فقط نیمی منتشر شده مسابقۀ گزارش در نور از اجرای تعلیق

بسیاری از زنان گرفته اند و در بخش عمده ای از وظایف مهد کودک در طول مستند Shutterstock تنها نیمی از کسب و کار ت

توسط AKHSHIJNEWS در 9 خرداد 1399

بسیاری از زنان گرفته اند و در بخش عمده ای از وظایف مهد کودک در طول مستند Shutterstock

تنها نیمی از کسب و کار تصمیم به انتشار خود مسابقۀ گزارش 2019 تصمیم گیری است که می تواند برابری جنسیتی " تحت فشار قرار دادند پشت یک نسل.

با توجه به کسب و کار در جامعه است که منتشر شده و تحلیل آن از مسابقۀ گزارش در 50امین سالگرد دستمزد برابر قانون فقط 5,081 سازمان منتشر شده بود را 2019 پرداخت شکاف در مدت کوتاهی پس از این گزارش مهلت گذرانده بودند در مقایسه با 10,828 سازمان است که تا به حال منتشر شده در سال گذشته مهلت.

مدت کوتاهی قبل از مهلت دولت عدالت و برابری و حقوق بشر کمیسیون اعلام کرد که اجرای گزارش مورد نیاز خواهد بود به حالت تعلیق در این سال در به رسمیت شناختن "بی سابقه عدم اطمینان و فشار" کارفرمایان مواجه شد.

بر اساس اطلاعات موجود از آن 5,081 ارسالی, تفاوت نر و ماده در ميانه پرداخت افزایش 11.9% به 12.8% با وجود دفتر آمار ملی بیان کرد در ماه اکتبر که پرداخت شکاف تا به حال کاهش یافته است.

BITC خواست شرکت هایی که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده خود را مسابقۀ گزارش – از جمله FTSE 100 شرکت – برای انجام این کار, آن را به عنوان هشدار داد که فشارهای آورده بیماری همه گیر در معرض خطر آسیب رساندن به پیشرفت است که تا به حال ساخته شده است در بهبود برابری جنسیتی.

"پرداخت شکاف گزارش یک ابزار حیاتی در شناخت و مقابله با نابرابری جنسیتی در محل کار. اگر ما تصویر روشنی از وضعیت زنان در محل کار از ورود به بحران, ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن حق گام جلو می رویم گفت:" شارلوت Woodworth, برابری جنسیتی, کمپین مدیر در BITC.

"این بسیار ناامید کننده بود برای دیدن بسیاری تصمیم گرفتند که الزام قانونی برداشته شد – و یک نگرانی نشانه ای از نگرش نسبت به برابری جنسیتی در طول بحران."

BITC گفت: زنان بیشتر احتمال دارد به کار در صنایع شده است که تا حد زیادی تحت تاثیر این مستند مانند مهمان نوازی و با احتمال بیشتری نسبت به مردان در مراقبت از کودکان مسئولیت به دلیل تعطیلی مدارس.

یک گزارش توسط زنان جوان اعتماد منتشر شده در اوایل این هفته متوجه شد که 78 درصد از کسانی که از دست داده بود شغل خود را از بحران آغاز شد و دو سوم بودند با سن بین 18 و 34.

با توجه به موسسه مالی مطالعات مادران در خانواده با دو مخالف-جنس پدر و مادر بودند و تنها یک سوم از وقفه پرداخت می شود, ساعت کار از پدران در مقایسه با 60 درصد از این ساعت بی وقفه قبل از همه گیر.

Woodworth گفت: کارفرمایان که تصمیم به اولویت بندی برابری و شمول در طول بحران خواهد بود "بهتر قرار داده شده برای شکوفا در آینده".

"ما می دانیم که بیشتر متنوع شامل محل کار منجر به بهتر خط پایین. انتخاب شرکت را در حال حاضر نقش حیاتی در تصمیم گیری ما قفل در پیشرفت های ساخته شده در سال های اخیر یا دیدن زنان ایستاده در محل کار باز کردن. این بحران می تواند برابری زنان به عقب رانده یک نسل است."

BITC توصیه می شود که کارفرمایان:

  • اطمینان از اقدامات کاهش هزینه نمی نامتناسب تاثیر زنان
  • ترویج سیاست های مرتبط با مراقبت از مسئولیت به کارکنان مرد
  • قراردادن کنترل از راه دور کار را به راه شغل هستند طراحی شده است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب