بیش از یک میلیون نفر در انتظار بیمه خدمات درمانی جراحی

شاتر تعداد بیمه خدمات درمانی بيماران بستری برای عملیات معمول کاهش یافته 82 درصد در ماه مه باعث پزشکان هشدار می

توسط AKHSHIJNEWS در 25 تیر 1399

شاتر

تعداد بیمه خدمات درمانی بيماران بستری برای عملیات معمول کاهش یافته 82 درصد در ماه مه باعث پزشکان هشدار می دهند از تیک تاک "timebomb" است که می تواند در نتیجه درد قابل توجه برای بیماران و زود مرگ و میر.

NHS انگلستان آمار و ارقام نشان می دهد که حدود 1.5 میلیون نفر در حال حاضر در انتظار درمان از روش های قرار داده شد در backburner به عنوان خدمات سلامت در پنجه این Covid-19 بحران است.

تنها 54,550 بیماران بستری شده بودند برای درمان در ماه مه در مقایسه با 295,000 ثبت شده در آوریل 2019.

برخی از 1.45 میلیون نفر به صبر کنید حداقل 18 ماه به شروع درمان در بیمارستان برای عملیات معمول مانند مفصل ران و تعویض زانو.

پروفسور نیل Mortensen, رئيس جمهور از کالج سلطنتی جراحان گفت: "ما نگران شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر است که تعلیق عمل جراحی انتخابی برای یک دوره از ماه قرار داده شده timebomb تحت چه بود در حال حاضر یک بحران در NHS زمان انتظار.

"که timebomb در حال حاضر نیروهای امنیتی با تعداد کسانی که انتظار بیش از یک سال برای درمان مارپیچی خارج از کنترل به بدترین سطح خود از سپتامبر 2009."

صحبت کردن ایمیل های روزانه, روزنامه, او گفت که "قرار است حق قانونی" برای بیماران به درمان در عرض 18 ماه بود "بیشتر شبیه به یک مبهم آرمان" از حق, با دو در و پنج در حال حاضر در انتظار دیگر.

فقط 62.2 درصد از افراد تحت درمان قرار گرفتند در 18 هفته در ماه مه و زیر هدف از 95%. برخی از 26,000 مردم منتظر بودند که بیش از یک سال برای یک عملیات.

پروفسور مورتنسن گفت: "بیمه خدمات درمانی و هرگز نمیتواند دوباره لغزش و برگشت به سادگی یک Covid-تنها سرویس است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب