباق با شوک و بحران است. این مورد در حال حاضر با COVID-19 و آن را به مورد فردا با تغییر آب و هوا. ما باید برای تقویت انعطاف پذیری از سیستم های ما از جمله اکوسیستم و از زیرساخت های ما برای ساخت بیشتر انعطاف پذیر سیستم برای آفریقا و بقیه جهان است.

بخش
تغییر آب و هوا و پایداری زیست محیطی (CCES)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب