صدها نفر گزارش کارفرمایان به بیش از HMRC کردند تقلب

HMRC گفت: آن را دریافت کرده بود 795 گزارش از کارفرمایان متقلبانه استفاده کردند طرحجیمز Veysey/شاتر تقریبا 800

توسط AKHSHIJNEWS در 25 اردیبهشت 1399

HMRC گفت: آن را دریافت کرده بود 795 گزارش از کارفرمایان متقلبانه استفاده کردند طرح
جیمز Veysey/شاتر

تقریبا 800 نفر گزارش کرده اند کارفرمایان خود را به HM درآمد و آداب و رسوم وی از سوی مامورین آنها متقلبانه ادعا پول از Coronavirus کار احتباس طرح.

HMRC تایید آن را دریافت کرده 795 گزارش ها از تقلب احتمالی مرتبط با این طرح کردند که دیروز تمدید شده تا پایان ماه اکتبر. آن را در حال حاضر بررسی این موارد در راستای معمول تقلب روش. یک سخنگو گفت که این گروه نمی تواند شکستن اعداد هر بیشتر در این زمان.

تحت قواعد کردند طرح کارگران باید کامل نیست هر کار برای کارفرمای خود را به منظور برای نقش خود را به واجد شرایط برای کمک هزینه را پوشش می دهد که 80 درصد از حقوق و دستمزد تا حداکثر £2,500 در هر ماه.

اما حس کرد سازمان شنیده می شود گزارش های متعدد از افراد که خود را از کارفرمایان درخواست از آنها برای ادامه کار با وجود دریافت حمایت کردند.

لیز Gardiner, مدیر عامل, محافظت, یک حس کرد حمایت گفت: آسمان, اخبار امروز که این سازمان دریافت کرده بود تعداد زیادی از تماس به آن خط مشاوره در تقلب کردند.

"ما انتظار داریم این فقط نوک کوه یخ" او گفت:. "در این زمان بی سابقه ای تغییر زمانی که مردم واقعا نگران شغل خود را. این واقعا یک چیز دشوار است برای ایستادن و می گویند: "من فکر می کنم شما در حال ارتکاب تقلب و من قصد دارم به گزارش شما."

گروه دیگری WhistleblowersUK گفت: تا به یک پنجم از تماس شده بود از کارکنان در بخش مراقبت. آن مدیر عامل جورجینا Halford-سالن گفت: اسکای نیوز: "من مطمئن هستم که کارفرمایان در یک وضعیت بسیار دشوار است نه دانستن زمانی که یک فاکتور ممکن است پرداخت می شود.

"اما برای قرار دادن کارکنان خود را که واقعا اختصاص داده شده به کسانی که مردم آنها را به می دانم که در جامعه در یک موقعیت که در آن آنها نیاز به انتخاب بین ارتکاب یک عمل مجرمانه یا داشتن یک کار و یا پس از نگاه های قدیمی مردم آنها را در حال مراقبت از آن واقعا یک رسوایی ملی رسوایی است."

یک سخنگوی HMRC گفت: آن را "متعهد به حصول اطمینان از سیستم مالیاتی ما عمل استفاده می شود و نسبتا کارآمد و در صورت لزوم اقدام خواهد کرد برای اطمینان از انطباق با قوانین مربوطه و مقررات و قوانین حاکم بر انگلستان سیستم مالیاتی.

"ما ارزش تمام اطلاعات ارائه شده به ما توسط اعضای عمومی با هدف کمک به ما در رسیدن به این هدف است."

HMRC خواستار هر کسی که معتقد است کارفرمای خود است متقلبانه ادعا CJRS پشتیبانی خود را به استفاده از دیجیتال گزارش سرویس. هر گونه اطلاعات را محرمانه تلقی و گزارش آماری ناشناس است.

اعلام الحاقی به طرح کردند دیروز که همچنین معنی کارکنان می تواند بازگشت به کار پاره وقت از اوت صدراعظم Rishi Sunak گفت که حداقل 7.5 میلیون شغل در انگلستان قرار داده شده بود در کردند, حمایت از حدود 1 میلیون کسب و کار.

جبران خسارت و مزایای فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر جبران خسارت و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب