نامه به سردبیر مارس 26

محتوای مقاله در ادامهمن همچنین می خواهم به یاد Steernberg که به غلط معادل بین اسلحه ها و وسایل نقلیه است که فق

توسط AKHSHIJNEWS در 6 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

من همچنین می خواهم به یاد Steernberg که به غلط معادل بین اسلحه ها و وسایل نقلیه است که فقط: نادرست است. یک تفنگ است هرگز به حمل و نقل خانواده خود را از نقطه A به نقطه B حمل مواد غذایی خود را در خانه و یا شما را در تعطیلات. قرار است که استدلال به بقیه لطفا.

اگر شما می خواهید تفنگ خود را حقوق تضمین شده لطفا از همسایه های ما به سمت جنوب. من شنیدن این که کار کردن برای آنها.

کریس Ellson

ساسکاتون

اگر من تا به حال یک میلیارد دلار

چند روز پیش به من گفت: من به تماشای یک فیلم مستند در حالی که من خرید می رفت. من بعدا در مورد آن پرسید. آنها پاسخ داد: "افسرده" "یخ های قطبی-کلاه ذوب."

شب گذشته بزرگتر من گفت: "من نمی تونم تصاویری از walruses سقوط به مرگ خود از سر من." من گفتم: "whaaa?" او به من گفت walruses شد در حال سقوط کردن صخره به دلیل افزایش آب به معنای آنها تا به حال برای صعود به بالاتر از زمین. جوانترین من گفت: "آره. ما به تماشای مرگ walruses." من پاسخ داد: "این یک فیلم مردن." آنها نگاه اشتباه است. من بازگو چگونه من یک بار خاموش یک فیلم مستند به خاطر آن بود که پس از مرگ یک نوزاد کانگورو. جوانترین من گفت: "شما نمی تواند تداخل با طبیعت است." Whaaaa? شما صرفه جویی joey! با منطق ما باید متوقف کشیدن علف های هرز کود چمن, مسواک زدن دندان و گرفتن حیوانات خانگی ما به دامپزشک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب