بیش از یک چهارم کمتر خوردن سالم در طول مستند

شاتر بیش از یک چهارم از مردم می گویند آنها شده اند کمتر خوردن سالم در طول هفته از مستند با استرس, خستگی و اضطر

توسط AKHSHIJNEWS در 2 تیر 1399

شاتر

بیش از یک چهارم از مردم می گویند آنها شده اند کمتر خوردن سالم در طول هفته از مستند با استرس, خستگی و اضطراب اغلب اقدام به عنوان کلید محرک برای رسیدن به تنقلات و کمتر از غذاهای سالم, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

در یک نظرسنجی YouGov از بیش از 2000 نفر به سفارش بنیاد تغذیه انگلیس, 27% بستری آنها کمتر خوردن سالم از آنها تا به حال شده است قبل از همه گیر در مقایسه با 22 درصد است که احساس رژیم غذایی خود را تا به حال در واقع تبدیل شدن به سالم.

تقریبا نیمی (48 درصد) از افراد احساس نمی کنند "انگیزه" به اندازه کافی به غذا خوردن خوب است چیزی است که به طور بالقوه قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

خستگی (63%) بود دلیل اصلی که چرا مردم خوردن بیشتر مواد غذایی ناسالم در حالی که 30 درصد گفت: نه قادر به رفتن به سوپر مارکت اغلب ساخته شده بود آن را دشوار است برای آنها را به غذا خوردن خوب است.

سارا Stanner علم مدیر در BNF گفت: "در حالی که شیوع کروناویروس به ارمغان آورده است اهمیت سلامت به خط مقدم اقدامات ما به عنوان یک ملت برای کنترل گسترش ویروس را ساخته اند آن را به چالش برای بسیاری از ما به خوردن و فعال نگه دارید."

یک سوم (32 درصد) از پرسش شوندگان گفته بودند صرف زمان بیشتری را نشسته از قبل این مستند در حالی که 29 درصد بستری بودن کمتر از حد معمول فعال.

بیشتر مثبت بسیاری مشتاق بودند برای معکوس کردن این عادات به عنوان مستند محدودیت کاسته شد با 47 درصد گفت: آنها می خواستند برای تبدیل شدن به فعال تر و بیشتر ورزش 43 درصد گفت: آنها می خواستند به از دست دادن وزن و 29 درصد برنامه ریزی برای غذا خوردن سالم.

"با بسیاری از ما هنوز هم در خانه بیش از حد طبیعی آن آسان است به صرف مقدار زیادی از زمان و به کمتر احساس انگیزه برای خوردن سالم" گفت: Stanner.

"این دلگرم کننده است که با وجود این بسیاری از مردم در حال حاضر برای رفتن به طور منظم پیاده روی برای فعال نگه داشتن در حال گرفتن زمان برای برنامه ریزی چه بخورند و در تلاش هستند دستور العمل های جدید. مردم نیز به وضوح به دنبال بهبود سلامت خود را به عنوان مستند اقدامات سهولت با فعال شدن, از دست دادن وزن و غذا خوردن سالم تمام ذکر شده به عنوان اولویت های کلیدی," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن