ماسک اختیاری در قوانین جدید برای بازگشایی, Saskatchewan مدارس

محتوای مقالهدانش آموزان از بازگشت به ساسکاچوان مدارس در ماه سپتامبر می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه به پوشی

توسط AKHSHIJNEWS در 30 خرداد 1399

محتوای مقاله

دانش آموزان از بازگشت به ساسکاچوان مدارس در ماه سپتامبر می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه به پوشیدن ماسک با توجه به دستورالعمل جدید منتشر شده توسط این استان در روز پنج شنبه.

هشت صفحه از دستورالعمل عمدتا شامل پیشنهادات خود را برای اطمینان از دانش آموزان و کارکنان خود را پاک دست تمرین فیزیکی دورى و اجتناب از تماس فیزیکی.

است که برگ های تصمیم گیری در مورد چگونه به دنبال این دستورالعمل ها با مدرسه شدم. کلاس های مجموعه ای برای شروع در اوایل سپتامبر. 1 بسته تقسیم.

"(دستورالعمل) قطعا نمی حک شده در سنگ" معاون نخست وزیر و وزیر آموزش و پرورش گوردون wyant, رئيس گفت: در روز پنجشنبه روزانه همه گیر جلسه. "ما می خواهیم به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است به مطمئن شوید که ما در حال ارائه بهترین فرصت های آموزش و پرورش برای کودکان و نوجوانان ما در پارامترهای این دستورالعمل که در محل هستند."

این استان در هفته گذشته اعلام کرد که مدارس را بازگشایی در پاییز.

دستورالعمل ها می گویند مدارس باید اطمینان حاصل شود general-استفاده از ضد عفونی کننده دست در دسترس است که کارکنان و دانش آموزان باید خود را بهداشت و درمان کانادا تایید شده ضد عفونی کننده دست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن